حل مشکل sign in required و اجرا نشدن نرم افزارهای adobe | کرک فتوشاپ 2017

حل مشکل sign in required و اجرا نشدن نرم افزارهای adobe | کرک فتوشاپ 2017
3.8/5 امتیاز از 6 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

روش های حل مشکل sign in required

آیا کرک نرم افزار های شرکت ادوبی نظیر فتوشاپ و ایلاستریتور و سایر نرم افزارهای شرکت Adobe شما بارها غیر فعال می شود؟ یا از شما می خواهد که وارد سیستم شوید تا بتوانید از آن استفاده کنید؟ این مشکل یکی از متداولترین ارورهای نرم افزارهای شرکت آدوبی کرک شده هست. برای حل مشکل sign in required در ادامه آموزش با ما همراه باشید.

اول بدانیم که این مشکل از چه چیزی نشأت می گیرد. بعد، قصد داریم راه حلی برای مشکل نیازمندی به ورود دوباره یا همان غیرفعال شدن کرک یا پچ نرم افزار فتوشاپ و سایر نرم افزار های شرکت Adobe ارائه دهیم. نرم افزار محبوب و پرکاربرد فتوشاپ یکی از نرم افزار های تجاری هست. بر اساس قوانین تجاری و کپی رایت اصولاً باید به صورت رسمی خریداری و فعال سازی شود. اما از آن جایی که در کشور ایران این قانون در مراجع قانونی اعمال نمی شود، به صورت کرک شده و پچ شده فعال سازی می شود.

رفع ارور sign in required در فتوشاپ

نرم افزارهای Adobe بعد از مدتی به صورت خودکار و هوشمند متوجه غیرقانونی و جعلی بودن لایسنس شده و فعالساز را حذف می کنند. حاصل کار این هست که کرک نرم افزار فتوشاپ غیرفعال شده و شما دیگر نمیتوانید از آن استفاده کنید. برای قطع کردن دسترسی برنامه فتوشاپ به اینترنت که باعث دی اکتیو نشدن این برنامه می شود، راهکارهایی وجود دارد. از جمله این راهکارها استفاده از فایروال ویندوز هست. پس از اینکه فتوشاپ را به صورت کامل نصب کردید، نوبت به فعال سازی آن میرسد. برای دانلود کرک فتوشاپ 2017 و سایر نرم افزار های شرکت آدوبی، این آموزش را یکبار برای همیشه بخاطر بسپارید یا در مرورگر خود بوک مارک کنید.

دانلود کرک فتوشاپ 2017

AMT Emulator (به طور خلاصه Amt Emu) یک شبیه ساز محافظت از نرم افزار (به عبارت دیگر ،crack/Patcher) است که توسط Painter R از روسیه ساخته شده است، این ابزار به طور خاص برای حذف مکانیسم مجوز نرم افزار Adobe طراحی شده است. Amtemu یک روش کرک است که توسط کلید صدور مجوز برای: Adobe Photoshop CS6 ،Adobe CC 2017 و نسخه های Adobe Photoshop CC 2018 و سایر محصولات Adobe استفاده می شود. در مثال زیر نحوه استفاده از ابزار AMTEmu نحوه کرک/پچ کردن Adobe Acrobat DC 2018 را نشان می دهیم.

برای حل مشکل sign in required، کافیست نرم افزار AMT-EMU را با حجم تنها 1.5 مگابایت از لینک موجود در آخر صفحه دانلود کنید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

گام اول: از طریق یکی از نرم افزارهای فشرده سازی مانند نرم افزار WINRAR فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. 

گام دوم: آنتی ویروس سیستم خود را غیرفعال کنید. اتصال اینترنت خود را قطع کنید.

 کرک فتوشاپ 2017

گام چهارم: بر روی "Install" کلیک کنید. (برای فعال سازی برنامه فتوشاپ، از منوی کشویی گزینه Adobe Photoshop را انتخاب نمایید، دقت کنید که دقیقاً ورژن نصب شده را انتخاب کنید.)

 حل مشکل sign in required در فتوشاپ

گام پنجم: فایل "amtlib.dll" را که در فهرست نصب محصولات Adobe قرار دارد، جستجو کنید، به صورت پیشفرض این فایل در پوشه "C:\Program Files(x86)\Adobe\Acrobat 2017\Acrobat" قرار دارد و این همان فایلی است که کرک یا پچ خواهد شد.

sign in required در فتوشاپ

گام ششم: پس از اعمال کرک/پچ ، محصول Adobe را باز کنید و دیگر نباید روزهای باقی مانده آزمایشی را نشان دهد و همچنین باید گزینه "AMTEmu by Painter" را در بخش "Help" نشان دهد.

نحوه محدود کردن دسترسی نرم افزار های ادوبی به اینترنت توسط فایروال

نرم افزارهای Adobe مانند فتوشاپ برای بررسی لایسنس خود از اتصال اینترنتی استفاده می کنند. با این حال، ویندوز فایروال مدیران می توانند این برنامه ها را از دسترسی به شبکه شرکتی، شبکه خصوصی یا شبکه عمومی منع کنند. شما بعنوان مصرف کننده نرم افزار می توانید، از ویندوز فایروال برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک نرم افزار استفاده کنید.

مسدود کردن خودکار یک برنامه در فایروال ویندوز

گام اول:

منوی استارت را کلیک کنید و "Firewall" را تایپ کرده و سپس "Allow a program Through Windows Firewall" را از نتایج انتخاب کنید.

رفع ارور sign in required در فتوشاپ 

گام دوم:

روی "Change Settings" کلیک کنید. برنامه مناسب مانند Adobe Connect یا Adobe Media Server یا Adobe Photoshop CS6 را پیدا کرده و تیک آن را در سمت چپ برنامه انتخاب کنید.

مشکل sign in required در فتوشاپ

گام سوم:

اگر ویندوز فایروال در لیست کردن نرم افزار مورد نظر شما موفق نیست، روی "Allow Another App" کلیک کنید. سپس برنامه مناسب را انتخاب کنید، روی "Add" کلیک کنید و دستورالعمل های گام دوم را دنبال کنید. برای جلوگیری از اتصال Adobe به اینترنت ، روی "OK" کلیک کنید.

پیکربندی دستی فایروال برای حل مشکل sign in required adobe

گام اول:

منوی استارت را کلیک کنید ، "Firewall" را تایپ کنید و سپس "Windows Firewall" را از بین نتایج انتخاب کنید.

گام دوم:

برای باز کردن "Windows Firewall With Advanced Security" ، گزینه ی"Advanced Settings" را از سمت چپ پنجره انتخاب کنید.

مشکل بسته شدن فتوشاپ 2017

گام سوم:

روی "Inbound Rules" کلیک کرده و سپس بر روی "New Rule" کلیک کنید تا جادوگر (Wizard) جدید Inbound Rule باز شود. روی "Port" و سپس "Next" کلیک کنید.

کرک فوتوشاپ 2017

گام چهارم:

"TCP" را انتخاب کنید ، "1935" (بدون نقل قول) را در قسمت "Ports Local" وارد کنید و سپس روی "Next" کلیک کنید.

دانلود کرک فتوشاپ 201

گام پنجم:

گزینه "Block the Connection" را انتخاب کرده و سپس بر روی "Next" کلیک کنید.

کرک فتوشاپ

گام ششم:

غیرفعال کردن پورت در شبکه شرکتی (Domain)، یک شبکه خصوصی (Private) یا یک شبکه عمومی (Public) را انتخاب کنید. روی "Next" کلیک کنید.

کرک ادوبی

گام هفتم:

یک نام مانند "TCP Acrobat" را وارد قسمت "Name" کرده و سپس "Finish" را بزنید.

دانلود کرک adobe

گام هشتم:

به دنبال همین روند قانون (Rule) دیگری ایجاد کنید، بجز این بار، در صورت درخواست، "UDP" را انتخاب کنید. در انتها، "Outbound Rules" را از صفحه سمت چپ انتخاب کنید ، بر روی "New Rule" کلیک کنید و یکبار دیگر دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا TCP 1935 و UDP 1935 را مسدود کنید.

مسدود کردن دسترسی برنامه در فایروال 

گام اول:

منوی استارت را کلیک کنید ، "Firewall" را تایپ کنید و سپس "Windows Firewall" را از بین نتایج انتخاب کنید.

گام دوم:

برای باز کردن "Windows Firewall With Advanced Security" ، گزینه ی"Advanced Settings" را از سمت چپ پنجره انتخاب کنید.

کرک فوتوشاپ

گام سوم:

روی "Inbound Rules" کلیک کرده و سپس بر روی "New Rule" کلیک کنید تا جادوگر (Wizard) جدید Inbound Rule باز شود. روی "Program" و سپس "Next" کلیک کنید.

کرک فتوشاپ cc

گام چهارم:

برنامه مورد نظر را از "Browser" و مسیر نصب شده انتخاب کنید و دکمه "Next" را بزنید.

دانلود کرک photoshop cs6

گام پنجم:

گزینه "Block the Connection" را انتخاب کرده و سپس بر روی "Next" کلیک کنید.

فعال ساز فتوشاپ

گام ششم:

غیرفعال کردن پورت در حوزه شرکتی (Domain)، یک شبکه خصوصی (Private) یا یک شبکه عمومی (Public) را انتخاب کنید. روی "Next" کلیک کنید.

Photoshop cc sign in required crack

گام هفتم:

یک نام مانند "TCP Acrobat" را وارد قسمت "Name" کرده و سپس "Finish" را بزنید.

سریال نامبر فتوشاپ cs6

در این آموزش، کرک فتوشاپ و قرار دادن یک برنامه در فایروال را فرا خواهید گرفت.

فیلم آموزشی با کیفیت HD 720 

سوالات متداول

چرا در نرم افزارهای آدوبی این مشکل پیش می آید؟

برای استفاده از نرم افزارهای شرکت آدوبی شما نیاز به لایسنس دارید. بدلیل تحریم های ظالمانه، شرکت های نرم افزاری، لایسنس به ایرانی ها نمی دهند. اگر هم بدهند با این قیمت ارز اصلا به صرفه نیست. برای دور زدن این موارد شما نیاز دارید تا از فعالسازهای رایگان برای اکتیو کردن نرم افزارهایی مانند فتوشاپ استفاده کنید. این فعالسازها گاهی غیرفعال می شوند که باعث بوجود آمدن این مشکل می شوند. ما هم فعالساز و هم نحوه فعالسازی را در این پست برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نحوه فعالسازی نرم افزارهای Adobe به چه صورت است؟

در فعالسازی نرم افزارهای آدوبی باید دقت کنید که حتماً اینترنت را قطع کنید. بعد از فعالسازی ارتباط برنامه مورد نظر را با اینترنت، در فایروال مسدود کنید تا نتواند صحت لایسنس را بررسی کند و مجدداً از کار بیفتد. مراحل ساده هستند اما به صبر شما هم وابسته اند.


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی