دانلود بازی Resident Evil 4 HD برای کامپیوتر + نسخه Mod شده

دانلود بازی Resident Evil 4 HD برای کامپیوتر + نسخه Mod شده
4.4/5 امتیاز از 12 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Resident Evil 4 یک شوتر ترسناک

دانلود بازی Resident Evil 4 این امکان را به گیمرها می دهد که یکی از بهترین نسخه های مجموعه را تجربه کنند. مجموعه Resident Evil یکی از مجموعه های پرطرفدار دنیای گیم محسوب می شود. این مجموعه ترسناک ژاپنی به وسیله استودیو Capcom توسعه و انتشار پیدا کرده است. سبک بازی های رزیدنت اویل را می توان ترکیبی از ژانر ترسناک و ژانر اکشن سوم شخص توصیف کرد.

نسخه اولیه بازی (غیر از HD) اضافه شد.

دانلود بازی Resident Evil 4 HD برای کامپیوتر کم حجم و فوق فشرده 

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

مجموعه رزیدنت اویل را می توان موفق ترین بازی استودیو کپکام نامید. مجموعه ای که همچنان به انتشار نسخه های جدید ادامه می دهد. رزیدنت اویل 8 یا Resident Evil Village در سال 2021 منتشر شد. رزیدنت اویل 7 یا Resident Evil Biohazard در سال 2017 به انتشار رسید. همچنین نسخه های ریمستر Resident Evil 2 و Resident Evil 3 با انتشار در سال های 2019 و 2020 مورد تحسین طرفداران قرار گرفتند. از دیگر نسخه های اصلی مجموعه می توان به Resident Evil 5 و Resident Evil 6 اشاره کرد. همچنین می توان از نسخه های فرعی پرطرفداری مثل Resident Evil Revelations نام برد. دانلود بازی رزیدنت اویل 4 در انتهای این پست در تعمیر پی سی امکانپذیر شده است.

دانلود بازی Resident Evil 4 گیمرها را وارد یک حال و هوای خاص و ترسناک می کند. بازی در سال 2005 منتشر شد و توانست فروش بسیار خوبی را تجربه کند. نسخه پی سی رزیدنت اویل 4 در سال 2007 منتشر شد. بازی نمرات بسیار بالایی را از وب سایت ها و مجلات گیم دریافت کرد. گیم پلی، شخصیت ها و داستان بازی مورد تحسین قرار گرفت. همچنین موارد فنی مثل صداگذاری، مدل سازی سه بعدی و جزئیات بازی امتیاز بالایی دریافت کردند. نسخه Ultimate HD Edition بازی در سال 2014 برای پی سی و کنسول های مختلف منتشر شد. این نسخه دارای گرافیک ارتقا یافته می باشد.

طرفدار سبک اکشن هستید؟ دانلود بازی اکشن

داستان بازی Resident Evil 4

پیش از دانلود بازی Resident Evil 4 بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. در سال 2004 مامور دولت ایالات متحده، لیون اس کندی ماموریت دارد اشلی گراهام دختر رئیس جمهور را نجات دهد. اشلی گراهام به وسیله یک فرقه مرموز ربوده شده است. لیون به یک دهکده ناشناخته در اسپانیا سفر می کند. در دهکده او با گروهی از روستاییان متخاصم روبرو می شود که با فرقه Los Iluminados مرتبط هستند. روستاییان در واقع کشاورزان ساده ای بودند که به وسیله یک انگل کنترل کننده ذهن آلوده شدند.

لیون به وسیله رئیس دهکده دستگیر و با انگل Las Plagas آلوده می شود. او به همراه افسر پلیس سابق Luis Sera اسیر می شود. این دو برای فرار با یکدیگر همکاری می کنند. لیون می فهمد که اشلی در یک کلیسا نگهداری می شود. او اشلی را نجات می دهد. آن ها در کلیسا با نقشه های رهبر فرقۀ Los Iluminados آشنا می شوند. در واقع این فرقه با تزریق انگل به اشلی قصد داشته آن را به رئیس جمهور انتقال دهد. لیون و اشلی از کلیسا فرار می کنند.

پس از کشتن رئیس دهکده، لیون و اشلی تلاش می کنند به یک قلعه پناه ببرند. اما با حمله تعداد زیادی از اعضای فرقه به رهبری رامون سالازار روبرو می شوند که یکی از پیروان رئیس فرقه می باشد. سالازار آن ها را از هم جدا می کند. در همین حال، افسر سابق لوئیس به دنبال قرص هایی می گردد که عفونت لیون و اشلی را کاهش دهند.

جذابترین بازی اسپلینتر سل: دانلود بازی Splinter Cell Blacklist

یک داستان جذاب

دانلود بازی Resident Evil 4 گیمرها را در نقش شخصیت های مشهور مجموعه قرار می دهد. داخل قلعه، لیون زنی از گذشته خود به نام ایدا وانگ را می بیند که به او در انجام ماموریت کمک می کند. لیون با مبارزه کردن در قلعه راه خود را پیدا می کند. سپس به یک جزیره تحقیقاتی می رود و به جستجوی اشلی ادامه می دهد. او می فهمد یکی از رفقای دوره آموزشی اش به نام جک کراوزر اشلی را ربوده است. ایدا و کراوزر با شخصی به نام آلبرت وسکر همکاری می کنند و هر دو قصد دارند نمونه هایی از Plagas را برای او ببرند.

رهبر فرقه به کراوزر دستور می دهد که لیون را بکشد. پس از مردن کراوزر، لیون اشلی را نجات می دهد و آن ها با استفاده از یک دستگاه رادیوتراپی، انگل را از بدن خود خارج می کنند. سپس لیون با رهبر فرقه مواجه می شود و با کمک ایدا موفق می شود او را بکشد. آدا نمونه Plagas را با اسلحه از لیون می گیرد و با هلیکوپتر فرار می کند. لیون و اشلی هم با استفاده از جت اسکی فرار می کنند و جزیره منفجر می شود. برای دانلود بازی رزیدنت اویل 4 برای کامپیوتر کم حجم و فوق فشرده می توانید به انتهای این پست مراجعه کنید.

یک بازی فوق العاده سبک اکشن، مبارزه ای: دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر 

ویژگی های بازی Resident Evil 4

رزیدنت اویل 4 اولین نسخه مجموعه بود که از نمای سوم شخص به جای زوایای ثابت دوربین استفاده کرد. مکانیک بازی به طور کامل مورد اصلاح قرار گرفت. به صورتی که استفاده از سلاح ها سریعتر و روان تر انجام می شود و همچنین می توان در مناطق وسیع با تعداد زیادی از دشمنان مواجه شد. سیستم ذخیره سازی بازی نیز مورد تحول قرار گرفت. دیگر خبری از ink ribbons نیست. اما ماشین های تحریر همچنان وجود دارند.

گیمرها با دانلود بازی Resident Evil 4 می توانند رویدادهای زمانی سریع را تجربه کنند. این رویدادها باعث می شوند بازیکنان با گیم پلی بازی بیشتر درگیر شوند. یکی از ویژگی های اصلی بازی را می توان شخصیت اشلی دانست. لیون در بیشتر قسمت های نقشه بازی وظیفه حفاظت از اشلی را بر عهده دارد. گیمرها در حال بازی می توانند از سه دستور برای کنترل اشلی استفاده کنند. این دستورات عبارت هستند از صبر کردن، دنبال کردن و پنهان شدن. دستور پنهان شدن تنها در نزدیکی اجزای خاصی در نقشه امکان پذیر است. اگر اشلی کشته شود، بازی تمام می شود و باید دوباره آن را شروع کرد. همچنین سلاح های گیمر در صورت شلیک به سمت اشلی می توانند به او آسیب برسانند. شخصیت اشلی نوار سلامتی جداگانه ای نسبت به لیون دارد.

از خوش ساخت ترین بازی سری فارکرای: دانلود بازی Far Cry 3 

یکی از مکانیک های خاص بازی رزیدنت اویل 4 کاراکتر The Merchant است. این کاراکتر در نقاط خاصی از نقشه ظاهر می شود و خطری برای لیون ندارد. برای ارتقا سلاح ها و دریافت سلاح های جدید باید از طریق این کاراکتر اقدام کرد. همچنین در بازی می توان از تعامل با محیط استفاده کرد. برای مثال لگد زدن به نردبان و بیرون پریدن از پنجره.

مکان های بازی و لحظات و اسلحه ها Resident Evil 4

دانلود بازی Resident Evil 4 به طرفداران مجموعه و همچنین طرفداران بازی های شوتر و ترسناک پیشنهاد می شود. مکان های بازی دارای تنوع خوبی هستند. بازی در دهکده یا Village شروع می شود. همچنین جزیره یا Island یکی دیگر از مکان های مهم آن است. از دیگر مکان های مهم می توان به قلعه یا Castle اشاره کرد. دهکده، قلعه و جزیره مکان های اصلی بازی هستند که خود شامل لوکیشن های زیادی می شوند. برای مثال، در دهکده لوکیشن هایی مثل کلیسا، مزرعه، غار و دریاچه وجود دارند.

سلاح ها یکی دیگر از عناصر جذاب بازی رزیدنت اویل 4 محسوب می شوند. شات گان یکی از سلاح های بازی است که در ابتدای آن قابل دسترس می باشد. یکی دیگر از سلاح ها Rocket Launcher نام دارد که می توان در قلعه آن را پیدا کرد. تفنگ یا Rifle نیز سلاح نسبتا گران قیمتی است که با آپگرید قدرت آن بیشتر می شود. چاقو به عنوان سلاح فرعی کاربرد دارد و قابل ارتقا نیست. از جمله سلاح های گران قیمت دیگر می توان به Riot Gun و Broken Butterfly اشاره کرد. سلاح مگنوم Killer نیز در بازی وجود دارد که از مگنوم Butterfly قدرت بیشتری دارد. سلاح های Striker و Mine Thrower نیز از جمله سلاح های تخریبی بازی رزیدنت اویل 4 محسوب می شوند. برای دانلود بازی جدید رزیدنت اویل 4 برای کامپیوتر نسخه مود شده اچ دی به انتهای پست مراجعه کنید.

سیستم شما این بازی را ساپورت می کند: دانلود بازی اساسین کرید 1 برای کامپیوتر

نکات تکمیلی بازی

این بازی برنده جوایز زیادی در پلتفرم های مختلف شد. بسیاری از مجلات معتبر گیم از ویژگی های بازی تعریف کردند. بازی رزیدنت اویل 4 اغلب به عنوان یکی از بهترین بازی های دنیای گیم شناخته می شود. به طوری که نسخه های جدیدی از آن در دسترس گیمرها قرار گرفته است. از جمله نسخه اچ دی و همچنین نسخه VR.

دانلود بازی Resident Evil 4 به طرفداران بازی های ترسناک توصیه می شود. رزیدنت اویل 4 توانست با مکانیک های خاص خود انقلابی در ژانر ترسناک و بقا ایجاد کند. این نسخه برای بسیاری از پلتفرم های گیم عرضه شد و فروش خوبی را تجربه کرد. همچنین راه را برای پیشرفت نسخه های بعدی بازی هموار کرد. موسیقی بازی نیز یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود که در ایجاد فضای ترسناک فوق العاده عمل می کند. می توان رزیدنت اویل 4 را موفق ترین نسخه مجموعه و یکی از بهترین بازی های ترسناک ساخته شده توصیف کرد. بازی رزیدنت اویل 4 در سه نسخه Dodi، ElAmigos و Fitgirl (فیت گرل 2 نسخه HD و Mod شده) برای شما کاربران عزیز بارگزاری شده است. برای دانلود بازی رزیدنت اویل 4 به انتهای این پست مراجعه کنید.

بهترین بازی مجموعه بازی های مافیا: دانلود بازی مافیا 2

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Resident Evil 4 Ultimate HD Edition در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های ElAmigos، Dodi و Fitgirl (فیت گرل 2 نسخه HD و Mod شده) و نسخه اولیه بازی (غیر از HD) در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

آیا این نسخه از Resident Evil 4 Ultimate HD Edition بروزترین نسخه است؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی کامپیوتری Resident Evil 4 Ultimate HD Edition ورژن 1.1.0 در سایت بارگزاری شده است. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Resident Evil 4 HD نسخه ElAmigos V1.06:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک 3DM و Reloaded، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Resident Evil 4 HD نسخه Dodi V1.1.0:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک PROPHET، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Resident Evil 4 HD نسخه Fitgirl V1.1.0:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک PROPHET، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Resident Evil 4 HD

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows XP/ Vista®, Windows 7, Windows 8 / Windows®10
پردازنده : Intel® CoreTM2 Duo 2.4 GHz or higher, AMD AthlonTM X2 2.8 GHz or higher
رم : 2 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA® GeForce® 8800GTS or higher, ATI RadeonTM HD 4850 or higher
رم گرافیک : 512 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 15 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، ترسناک، شوتر
سال انتشار : 2014
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows Vista®, Windows 7, Windows 8 / Windows®10
پردازنده : Intel® CoreTM 2 Quad 2.7 GHz or higher, AMD PhenomTM II X4 3 GHz or higher
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA® GeForce® GTX 560 or higher
رم گرافیک : 1 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 15 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، ترسناک، شوتر
سال انتشار : 2014
رده سنی : 18 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

مطالب مرتبط

نظرات شما (49)

 • Nader

  13 فروردين 1401 در 11:48 #

  سلام ممنون از سایت خوبتون بابت قرار دادن این بازی. پایدار باشید

  • علی پورقلی - مالک سایت

   13 فروردين 1401 در 17:29 #

   سلام دوست من
   زنده باشید

 • Farshad

  13 فروردين 1401 در 19:52 #

  سلام برای افزایش سرعت بازی از چه برنامه ای استفاده کنم؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   13 فروردين 1401 در 23:11 #

   سلام دوست من
   عملاً برای افزایش سرعت بازی نرم افزار خاصی وجود نداره. هرچقدر سرویس های در حال اجرای کامپیوتر کمتر باشه بهتره و اینکه شما سخت افزار مناسب هر بازی رو باید داشته باشید.
   موفق باشید.

 • محمد

  30 ارديبهشت 1401 در 13:46 #

  سلام
  من میخوان این بازی رو نصب کنم.
  میخواستم بپرسم صحنه غیر اخلاقی یا بدی نداره
  چون بازی اساسینز ۲ رو دانلود کردم و چون صحنه های بدی داشت مجبور شدم حذف کنم

  • علی پورقلی - مالک سایت

   30 ارديبهشت 1401 در 13:49 #

   سلام دوست من
   این بازی مختص سنین 18 سال به بالا هست. هم به لحاظ سختی هم به لحاظ نحوه ساخت که مد نظر شما هست. لطفاً ابتدا یک گیم پلی کامل از این بازی در سایت های منتشر کننده ویدیو ببینید و اگر با روحیات شما سازگار بود دانلود کنید.
   موفق باشید

 • mk

  10 خرداد 1401 در 07:23 #

  ببخشید امکان. داره نسخه اولیه بازی رو قرار بدید که hd نیست

  • علی پورقلی - مالک سایت

   10 خرداد 1401 در 10:31 #

   سلام دوست من
   نسخه اولیه وجود داره اما باید تست کنیم بعد قرار بدیم.
   ممنون از پیامتون

  • علی پورقلی - مالک سایت

   10 خرداد 1401 در 10:58 #

   اوکی هست. بزودی نسخه اولیه قرار میگیره

 • mk

  10 خرداد 1401 در 22:57 #

  واقعا ممنونم قرار دادین نسخه اولیه رو آیا این نسخه قابلیت پلی دادن با موس و کیبورد رو داره

  • علی پورقلی - مالک سایت

   11 خرداد 1401 در 10:51 #

   سلام دوست من
   قطعاً انجام میشه چون برای کامپیوتر هست نه کنسول.
   موفق باشید

 • محمد

  20 خرداد 1401 در 11:15 #

  سلام خیلی عجیبه سایت به این بزرگی با اینهمه امکانات و آپشن های متفاوت بازی معروفی ب اسم Alan wake رو نداره

  • علی پورقلی - مالک سایت

   20 خرداد 1401 در 11:32 #

   سلام دوست من
   بازی alanwake در لیست بازی ها قرار داده شد.
   ممنون از نظر شما

 • محمد

  21 خرداد 1401 در 04:56 #

  خیلی ممنونم ک ب نظرات جواب میدید یک نقطه قوت دیگه در سایت شما فقط بازی alanwake رو هم نسخه اصلی با تمامی آپدیت ها و نسخه ریمستر شده اش رو هم قرار بدید واسه کسایی ک سیستم بالا دارن

  • علی پورقلی - مالک سایت

   21 خرداد 1401 در 10:11 #

   سلام دوست من
   زنده باشید. ما با کمال میل تمام نقطه نظرات کاربرانمون رو میشنویم و تا جایی که امکان داشته باشه انجام میدیم. اگر دقت کرده باشید، ما وقتی یک نسخه از بازی رو قرار میدیم، سعی میکنیم چندین ریپک از اونو بذاریم. مثلا call of duty 4، هم نسخه اصلیشو داخل یک پست گذاشتیم هم نسخه ریمسترشو. قطعا برای alan wake هم این کار رو میکنیم.
   ممنون از همراهی شما

 • مهدی

  10 شهریور 1401 در 00:28 #

  سلام. ببخشید من اویل 4 نسخه fitgirl رو پارتاشو دانلود کردم و یکی کردم. ولی فایل ستاپ نداره. راهنمایی میکنین

  • علی پورقلی - مالک سایت

   13 شهریور 1401 در 18:20 #

   سلام دوست من
   این مسئله ای که مطرح کردید غیرممکن هست. لطفاٌ حتما قبل از استخراج فایل ها آنتی ویروس یا ویندوز دیفندر خودتونو غیرفعال کنید.
   موفق باشید

 • مسیح

  19 شهریور 1401 در 18:33 #

  سلام میخواستم بدونم مشکل سیو داره و یا موقع حرف زدن دو صدا همزمان باهم پخش میشه یا نه؟ چون من از یک سایت دیگه دانلود کردم این مشکلات رو داشت و اعصابم که خورد شد هیچ مجبور شدم پاکش کنم هم هیچ حجم نتمم حدر رفت . و اینکه کدوم کاملتره .ممنون میشم اگه جواب بدید

  • علی پورقلی - مالک سایت

   20 شهریور 1401 در 01:15 #

   سلام دوست من
   ما همه بازی ها را نصب نمیکنیم. اما به لحاظ سلامت نسخه ها از آنها مطمئنیم. در این مورد تحقیق بفرمایید.
   موفق باشید

 • مسیح

  20 شهریور 1401 در 21:00 #

  سلام میشه بازی بازی Prince OF Persia 1 Trilogy شاهزاده ایرانی برای کامپیوتر بزارید البته بدون حذفیات

  • علی پورقلی - مالک سایت

   20 شهریور 1401 در 23:29 #

   سلام دوست من
   این برای ما بسیار جذاب هست که درخواست بازی میدهید اما سایت در مرحله دریافت مجوز هست و بازی هایی که مجوز بنیاد ملی بازی های رایانه ای را دریافت نکنند قرار دادنش برای ما مسئولیت دارد. از این رو متاسفانه بازی درخواستی شما قابلیت پردازش و قرارگیری در سایت را ندارد.
   موفق باشید.

 • مسیح

  24 شهریور 1401 در 16:33 #

  بعد از کلی گشتن و صبر کردن میخوام دانلودش کنم امیدوارم مشکل سیو یا به وقت حرف زدن همزمان صدای کاراکتر انگلیسی و اسپانیایی صحبت نکنه

 • REX

  05 آبان 1401 در 13:05 #

  سلام من در حین نصب بازی روی 43 درصد می مونه مشکل از چیه

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 19:46 #

   سلام دوست من
   توان سیستم خود را بررسی کنید.
   موفق باشید

 • javadtak

  09 آبان 1401 در 15:13 #

  سلام برای نسخه فیت گرل RE4 با حجم 16 گیگ چطور میشه از ترینر استفاده کرد هر ترینری نصب میکنم جواب نمیده

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 19:37 #

   سلام دوست من
   از راهنماهای موجود در گوگل استفاده کنید.
   موفق باشید.

 • منصور

  26 آبان 1401 در 19:42 #

  سلام
  فرق بین نسخه ها چیه؟ کدوم یکی از اینها مود شده هست(با اسلحه بی نهایت)

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 19:19 #

   سلام دوست من
   تفاوت در حجم و نوع ریپک است. نسخه مود شده مشخص شده است.
   موفق باشید.

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 19:15 #

   سلام دوست عزیز
   عذرخواهی ما را پذیرا باشید. بدلیل بسته بودن کامنت ها شاید یک مقدار برای جواب دادن به سوال شما دیر شده باشه، اما ما پاسختان را هرچند که دیر، بر خود وظیفه میدانیم که بدهیم.
   نسخه اصلی بازی از سایت اصلی ریپک کننده بازی در اختیار شماست و تست شده هست.
   موفق باشید

 • امید رضا

  03 آذر 1401 در 13:00 #

  سلام من دارم نصب میکنم بازی رو روی 42 درصد 7 گیر میکنه

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 18:03 #

   سلام دوست عزیز
   عذرخواهی ما را پذیرا باشید. بدلیل بسته بودن کامنت ها شاید یک مقدار برای جواب دادن به سوال شما دیر شده باشه، اما ما پاسختان را هرچند که دیر، بر خود وظیفه میدانیم که بدهیم.
   بازی در سلامت کامل است و مشکل را در سیستم خودتان بررسی کنید.
   موفق باشید.

 • جواد

  17 مرداد 1402 در 20:58 #

  نسخه فیتگیرل همون که دوتا فایل هست اکسترکت نمیشه ارور میده وسط

  • علی پورقلی - مالک سایت

   17 مرداد 1402 در 21:15 #

   سلام دوست من
   فایل ها سالم هستند. مجدداً تست شدند. دو مورد هست که نیازه چک بفرمایید.
   1. یا بد دانلود شدند
   2. نسخه نرم افزار winrar را ارتقاء بدید

   موفق باشید

 • جواد

  18 مرداد 1402 در 08:48 #

  تو نسخه hd حالت نرمال میری اخرش ارپیجی بی نهایت میده یا تیربار یا هیچکدوم و حذف شده تو این نسخه ؟ فیتگیرل اکسترکت شد ولی نصب نشد دارم دودی رو دان میکنم ممنون زود جواب دادین دمتون گرم

  • علی پورقلی - مالک سایت

   18 مرداد 1402 در 09:04 #

   سلام دوست من
   ما بازی ها رو بازی نمیکنیم. از کسانی که بازی کردند بپرسید.
   موفق باشید.

 • Navid

  29 مرداد 1402 در 17:27 #

  نسخه hd project با hd edition از لحاظ گرافیکی فرقی با هم داره؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   29 مرداد 1402 در 23:02 #

   سلام دوست من
   قطعا به لحاظ حجم 16 گیگ با 28 گیگ تفاوت هایی داره. اما اینکه این تفاوت از لحاظ گرافیکی باشه را مطمئن نیستم. در سایت های سرویس ویدیو مثل آپارات و یوتیوب این مسئله را دقیقتر بررسی کنید.
   موفق باشید

 • Navid

  30 مرداد 1402 در 01:55 #

  رفتم تو آپارات دیدم خیلی از hd editionبهتر بود مثلا زمین دیوار کاراکترها خیلی خوب شده بود گرافیکش مث رزیدنت اویل 6 شده بود. الان دارم hd project رو دانلود میکنم به بقیه هم پیشنهاد میکنم حتما hd project رو دانلود کنن. در ضمن سلطان بهترین سایت دنیا رو داری

  • علی پورقلی - مالک سایت

   30 مرداد 1402 در 05:44 #

   زنده باشی دوست من
   ممنون از محبت فراوانت

 • Lord Amir

  18 شهریور 1402 در 18:05 #

  سلام خسته نباشید من بازی رو دانلود کردم نسخه فیت گرل رو و وهمه کاراشو کردم وقتی میرم وارد بازی بشم وارد نمیشه و خطای توقف بازی رو میده میشه بگید از چیه؟؟؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   19 شهریور 1402 در 23:23 #

   سلام دوست من
   مشخصات سیستم را بررسی کنید
   مطمئن شوید که آنتی ویروس کرک را پاک نکرده باشد.
   نصب مجدد انجام دهید.
   بازی را در حالت administrator اجرا کنید.
   موفق باشید

 • Reza

  25 شهریور 1402 در 14:16 #

  سلام و خسته نباشید
  من نسخه 4 ULTIMATE HD EDITION V1.0.6 ELAMIGOS رو دانلود کردم با موفقیت نصب کردم اما موقع بازی اسلوموشن هست، گرافیکش رو پایین آوردم ری استار کردم ولی بازم نشد. مشکل از کجاست؟
  ممنون

  • علی پورقلی - مالک سایت

   25 شهریور 1402 در 17:39 #

   سلام دوست من
   به نظر من مشکلات این مدلی قطعاً resource سخت افزاری هست. کانفیگ شما شاید برای این بازی پایین باشد.
   این مسئله را جدی بررسی کنید. روی یک سیستم قوی همین نسخه به راحتی اجرا می شود. بعید میدانم وقتی به اروری برخورد نمیکنید، مشکلی از سمت بازی باشد. یا از طرف ویندوز باشد.
   موفق باشید.

 • حسن

  01 مهر 1402 در 10:35 #

  نسخه دودی صدا نداره یا الامیگوس ؟
  چون من یکبار از همین سایت قبلا دان کردم
  وصدا نداشت لطفا راهنمایی کنید ...

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 مهر 1402 در 23:33 #

   سلام دوست من
   در این خصوص تحقیق کنید. ما بازی ها را نصب نمیکنیم.
   موفق باشید

 • Reza

  07 مهر 1402 در 14:03 #

  سلام و خسته نباشید. من بازی رو روی یه سیستم خوب اجرا کردم و به خوبی اجرا شد اما مشکل سیو دارم. یعنی وقتی به ماشین تحریر میرسم سیو می‌کنم و می‌نویسه که سیو با موفقیت انجام شد اما وقتی می‌خوام لودش کنم، ماشین تحریر خالیه. مشکل از کجاست.
  ممنون

 • جواد

  14 مهر 1402 در 09:19 #

  یه چیزی میخوام بگم که مشکل بعضی هاتون رفع میشه خیلیا میگن روی 42و7 درصد گیر میکنه این بخاطر نسخه FITGIR همم باید حداقل یک و نیم ساعت برای نصب صبر کنید چون خیلی طول میکشه خودم دانلود کردم و این اتفاق افتاده

نظراتتان باعث دلگرمی ما می شود

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی