بازی های استراتژیک

دانلود بازی استراتژیک برای کامپیوتر

بازی های استراتژیک بخش بزرگی از بازی های ویدیویی را تشکیل می دهند و همچنین ژانر Strategy یکی از سبک های اصلی بازی های ویدیویی محسوب می شود. در این نوع بازی ها، بازیکنان باید از تفکر و برنامه ریزی برای برنده شدن استفاده کنند و معمولا منابع و نیروهایی را در اختیار بازیکنان قرار می دهند. عناصر سبک استراتژی ممکن است در بازی های مختلفی دیده شوند. اما فقط عناوینی در این سبک قرار می گیرند که گیم پلی آن ها شامل استراتژی پیشرفته، مدیریت منابع، اکتشاف و استفاده از تاکتیک ها باشد. برای دانلود بازی استراتژیک برای کامپیوتر این مطلب را از دست ندهید. همچنین دانلود بازی برای کامپیوتر را می توانید از صفحه اصلی سایت تعمیر پی سی انجام دهید.

برای رفتن به انتهای مطلب و دانلود بازی های سبک استراتژیک روی این لینک کلیک کنید

ژانر Strategy یکی از سبک های اصلی بازی های ویدیویی محسوب می شود. در این ژانر، عناوین و بازی های بزرگ و پر طرفداری برای کامپیوتر عرضه شده اند. اگر به دنبال دانلود بازی های استراتژیک هستید، در ادامه شما را با ویژگی ها و عناوین جذاب این سبک بیشتر آشنا می کنیم.

دانلود بازی استراتژیک قدیمی برای کامپیوتر

بازی های استراتژیک قدیمی و کلاسیک همچنان طرفداران خاص خود را دارند. از اواسط دهه 90 میلادی تا اواسط دهه 2000 بازی های استراتژیک بسیار پرطرفدار بودند. به ویژه بازی های استراتژیک real-time که به لطف مجموعه ها و عناوین بزرگ منتشر شده در آن زمان توانستند محبوبیت بسیار خوبی کسب کنند.

دانلود بازی استراتژیک برای کامپیوتر قدیمی به شما اجازه می دهد مجموعه های محبوبی مانند قلعه را تجربه کنید. بازی استراتژیک قلعه با نام Stronghold در سال 2001 برای کامپیوتر منتشر شد و به دلیل موفقیت بالای خود راه را برای ساخت نسخه های بعدی باز کرد.

اگر به دنبال دانلود بازی استراتژیک ساخت و ساز برای کامپیوتر هستید، بازی قلعه به شما پیشنهاد می شود. این بازی کلاسیک امکان طراحی، ساخت و تخریب قلعه های تاریخی را برای بازیکنان فراهم می کند. اگر می خواهید در حالی که قلعه رویایی خود را می سازید، با چالش های اقتصادی و مناطق وحشیانه دست و پنجه نرم کنید، دانلود بازی استراتژیک قلعه به شما توصیه می شود.

مجموعه های بزرگی در سبک استراتژی وجود دارند. از جمله مجموعه Civilization، مجموعه Age Of Empires و مجموعه قلعه که با نام Stronghold نیز شناخته می شود. مجموعه قلعه شامل بازی های جنگ های صلیبی است که از جمله بازی های قدیمی و جذاب استراتژیک محسوب می شوند. این فرنچایز در سبک استراتژی RTS قرار می گیرد و دارای نسخه های متعددی است که علاوه بر فروش خوب، امتیازات قابل قبولی را هم دریافت کرده اند.

دانلود بازی استراتژیک

دانلود بازی استراتژیک Stronghold HD امکان تجربه نسخه اچ دی بازی قدیمی قلعه را فراهم می کند. این بازی در سال 2001 منتشر شد و دارای کمپین های اقتصادی و نظامی است. بازی در قرون وسطی جریان دارد و بازیکنان در نقش یک لرد قرار می گیرند. آن ها باید علاوه بر ایجاد یک اقتصاد پایدار، ارتش قدرتمندی برای حمله به قلعه های دشمن و دفاع در برابر مهاجمان ایجاد کنند. حالت های مختلفی در گیم پلی بازی دیده می شود. در کنار کمپین اصلی بازی، حالت هایی مثل محاصره، ساخت قلعه و همچنین سناریوهای اقتصادی در بازی قرار گرفته اند.

دانلود بازی استراتژیک Stronghold Crusader HD گیمرها را به خاورمیانه قرون وسطی می برد. آن ها باید از استحکامات و واحدهای نظامی و دفاعی خود در طول جنگ های صلیبی استفاده کنند. چهار کمپین در بازی دیده می شود و بازیکنان می توانند در نقش یک پادشاه اروپایی یا لرد عربی در کنار شخصیت هایی مثل صلاح الدین و ریچارد اول مبارزه کنند.

دانلود بازی استراتژیک Stronghold Crusader 2 امکان تجربه دنباله بازی جنگ های صلیبی یعنی جنگ های صلیبی 2 را برای گیمرها فراهم می کند. در ساخت این نسخه از یک موتور سه بعدی استفاده شد. این نسخه دارای ویژگی های جدیدی نسبت به نسخه های قبلی است. برای مثال، می توان به واحدهای جدید، هوش مصنوعی تقویت شده، رویدادهای پویا در نقشه و پیشرفت جلوه های بصری بازی اشاره کرد. بازی جنگ های صلیبی 2 دارای هر دو کمپین صلیبی و عربی است و گیم پلی آن به نسخه اول جنگ های صلیبی شباهت دارد.

دانلود بازی استراتژیک Stronghold Warlords گیمرها را به تجربه جدیدترین نسخه انتشار یافته از مجموعه می برد. نسخه Warlords در سال 2021 به انتشار رسید. بازی در شرق آسیا جریان دارد و شامل کمپین هایی بر اساس رویدادهای تاریخی چین، ژاپن، ویتنام و مغولستان است. جنگ سالاران در این بازی به عنوان لردهای مناطق مختلف نقشه شناخته می شوند. هر کدام از این جنگ سالاران دارای قابلیت ها و مهارت های خاص خود هستند. در این نسخه، استفاده از باروت نیز به مجموعه اضافه شده است.

در ادامه، میتوانید بازی های سبک استراتژیک را دانلود کنید

دانلود بازی Songs of Conquest برای کامپیوتر | نسخه GOG

دانلود بازی Songs of Conquest برای کامپیوتر | نسخه GOG

بازی Songs of Conquest یک بازی استراتژی نوبتی است که در سال 2022 برای پی سی منتشر شد. در ساخت این بازی، از موتور بازی سازی Unity استفاده شده است. گیم پلی بازی به صورت ترکیبی از عناصر نقش آفرینی، مدیریت قلمرو و مبارزات تاکتیکی، بازیکنان را با خود درگیر می کند. طیف گسترده ای از نقشه ها و دشمنان متنوع در بازی دیده می شود. همچنین می توان به آیتم ها و منابع ارزشمند برای غارت اشاره کرد. برای دانلود بازی Songs of Conquest به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی Old World برای کامپیوتر نسخه GOG - ElAmigos

دانلود بازی Old World برای کامپیوتر نسخه GOG - ElAmigos

بازی Old World یک بازی استراتژی تاریخی است که به وسیله استودیو Mohawk Games برای پی سی توسعه پیدا کرده و در سال 2021 به انتشار رسید. سبک این بازی را می توان استراتژی نوبتی و 4X نامید. این نوع بازی ها روی ساختن یک امپراتوری تمرکز دارند و از عناصر اقتصادی، نظامی و مرتبط با فناوری برای شکل دادن گیم پلی خود استفاده می کنند.

دانلود بازی Stronghold HD | بازی قلعه نسخه قدیمی برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold HD | بازی قلعه نسخه قدیمی برای کامپیوتر

بازی Stronghold نسخه اول در سال 2001 برای پلتفرم پی سی به انتشار رسید. این بازی یکی از عناوین نوستالژیک و پرطرفدار سبک استراتژی تاریخی محسوب می شود. گیمرها با دانلود بازی Stronghold HD می توانند نسخه اچ دی این بازی قدیمی را تجربه کنند. بازی Stronghold HD بیشتر روی گسترش قلمرو از طریق نبردهای نظامی تمرکز دارد. اما عناصر اقتصادی و ساخت و ساز نیز در آن مشاهده می شود. این بازی از نظر تجاری موفق به فروش نسخه های زیادی شد. همچنین نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کرد. موفقیت بازی راه را برای ساخت نسخه های بعدی مجموعه Stronghold مثل نسخه های جنگ های صلیبی هموار کرد. بازی Stronghold در وب سایت متاکریتیک امتیاز 81 را دریافت کرد. بسیاری از وب سایت ها و مجلات معتبر گیم امتیازات بالایی را به آن اختصاص دادند. ویژگی های بازی موجب می شود طرفداران سبک های استراتژی و شبیه سازی بتوانند از تجربۀ آن لذت ببرند. گرافیک بازی به خصوص گرافیک سازه ها مورد تحسین قرار گرفت. بازی همچنین نامزد دریافت جوایز معتبری شد. دانلود بازی قلعه را به شما طرفداران بازی جنگ های صلیبی و استراتژیک پیشنهاد می کنیم.

دانلود بازی Stronghold Crusader HD | بازی جنگ های صلیبی 1 برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold Crusader HD | بازی جنگ های صلیبی 1 برای کامپیوتر

بازی Stronghold Crusader HD اولین نسخه از جنگ های صلیبیِ مجموعه Stronghold محسوب می شود که در سال 2002 برای پلتفرم پی سی به انتشار رسید. گیمرها با دانلود بازیStronghold Crusader HD می توانند نسخه اچ دی این عنوان نوستالژیک و خوش ساخت را تجربه کنند. مثل دیگر نسخه های مجموعه، استودیو Firefly Studios به عنوان سازنده بازی جنگ های صلیبی 1 شناخته می شود. این بازی در واقع دومین نسخه اصلی مجموعه محسوب می شود. مهمترین تفاوت آن با نسخه اول، تغییر لوکیشن از انگلستان به خاورمیانه است. جایی که بازیکنان باید در طول جنگ های صلیبی با دشمنان رقابت کنند. بازی Stronghold Crusader HD در سبک های استراتژی و شبیه سازی قرار می گیرد و دارای دو حالت تک نفره و چند نفره است. حالت skirmish mode به بازیکنان اجازه می دهد با حریفان هوش مصنوعی به رقابت بپردازند. بازی نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کرد و در وب سایت متاکریتیک امتیاز 78 را کسب کرد. وب سایت ها و مجلات معتبر گیم از جمله GameSpot، IGN و Game Informer نمرات بالایی را برای آن در نظر گرفتند.

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 | بازی جنگ های صلیبی 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 | بازی جنگ های صلیبی 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 امکان تجربه یکی از عناوین محبوب سبک استراتژی را به گیمرها تقدیم می کند. این بازی با عنوان جنگ های صلیبی 2 نیز شناخته می شود. بازی به وسیله استودیو Firefly Studio توسعه پیدا کرد و در سال 2014 برای پی سی به انتشار رسید. این بازی اولین نسخه از مجموعه جنگ های صلیبی محسوب می شود که در ساخت آن از موتور گرافیکی سه بعدی استفاده شده است. بازی Stronghold Crusader 2 نقدهای نسبتا خوبی را دریافت کرد. ایجاد تعادل میان جنبه های اقتصادی و نظامی یکی از ویژگی هایی بود که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. همچنین وفاداری به ریشه های استراتژیکِ مجموعه مورد حمایت طرفداران قرار گرفت. در وب سایت متاکریتیک، بازی امتیاز 65 را به خود اختصاص داد. بازی جنگ های صلیبی 2 ویژگی های جدیدی را به مجموعه اضافه کرد. همچنین نقاط قوت نسخه های قبلی را در خود جای داد. دانلود بازی Stronghold Crusader 2 و نصب آن بهترین تجربه سبک استراتژیک محسوب می شود.

دانلود بازی Stronghold Warlords | بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold Warlords | بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold Warlords به طرفداران مجموعه جنگ های صلیبی و بازی های سبک استراتژی توصیه می شود. این بازی در سال 2021 برای پی سی به انتشار رسید. استودیو Firefly Studios به عنوان سازنده و ناشر بازی شناخته می شود. بازی در سبک RTS یا real-time strategy قرار می گیرد. این بازی جدیدترین نسخه اصلیِ منتشر شده از مجموعه جنگ های صلیبی محسوب می شود. بازی نقدهای متفاوتی را دریافت کرد و در وب سایت متاکریتیک امتیاز 65 برای آن به ثبت رسید. دانلود بازی Stronghold Warlords به طرفداران بازی های سبک استراتژیک پیشنهاد می شود.

logo-samandehi

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی