دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault | نسخه ElAmigos - GOG

دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault | نسخه ElAmigos - GOG
5.0/5 امتیاز از 1 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی medal of honor pacific assault برای کامپیوتر

بازی Medal of Honor Pacific Assault (مدال افتخار حمله آرام) یک بازی در سبک اکشن اول شخص و شوتر است که در سال 2004 به بازار گیم عرضه شد. بازی Medal of Honor Pacific Assault دارای یک کمپین تک نفره با زمان و موقعیت های خوب است که تقریباً از 12 ماموریت تشکیل شده است. بازی در کل 10 ساعت یا بیشتر طول می کشد (البته بازی اگر در تنظیمات سخت باشد). بازی  Medal of Honor Pacific Assault از Saving Private Ryan (نجات سرباز رایان) الهام گرفته شده است. با صدایی از Pearl Harbor شروع می شود و به ارائه بعضی سکانس های اکشن پر تنش که یادآور خط قرمز جبهه است منتهی می شود. دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault به شما طرفداران بازی های سبک شوتر و اکشن اول شخص پیشنهاد می شود.

دانلود بازی مدال افتخار حمله به اقیانوس آرام | دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault 

در طول بازی، شما به عنوان یک تفنگدار دریایی به نام تامی کانلین بازی خواهید کرد و همراه با بقیه تیم او مبارزه خواهید کرد. شما بعنوان بازیکن می‌توانید از انواع سلاح‌های معتبر دوران جنگ جهانی دوم متفقین، از تپانچه گرفته تا مسلسل‌های سبک استفاده کنید. همچنین می‌توانید برخی از دستورات اولیه را برای تیم خود صادر کنید. شما دانلود بازی برای کامپیوتر را از طریق صفحه اصلی سایت میتوانید انجام دهید.

بازی مدال افتخار حمله آرام

با دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault شما به فضای جنگ جهانی دوم می روید. شما می توانید با یک هواپیما پرواز کنید. اما، در بیشتر موارد، در حال تعقیب در میان جنگل های متراکم خواهید بود. دشمنان اغلب، شما را با نارنجک بیرون می‌کشند و به نظر می‌رسد که برای شکست دادن شما پشت سر هم حمله خواهند کرد، پس فرصت ندارید و در همه حال باید یا دفاع کنید یا حمله! Pacific Assault به آرامی شروع می‌شود، با یک دنباله تمرینی طولانی، اما پس از آن، اکشن بازی بیشتر می شود. شما در مکان هایی مانند Guadalcanal، Makin Atoll، Tarawa و غیره به جنگ خواهید پرداخت. این مکان‌های استوایی و سربازان نترس ژاپنی که با آن‌ها روبرو می‌شوید، در تضاد شدید با حومه ویران شده اروپای Medal of Honor Allied Assault و اکثر تیراندازان جنگ جهانی دوم قرار دارند.

حمله به متفقین: دانلود بازی Medal of Honor Allied Assault War Chest 

با این حال، چندان متفاوت از شلوغی اخیر تیراندازان مستقر در ویتنام به نظر نمی رسد. مراحل بازی به صورت کاملاً پشت سرهم چیده شده‌اند. شما هم اکنون می توانید دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault را در انتهای این پست انجام دهید. ماموریت های حمله، ماموریت های دفاعی و حتی ماموریت هایی که شما را در کابین خلبان هواپیما می نشاند وجود دارد. در حالی که ماموریت‌ها به این شکل متفاوت هستند، بیشتر عملیات Pacific Assault مربوط به دویدن در جنگل‌ها و تیراندازی به سربازان ژاپنی است. ماموریت ها به طور کلی بسیار خطی (خطی یعنی در یک مسیر مشخص حرکت میکنید) هستند. (البته چند نقطه وجود دارد که می توان مسیرهای مختلفی را برای رسیدن به هدف طی کرد) و همچنین بسیار دشوار است.

احتمالاً جالب‌ترین تغییر در Pacific Assault این است که چگونه شما مجبور می‌شوید تا سلامت خود را از آسیب‌های اجتناب‌ناپذیری که متحمل میشوید، بازیابی کنید. برای زنده ماندن شما کاملاً به سربازان تیم خود وابسته خواهید بود. اساساً می توانید در هر مرحله چندین بار از آنها بخواهید تا سلامتیتان را به طور کامل بازیابی کنید. هیچ یک از اعضاء تیم شما براحتی کشته نمی شوند. شما شدیداً به کمک آنها نیاز دارید، سعی کنید تیم خود را ایمن نگه دارید. افراد می‌توانند از پس خود برآیند و اغلب به شما کمک می‌کنند تا در برخی از تیراندازی‌های طاقت‌فرسا زنده بمانید.

همچنین، اگر در Pacific Assault سلامتی شما تمام شود، لزوماً پایان کار شما نیست. ارتش شما گاهی اوقات به طور معجزه آسایی در زمان مناسب ظاهر می شود تا شما را از آستانه مرگ بازگرداند. از طرف دیگر، گاهی اوقات آخرین چیزی که می بینید این است که یک سرباز ژاپنی به سبک اعدام شما را می کشد. دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault به شما طرفداران بازی های سبک شوتر و اکشن اول شخص پیشنهاد می شود.

جلوی آلمان های نازی را بگیرید: دانلود بازی Medal of Honor Airborne 

گیم پلی و داستان بازی Medal of Honor Pacific Assault

گیم پلی بازی قبل از شروع داستان واقعی شروع می شود، زیرا انبوهی از نیروها در آب به سمت جزیره مرجانی Tarawa حرکت میکنند. بعد از کمی غرغر کردن و تیراندازی و فلاش بک ها داستان جاده تامی به تاراوا با تمرین شروع می شود. بعد از تمرینات شاید شما توسط یک سرباز دشمن کشته شوید، حتی زمانی که دقیقاً در کنار تیم تان هستید که می‌توانستند از شما دفاع کنند، یا برعکس، سرباز ارتش ممکن است به طرزی جادویی ظاهر شود، حتی زمانی که شما کاملاً در بازی غرق شده اید.

به طور کلی، کمپین بسیار سخت است. در سناریوهای بعدی، مکرراً با شلیک مسلسل دشمن، از محل اسلحه‌های ثابت، کشته می شوید. چیزی که دشواری را کاهش می دهد، دقیقاً مانند اکثر شوترهای تک نفره، ذخیره سریع پیشرفت است. با ذخیره کردن بازی می توانید از نقطه ای که کشته شده اید به بازی برگردید. دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault به طرفداران بازی های مثل کالاف دیوتی 2 پیشنهاد می شود.

بازی در مراحل بالاتر سخت تر می شود. بازی در این مراحل از هوش مصنوعی نسبتاً بالایی برخوردار است، که منجر به کشته شدن پی در پی شما می شود. اغلب حمله مستقیم باعث کشته شدن شما می‌شود، در حالی که اکثراً دشمنان خود را آشکارا در معرض دید دارید. با این وجود، Pacific Assault به جای اینکه شما را مجبور به انجام آزمون و خطا کند، تا زمانی که آن را درست انجام دهید، همه چیز طبق برنامه پیش می رود. شما باید ماهرانه بازی کنید.

جنگ جهانی به تمام معنا: دانلود بازی Call Of Duty World at War

نکات تکمیلی بازی کامپیوتری Medal of Honor Pacific Assault

بیشتر سلاح‌هایی که استفاده می‌کنید نیاز به دقت دارند، و بسیاری از آنها نیز به کندی ریلود (Reloaded) می‌شوند. برخلاف بازی مدال افتخار Allied Assault، مهمات در اینجا بسیار کمیاب است. بنابراین شما دائماً نیاز دارید که هر شلیک خود را حساب شده انجام دهید. از کاور کردن (پوشش دادن هم تیمی ها) و حرکت در حالت خمیده می توانید بهترین بهره را ببرید. دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault به طرفداران بازی های سبک مدال افتخار و کالاف دیوتی پیشنهاد می شود.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Medal of Honor Pacific Assault نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Reloaded، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Medal of Honor Pacific Assault نسخه GOG:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بدون نیاز به کرک، توسط GOG ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Medal of Honor Pacific Assault

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : XP / Vista / 7 / 8 / 10
پردازنده : Pentium 4 @ 1.5 GHz or Equivalent
رم : 512 مگابایت
کارت گرافیک : 64MB GeForce 3 or ATI Radeon 8500 or higher DirectX 8.1 compliant
رم گرافیک : 64 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 4.5 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 8.1
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2004
رده سنی : 16 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : XP / Vista / 7 / 8 / 10
پردازنده : Pentium 4 @ 2 GHz or Equivalent
رم : 1 گیگابایت
کارت گرافیک : 128MB DirectX 9 fully compatible
رم گرافیک : 128 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 4.5 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2004
رده سنی : 16 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram