هنگ کردن ورد | متوقف شدن ورد | با 8 گام ساده

هنگ کردن ورد | متوقف شدن ورد | با 8 گام ساده
5.0/5 امتیاز از 2 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

Microsoft Word has stopped working رفع مشکل قفل شدن ورد 2019 و ورژن های مختلف

ورژن های مختلف نرم افزار ورد، یکی از مهمترین بسته های نرم افزاری است که همه ما روی سیستم خود نصب می کنیم. این بسته نرم افزاری شامل ورد، اکسل، پاورپوینت و... می باشد. Word که در ایجاد پرونده های doc استفاده می شود یکی از نرم افزارهایی است که برای نوشتن و ذخیره سازی فایل های متنی از آن استفاده می کنیم. چندین کار دیگر وجود دارد که ما با این نرم افزار انجام می دهیم. با این حال، این اتفاق می افتد که ناگهان مایکروسافت ورد بعضی اوقات متوقف میشود. در اصطلاح به آن می گوییم هنگ کردن ورد!

مشکل بسته شدن ورد 2016

آیا تا به حال در نرم افزار ورد با ارور Microsoft Word has stopped working روبرو شده اید؟ در حالی که مایکروسافت ورد خود را باز می کنید، خراب می شود و پیغام خطایی به شما نشان می دهد. ویندوز برنامه را می بندد و در صورت موجود بودن راه حل، آن را به شما اطلاع می دهد. آزار دهنده نیست؟ بله، همینطور است، این گزینه به شما امکان می دهد راه حل های آنلاین را بیابید. ما در ادامه به راه حل هایی در مورد هنگ کردن ورد ارائه خواهیم داد.

علت غیر فعال شدن ورد 2019

افرادی که از نرم افزارهای کامپیوتری استفاده می کنند، ملزم هستند در صورت رایگان نبودن آن نرم افزار، لایسنس تهیه کنند. نرم افزارهای آفیس رایگان نیستند. در کشور ما و برخی از کشورهایی که قانون کپی رایت در آنها رعایت نمی شود با فعال ساز، نرم افزارها کرک می شوند. دلیل غیر فعال شدن ورد 2016، 2013، 2019، 2010 همین می باشد. اولین بار که آفیس را نصب می کنید، باید فعالسازی کنید. بعد از گذشتن 180 روز، مجدداً باید آن را فعالسازی کنید. برای فعالسازی ورد و کلاً مجموعه آفیس باید نرم افزار فعالساز داشته باشید. ما به شما لینک زیر را پیشنهاد می کنیم. بیش از 10 نوع فعالساز آفیس و انواع کرک ویندوزهای مایکروسافت در لینک زیر برای شما کاربر محترم گردآوری شده است. 

علت تایپ نشدن در ورد 2019

در مرحله اول باید چک کنید که نرم افزار ورد شما فعال باشد. جهت بررسی این موضوع، هنگام باز کردن ورد نباید پیغامی در خصوص غیرفعال شدن ورد دریافت کنید. در مرحله بعدی برای بررسی علت کند شدن تایپ در ورد، باید سرویس های مخرب را چک کنید. برای بررسی این موضوع شما را به لینک زیر ارجاع می دهیم تا موضوع را بصورت ریشه ای برطرف کنید.

کند شدن ورد

همانطور که در روش های قبلی مطرح کردیم، کند شدن ورد به سرویس های بلااستفاده و نرم افزارهایی که سرویس آنها فعال است، هم مربوط است. سنگین بودن فایل ورد را می توانید از طریق لینک زیر که در خصوص هنگ کردن اکسل می باشد، برطرف کنید. دستور العمل در مورد اکسل، همان دستورالعمل ورد و پاورپوینت می باشد. این آموزش بسیار کاربردی بوده و برای شما کاربر محترم سایت تعمیر پی سی بصورت اختصاصی تهیه شده است.

علت غیرفعال شدن تب های ورد

آیا تب های ورد شما مخفی شده اند؟ راه حل ساده است. این راه حل برای اکسل و پاورپوینت و اکسس هم کاربرد دارد. طبق تصویر زیر، روی آیکن Ribbon Display Option کلیک کنید و با توجه به زیر گزینه مشخص شده عمل کنید.

رفع مشکل قفل شدن ورد 2019

بررسی علت هنگ کردن ورد در شش گام

گام اول

با گزینه Repair Office 2013/2016/2010/2007 شروع کنید.

مرحله اول: برای شروع با گزینه تعمیر، باید به "Control Panel" بروید. کافی است کلمهی "Control Panel" را در نوار جستجوی ویندوز تایپ کنید و کنترل پنل ویندوز را باز کنید.

علت تایپ نشدن در ورد 2019

مرحله دوم: اکنون به مسیر گفته شده بروید، Programs and Features => Microsoft Office و بر روی گزینه "Change" کلیک کنید.

علت غیر فعال شدن تب های ورد

مرحله سوم: یک پنجره پاپ آپ روی صفحه نمایش خود دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد برنامه را تعمیر یا حذف کنید. در اینجا شما باید روی گزینه Repair کلیک کنید.

علت کند شدن تایپ در ورد

هنگامی که گزینه تعمیر را شروع کنید، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا برنامه مجدداً راه اندازی شود. امیدوارم که بتوانید مشکل Microsoft has stopped working word را حل کنید اما اگر این مشکل همچنان ادامه داشته باشد، میتوانید از طریق سایر روشهای عیب یابی پیش بروید.

گام دوم

همه افزونه های Word را غیرفعال کنید.

یکی از گام های مؤثر در رفع ایراد هنگ کردن ورد مراحل این گام است. شاید هرگز متوجه نشده باشید که برخی از افزونه های خارجی وجود دارند که بطور خودکار روی ورد نصب می شوند و میتوانند مشکلی برای شروع درست ورد ایجاد کنند. در این حالت، اگر ورد خود را در حالت Safe mode باز کنید، هیچ افزونه ای بارگیری نمی شود و می تواند به درستی کار کند.

مرحله اول: Windows Key+R را فشار داده و سپس winword.exe / a را تایپ کرده و وارد Open MS Word شده و بدون هیچ افزونه ای نرم افزار ورد را باز کنید.

رفع ارور ورد 2010

مرحله دوم: بر روی File=>Options کلیک کنید.

غیر فعال شدن ورد 2016

مرحله سوم: در پاپ آپ گزینه Add-ins را در نوار کناری سمت چپ مشاهده خواهید کرد، روی آن کلیک کنید.

مشکل بسته شدن ورد 2016

مرحله چهارم: همه افزونه ها یا مواردی را که فکر می کنید برای برنامه ایجاد مشکل کند غیرفعال کنید و MS Word خود را مجدداً راه اندازی کنید. 

دلیل غیرفعال شدن ورد

برای افزونه های فعال، بر روی دکمه Go کلیک کرده و تیک افزونه را که ایجاد مشکل میکند بردارید و سپس OK را بزنید.

غیرفعال شدن ورد در ویندوز 10

پس از اتمام، رایانه را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات را ذخیره کنید و ببینید آیا مشکل Microsoft Word را برطرف کرده است یا خیر. 

گام سوم

جدیدترین فایلها و به روزرسانی ها را نصب کنید.

بعضی اوقات همه به روزرسانی ویندوز و برنامه های شما با نصب جدیدترین فایلها است. این امکان وجود دارد که برنامه شما به اجرای فایلها و پچ های به روز شده بپردازد تا یکنواخت اجرا شود. می توانید آخرین تنظیمات Windows Update را در زیر کنترل پنل بررسی کنید و در صورت وجود بروزرسانی های مهمِ در انتظار نصب، آن ها را نصب کنید. علاوه بر این، می توانید برای بارگیری آخرین بسته های خدمات، به مرکز دانلود مایکروسافت آفیس مراجعه کنید. هنگ کردن ورد هنوز برطرف نشده است؟ به گام بعدی بروید.

سنگین بودن فایل ورد

گام چهارم

کلید ثبت اطلاعات ورد را حذف کنید.

اگر روشهای فوق کمک نکرد، روش دیگری برای رفع ارور Microsoft Word has Stopped Working را معرفی میکنیم. هر زمان که ورد را باز کردید، یک کلید را در پرونده رجیستری ذخیره می کند. اگر آن کلید را حذف کنید، Word هنگام شروع این عمل، دفعه بعد دوباره خود را بازسازی می کند.

بسته به نسخه نرم افزار ورد شما می توانید یکی از گزینه های رجیستری کلیدی زیر را انتخاب کنید:

Word 2002: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \Office \ 10.0 \ Word \ Data
Word 2003: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 11.0 \ Word \ Data
Word 2007: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 12.0 \ Word \ Data
Word 2010: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 14.0 \ Word \ Data
Word 2013: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 15.0 \ Word
Word 2016: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 16.0 \ Word

علت هنگ کردن ورد

مرحله اول: شما فقط باید ویرایشگر رجیستری را روی سیستم خود باز کنید.

مرحله دوم: اگر از Windows 10 استفاده می کنید ، Windows Key+R را فشار دهید ، regedit را تایپ کرده و Enter را بزنید تا Registry Editor را باز کنید.

قفل شدن ورد در ویندوز 10

با این وجود، شما باید هنگام انجام هرگونه تغییر در بخش کلید رجیستری، بسیار محتاط باشید. بنابراین، شما باید روشهای دقیق ذکر شده در اینجا را دنبال کنید.

مرحله سوم: پس از باز شدن ویرایشگر رجیستری ، بسته به نسخه کلمه خود به بخش های فوق بروید.

مرحله چهارم: بر روی کلید Data یا Word کلیک راست کرده و گزینه "Delete" را انتخاب کنید.

word has stopped working

مرحله پنجم: برنامه خود را مجدداً راه اندازی کنید، امیدواریم که به درستی شروع به کار کند.

گام پنجم

نرم افزار نصب شده اخیر را حذف کنید.

آیا اخیراً نرم افزار جدیدی را روی سیستم خود نصب کرده اید (چاپگر، اسکنر، وب کم و غیره)؟ شاید بگویید، چگونه نصب نرم افزار جدید که به MS Word ربطی ندارد، اما ممکن است اینکار مشکل را ایجاد کرده باشد! گاهی اوقات اتفاق می افتد که نرم افزارهای تازه نصب شده می توانند در کار نرم افزارهای نصب شده قبلی اختلال ایجاد کنند. بررسی کنید و پس از حذف نرم افزار های جدید نصب شده، نرم افزار ورد را باز کنید. همچنان ارور هنگ کردن ورد وجود دارد؟

گام ششم

حذف و نصب مجدد MS Office

اگر هنوز هیچ کاری نکرده اید، می توانید MS Office را به طور کامل حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید. شاید این روش به شما کمک کند تا مشکل هنگ کردن ورد حل شود. امیدواریم یکی از روشهای فوق الذکر مطمئناً به شما در رفع مشکل متوقف شدن ورد کمک کرده و دوباره کار خود را بر روی Microsoft Word شروع کنید. اگر هنوز در مورد این مقاله سؤالی دارید، در بخش دیدگاه ها سؤالات خود را مطرح نمایید.

چرا ورد کار نمی کند

رفع ارور ورد 2010

چنانچه مشکل و ارور ورد شما در این پست نمی باشد، می توانید برای ما کامنت بگذارید تا با بررسی دقیقتر، راه حل را ارائه دهیم.

مشکل باز نشدن ورد

اگر نرم افزار ورد باز نمی شود، بررسی کنید که آیا فایل ورد حاوی اطلاعات است یا یک فایل جدید باز می کنید. اگر فایل شما حاوی اطلاعاتی باشد که باعث باز نشدن فایل می شود، احتمال اینکه مشکل از محتویات باشد زیاد است. این مورد زمانی میتواند بطور 100 درصد صدق کند که اگر یک فایل ورد خام باز کنید، اروری دریافت نکنید. در این حالت مشکل فایل شما است، نه نرم افزار ورد. اما برای اطمینان قلبی خودتان، می توانید یکبار آفیس را حذف و مجدداً نصب کنید تا مشکل برطرف شود. شاید محتویات فایل ورد شما با افزونه ای در آفیس اختلال ایجاد کرده است.

در این آموزش، حذف کردن یک Add-ins را میبینید. 

سوالات متداول

✔️ علت هنگ کردن ورد چیست؟

هنگ کردن ورد دلایل مختلفی دارد. ما در این مقاله بصورت گام به گام به دلایل مختلف هنگ کردن و رفع ایراد واقعی آن می پردازیم. همچنین غیرفعال شدن ورد و سایر نرم افزارهای آفیس هم شامل این آموزش جامع و کامل می شود.

✔️ چرا ورد غیرفعال می شود؟

همانطور که میدانید نرم افزارهای آفیس باید لایسنس قانونی داشته باشند. اما در ایران ما توسط یکسری فرآیند، مجموعه آفیس را فعالسازی میکنیم. در این آموزش نحوه فعالسازی نرم افزارهای آفیس را آموزش خواهیم داد.

✔️ آیا مراحل انجام این گام ها به سیستم آسیب وارد می کند؟

این مجموعه آموزش های گام به گام در سایت تعمیر پی سی با تکیه بر دانش فنی و تجربه شخصی مدیر سایت بوده و از مراجع انگلیسی معتبر و خود مایکروسافت گرد آوری شده است. همچنین علاوه بر آموزش تصویری، طی یک ویدیو نیز می توانید مشکلاتتان را برطرف کنید.


نظرات شما (24)

 • محمدحسین

  03 خرداد 1399 در 10:10 #

  با سلام
  چند وقته که وقتی از نرم افزار های آفیس(وورد و پاور پوینت و...)استفاده میکنم،ابزارها هی میپرن و به هم میریزن و اصلا نمیشه اسفاده کرد
  حتی ورژن 2013 و 2016 و 2019 رو هم امتحان کردم ولی باز اینجوری شد
  مشکلش چیه؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   03 خرداد 1399 در 23:41 #

   سلام و احترام

   مشکل شما میتواند از ویندوز باشد. یک ویندوز تعویض بفرمایید.

   ممنون از کامنتتون

 • کاربر

  11 مهر 1400 در 16:51 #

  سلام وقتتون بخیر
  ورد ۲۰۱۶ من جدیدا وقتی عکس رو واردش میکنم به شدت کند میشه،لطفا راهنماییم کنید چطور حلش کنم

  • علی پورقلی - مالک سایت

   12 مهر 1400 در 18:16 #

   سلام و احترام
   گام های این پست را برای ورد انجام دهید. گام به گام که انجام میدهید، چک کنید ببینید مشکل برطرف شده یا نه.
   https://tamirpc.net/item/heavy-or-hong-excel
   ممنون از کامنت شما

 • علی حسینیان

  02 آبان 1400 در 14:04 #

  سلام. وقت بخیر - ممنون میشم سرع پاسخ بدین.
  در زمان تایپ در ورد یهو ارور not responding اومد و علامت در حال لود وسط ورد نمایش داده میشه و نمیشه کاری کرد. قبلا هم چند بار این مشکل پیش اومد، ولی ورد رو بستم و مجدد باز کردم خوب شد اما اطلاعات چند دقیقه آخر ذخیره نشد. الان میرتسم ببندم. چون خیلی تایپ کردم و همشون فورمولن.

  • علی پورقلی - مالک سایت

   03 آبان 1400 در 00:43 #

   سلام
   موارد گفته شده در پست سنگین شدن اکسل رو بررسی کرده و انجام دهید. بیشتر اون موارد به ورد هم میخورن. در واقع سیستم شما رو سبک میکنه.
   ممنون از اینکه مشکلتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

 • هما

  28 آذر 1400 در 01:27 #

  سلام ورد 2016 هست وقتی بازش میکنم مینویسه باید به اکانتم تو ماکروسافت برم و این حرفا اصن باز نمیکنه . مینویسه activate . اول که خریدم اینجور بود ماکروسافت 365 رو باید میخریدم . برای همین پاکش کردم افیس 2016 نصب کردم اینم دوباره اکتیو نیست. لطفا راهنمایی کنید

  • علی پورقلی - مالک سایت

   28 آذر 1400 در 08:35 #

   سلام و احترام
   در بیان مشکلتون متوجه شدم که شما نیاز به فعالسازی مجموعه نرم افزارهای آفیس را دارید. از این رو باید به صفحه دانلود کرک ویندوز 10 یا آفیس بروید و فایل کرک را دانلود کنید و اقدام به فعالسازی کنید. در نظر داشته باشید که حتما قبل از اکسترکت کردن فایل های کرک، حتما دیفندر ویندوز را در صورتی که از ویندوز 10 استفاده میکنید، غیرفعال کنید.
   https://tamirpc.net/item/windows-10-activator
   موفق باشید

 • هما

  28 آذر 1400 در 18:32 #

  ممنونم از راهنمایی . ولی اصلا اون اپ باز نمیشد که بتونم ازش استفاده کنم . اکسترکت کردم ولی اپه باز نمیشد

  • علی پورقلی - مالک سایت

   28 آذر 1400 در 19:40 #

   آیا از گزینه Run as administrator استفاده کردید؟
   به نظرم با کسی که در این زمینه سر رشته داره و نزدیک به شما هست، صحبت کنید.
   چون از این طریق بسختی مشکلتون برطرف میشه

   موفق باشید

 • بهار

  23 دی 1400 در 20:02 #

  سلام خسته نباشید من نصف پروژم که خیلی سنگین بوده رو داشتم تایپ میکردم و عکس و ..اد میکردم.یهو ورد متوقف شد و هیچ کدوم از اجزا کار نمیکنه.نمیتونم خاموش کنم سیستمو چون فایل از بین میره.حتی با حالت اسلیپ هم درست نشد.میشه راهنمایی کنید

  • علی پورقلی - مالک سایت

   23 دی 1400 در 23:39 #

   سلام عرض ادب
   گاهی اوقات با بستن ورد و هنگ کردنش اگر مجدداً بازش کنید یه فایل ریکاوری از فایل قبلی میده بهتون. این مورد همیشه شاید اتفاق نیفته. اما اکثر اوقات شدنی هست. شما میتونید اون فایل ریکاوری رو روی سندتون اعمال کنید.
   موفق باشید

 • احسان

  27 بهمن 1400 در 11:34 #

  سلام و احترام و تشکر
  گاهی اوقات موقع بستن فایل ورد، گنجره خاکستری میشه و چند ثانیه (بعضا شاید تا 15 ثانیه) طول میکشه تا صفحه بسته بشه و زمانی که فایلهای ورد زیادی رو باید باز و بسته کنیم آزار دهنده میشه. من گاهی پروفایل کاربر وینذوز رو پاک میکنم و تا مدتی خوب میشه. آیا راه بهتری وجود داره؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   27 بهمن 1400 در 11:45 #

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد من این هست که به آموزش هنگ کردن اکسل یک سر بزنید و موارد رو طبق اون آموزش هم چک بفرمایید. چون جفت این نرم افزارها برای مجموعه آفیس هست تمامی موارد مثل هم هستند. لینک آموزش را برای شما قرار میدهم چک بفرمایید.
   https://tamirpc.net/item/heavy-or-hang-excel
   موفق باشید

 • بهین اربابی

  18 خرداد 1401 در 11:15 #

  سلام و تشکر. افیس2010 دارم(و رم 4 گیگ) و فایلهای ورد از حدود15 0000 کلمه بیشتر ‌ سنگین می‌شود و پردر دسر.
  درحالیکه فایلهایم را می‌خواهم 500هزار کلمه کنم و بسیار مهم است برایم. (از عکس و... استفاده نمیکنم ولی از فرمت و رنگ و هایلایت زیاد استفاده میکنم).
  افزایش رم یا ارتقای سی پی یو یا آفیس کمک می‌کند و راهی هست؟
  ممنون. بهین اربابی 010317

  • علی پورقلی - مالک سایت

   18 خرداد 1401 در 17:04 #

   سلام دوست من
   هم افزایش سی پی یو هم افزایش رم به شما کمک خواهد کرد. اما مسئله مهمتری هم وجود دارد و استفاده از هارد SSD برای ویندوز هست. با یک متخصص سخت افزار مشورت کنید و هارد SSD نصب کنید و ویندوز را روی آن نصب کنید.
   موفق باشید.

 • امید

  08 شهریور 1401 در 15:28 #

  سلام
  اول لازمه ازتون تشکر کنم بخاطر زحمت‌هاوتلاشتون برای موفقیت دیگران‌که خیلی ارزشمنده دمتون گرم دوتا مطلب داشتم که عبارتند از
  اول یک راه حل من یادآوری میکنم برای کسانی که از صفحه کلیدسیم دار یا بی سیم در لپتاپهاشون (غیراز صفحه کلید خود لپتاپ) استفاده میکنند وقتی ویندوز کندمیشه بریدتوی کنترل پنل و دیوایس منیجر رو باز کنید وقسمت کیبرد دومی رو باز کنید وروی کیبردهاتون کلیک کنید صفحه ای که باز میشه توی قسمتpower managemet
  دوتا گزینه وجود دارد که تیک ردیف دومی رو بردارید باعث
  میشه تاخیر در تایپ کمتر بشه
  ...
  اما مطلب دو م اینکه متاسفانه وقتی روی گزینه رفع کندی فایل اکسل میزنم ارور ۴۰۴میده که اگر زحمتی نیست یکبار بهش رسیدگی کنید چیه خبرهم به من بدین که منم مشکلی که دارم شاید با ترفندهای شما حل بشه

  • علی پورقلی - مالک سایت

   13 شهریور 1401 در 18:27 #

   سلام دوست من
   بسیار ممنونم از توضیحاتتون
   لینک مطلب اکسل: https://tamirpc.net/item/heavy-or-hang-excel
   در کادر جستجوی سایت هم کلمه اکسل را وارد کنید پست های مربوط به اکسل برای شما ظاهر می شود. لینک سازی داخل مطالب را بزودی اصلاح میکنیم. از این بابت از شما عذر میخوام
   موفق باشید.

 • ضیاءالحق

  09 آبان 1401 در 18:57 #

  با سلام و خسته نباشید
  چند وقتی است که هر زمان یک فایل ورد ایجاد می کنم بعد از اینکه 2 الی 3 سه صفحه چیزی تایپ کردم ، سرعت تایپ در اون فایل ورد کند میشه و وقتی فایل جدید ایجاد می کنم و متن رو منتقل می کنم به فایل جدید سرعت تایپ درست میشه و بعد مدتی سرعت تایپ در فایل جدید هم کند میشه
  چیکار کنم؟؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 20:36 #

   سلام دوست عزیز
   ویندوز خود را از سرویس های اجرا شده توسط ویندوز بهینه سازی کنید. حتماً بروزرسانی آفیس را هم انجام دهید.
   موفق باشید.

 • شیما

  22 آبان 1401 در 23:56 #

  سلام وقت بخیر
  برنامه ورد رو که باز میکنم پیام هشداری میاد مایکروسافت ورد has stoped working
  خواستم آفیس رو حذف و دوباره نصب کنم نشد و اکتیو هم نمیشه ویندوز رو عوض کردم
  اول مشکلی نداشت ولی باز خواستم تایپ کنم
  دوباره همون پیام هشدار اومد که از کار افتاده و نمیتونم برنامه ورد رو باز کنم واقعا نمیدونم باید چکار کنم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 20:20 #

   سلام دوست عزیز
   عذرخواهی ما را پذیرا باشید. بدلیل بسته بودن کامنت ها شاید یک مقدار برای جواب دادن به سوال شما دیر شده باشه، اما ما پاسختان را هرچند که دیر، بر خود وظیفه میدانیم که بدهیم.
   آفیس شما باید فعالسازی شود. کرک آفیس خود را دانلود کنید و فعالسازی را شروع کنید.
   موفق باشید.

 • عبدالرزاق

  04 آذر 1401 در 09:37 #

  سلام خدمت گرداننده محترم صفحه، من از ورد 2013 استفاده می کنم وقتی تعداد صفحه ها از 50 بیشتر می شه چنان کند می شود که وقتی برای ذخیره شدن یک سطر از نوشته های تایپ شده ctrl+s را می زنم و یا ب عرض ستون یک جدول را کمی افزایش می دهم حدود 30 ثانیه و بیشتر از آن طول می کشد تا اجرا شود این مشکل با این پست شما حل می شود؟ و در ضمن نرم افزاری بهتری برای راحت نوشتن کتاب های حجیم اگر سراغ دارید معرفی کنید ممنون می شم.

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 14:36 #

   سلام دوست عزیز
   عذرخواهی ما را پذیرا باشید. بدلیل بسته بودن کامنت ها شاید یک مقدار برای پاسخدهی به شما دیر شده باشه، اما ما جواب شما را هرچند که دیر، میدهیم.
   این پست و پست هنگ کردن اکسل را کامل پیاده سازی کنید به نتیجه خواهید رسید. جهت پیدا کردن نرم افزار برای نوشتن کتابهای حجیم در سطح اینترنت میتوانید تحقیق کنید که صحافی ها با چه نرم افزارهایی کار میکنند و کتاب چاپ میکنند.
   موفق باشید.

نظراتتان باعث دلگرمی ما می شود

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی