دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi + نسخه فارسی

دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi + نسخه فارسی
5.0/5 امتیاز از 3 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Ghostrunner برای PC کم حجم و فوق فشرده

دانلود بازی کامپیوتر Ghostrunner امکان تجربه یکی از عناوین خوب سبک اکشن را فراهم می کند. این بازی همچنین در سبک سایبرپانک قرار می گیرد. بازی به وسیله استودیو Slipgate Ironworks و استودیو لهستانی One More Level توسعه یافته است. بازی Ghostrunner در سال 2020 به وسیله All in! Games SA و 505 Games برای پلتفرم های مختلف از جمله پی سی، پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو سوییچ به انتشار رسید. با دانلود بازی گوست رانر برای کامپیوتر می توانید مبارزات آتشین را در یک دنیای سایبرپانکی تجربه کنید. می توانید با دشمنان در دنیای فیزیکی و فضای سایبری مقابله کنید. جایی که آخرین پناهگاه انسان ها در خشونت، فقر و هرج و مرج به سر می برد. برج بزرگی که با بالا رفتن از طبقات آن می توانید بر دشمنان مختلف غلبه کنید.

نسخه فارسی v0.42441.48 + 6 DLCs در تاریخ 4 شهریور 1402 اضافه شد.

بروزرسانی نسخه ElAmigos از 03.03.2022 به 28.06.2022 تاریخ 16 مرداد 1402 

دانلود بازی Ghostrunner | دانلود بازی گوست رانر برای کامپیوتر 

بازی با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است. همچنین از فناوری RTX انویدیا پشتیبانی می کند. گوست رانر به طور کلی نقدهای مثبتی را از وب سایت متاکریتیک دریافت کرد. بعضی از منتقدان آن را ترکیبی از بازی های Titanfall و Dishonored دانستند. بازی همچنین در سال 2021 برای کنسول های نسل نهم مثل پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شد. وب سایت IGN به بازی نمره 8 از 10 داد. وب سایت PC Gamer نمره 81 از 100 را برای بازی در نظر گرفت. همچنین در وب سایت متاکریتیک نسخه پی سی بازی نمره بالاتری از دیگر نسخه ها دریافت کرد.

گیم پلی بازی Ghostrunner

در این بازی باید در حالی که سطوح مختلف را پشت سر می گذارید، مراقب باشید به وسیله دشمنان کشته نشوید. گیمرها باید چالش های پلتفرمینگ بازی را با موفقیت پشت سر بگذارند. تنها سلاح فیزیکی آن ها کاتانا می باشد. بعضی از توانایی های کاراکتر عبارت هستند از حرکت به کنار، دویدن روی دیوار، تقویت حسی و حرکت سریع. با پیشرفت در بازی می توان توانایی های دیگر را هم باز کرد. شما می توانید برای دانلود بازی گوست رانر به انتهای همین پست مراجعه کنید.

انواع مختلفی از دشمنان در بازی وجود دارند. با پیشرفت در مراحل، تعداد بیشتری از آن ها به شما حمله می کنند. بعضی از دشمنان عبارت هستند از کلیدها، ماشه ها، اسلاگرها، پهپادها، تک تیراندازها و... بسیاری از دشمنان را می توان با یک ضربه از بین برد. اما در بازی باس هایی نیز وجود دارد که گیمرها را به چالش می کشند.

پرطرفدارترین بازی 2022: دانلود بازی Elden Ring

با دانلود بازی Ghostrunner شما در نقش جک، گوست رانر قرار می گیرید و باید از محیط های خطرناک عبور کنید. همانطور که دشمنان را می توان با یک ضربه شکست داد، کاراکتر اصلی نیز ممکن است با یک ضربه نابود شود. پس هنگام مبارزات باید دقت کافی به خرج داد. توانایی تقویت حسی یا Sensory Boost به کاراکتر اجازه می دهد با آهسته کردن زمان، گلوله ها را در هوا منحرف کند.

داستان بازی Ghostrunner

پیش از دانلود بازی Ghostrunner بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. پس از یک انفجار بزرگ و فاجعه جهانی، بازماندگان در یک برج بزرگ و آسمان خراش مانند، به نام Dharma پناه می گیرند. کاراکتر اصلی بدون هیچ خاطره ای بیدار می شود و دستور می گیرد که معمار را آزاد کند. معمار در واقع آگاهیِ حفظ شده شخصیت آدام است که پس از تأسیس برج Dharma بر آن حکمرانی کرد و همچنین گوست رانر را طراحی کرد. گوست رانرها در واقع ابر انسان هایی با تکنولوژی بهبود یافته هستند که به عنوان نیروی حفظ صلح خدمت می کنند. مارا شخصیت قابل اعتماد معمار بود که به او خیانت و بیشتر واحدهای Ghostrunner را نابود کرد. مارا سپس به عنوان Keymaster شناخته شد.

گروهی شورشی به نام Climbers گوست رانر را برای تعمیر پیدا می کنند، اما قبل از فعال شدن گوست رانر شورش آن ها سرکوب می شود. سپس ماموریتِ شکست دادن مارا به شخصیت اصلی یعنی The Ghostrunner داده می شود. سیستم های Cyber-void و شبکه دیجیتالی برج Dharma در دسترس Ghostrunner قرار دارند. بنابراین معمار می تواند آسیب های وارده به کدهای گوست رانر را ترمیم کند. یکی از بازماندگان گروه شورشی Climbers به نام زوئی با گوست رانر تماس می گیرد و به او در شکست دادن Keymaster کمک می کند. زوئی گوست رانر را به اسم جک صدا می زند. جک اسم مستعاری بود که گروه Climbers هنگام تلاش برای تعمیر گوست رانر از آن استفاده می کردند.

محبوب ترین بازی اساسین کرید به همراه ریمستر: دانلود بازی Assassins Creed 3

شخصیت Ghostrunner به همراه زوئی با استفاده از آسانسور Amida به سمت شهر Dharma می روند که قسمت مهم برج محسوب می شود. گوست رانر به سمت مخزن کدهای سرور Cyber-void حرکت می کند. در واقع تمام داده های پروژه Ghostrunner در این سرور قرار دارند. زوئی متوجه نقص مانیتورها می شود.

یک داستان سایبرپانکی

شخصیت Keymaster به معمار می گوید که وقتی گوست رانر مورد حمله قرار گرفت، او تمام سیستم های باقی مانده Cyber-void را نابود می کند. همچنین هوش معمار را از بین خواهد برد. سپس گوست رانر به سمت Core حرکت می کند. جایی که مرکز قدرت Key-master محسوب می شود. گوست رانر پس از عبور از Core به زوئی هشدار می دهد که مکان امن را به دلیل نجات یکی از اعضای گروه Climbers ترک نکند. چرا که ممکن است یک تله باشد. شخصیت Keymaster با ساکنین برج صحبت می کند و به آن ها می گوید که هدف اصلی او تغییر بدن انسان برای زنده ماندن در شرایط بیرونی است. اما ماهیت تقویت کننده های او به انسان صدمه وارد می کند. برای دانلود بازی Ghostrunner می توانید به وب سایت تعمیر پی سی مراجعه کنید.

گوست رانر آخرین سرور Cybervoid را پیدا می کند. او به قابلیت هک کردن ایمپلنت های عصبی Atma دست می یابد. این ایمپلنت ها در ساختار دشمنان و مخالفان وجود دارند. گوست رانر متوجه می شود که معمار به دلیل استفاده از این ایمپلنت ها می تواند افراد و ماشین ها را دستکاری کند. او به این نتیجه می رسد که معمار از شخصیت مارا هم بدتر است. در واقع مارا سعی داشته گوست رانر را متقاعد کند که معمار، یک ماشین دیوانه است. گوست رانر متوجه می شود معمار در مورد توانایی هایش دروغ گفته است.

محبوب ترین نسخه Witcher: دانلود بازی Witcher 3

دانلود بازی Ghostrunner به طرفداران بازی های اکشن توصیه می شود. شخصیت Ghostrunner بعد از شکست دادن مارا یا همان Keymaster به وسیله معمار به درون Cybervoid هدایت می شود. مشخص می شود هدف معمار کنترل بازماندگان است. گوست رانر با نابودی معمار خود را به عنوان جک معرفی می کند. سپس زوئی روایت می کند که اکنون انسان آزاد است.

ویژگی های بازی Ghostrunner

در این بازی شمشیرهای مختلفی وجود دارند که سلاح اصلی گوست رانر محسوب می شوند. بعضی از این شمشیرها در مکان های خاصی قرار گرفته اند و گیمرها باید تلاش کنند آن ها را پیدا کنند. بعضی از پوسته ها نیز در صورت رسیدن به سطح خاصی از بازی قابل دسترس هستند. شمشیر پیش فرض Seisouken نام دارد. این شمشیر با تیغه تیز خود دشمنان را با یک حرکت از بین می برد. این نوع شمشیر دارای انواع مختلفی است که با پیشرفت در بازی به آن ها دسترسی پیدا می کنید. برای دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر می توانید به انتهای همین پست مراجعه کنید.

شمشیر جذاب دیگر بازی Sentinel نام دارد. این شمشیر نینجایی با اثراتی از نئون روی تیغه خود برای فضای سایبرپانک بسیار مناسب به نظر می رسد. این شمشیر براق را می توانید در سطح چهارم به دست آورید. همچنین می توان به Kinteki Seisouken اشاره کرد. یک نوع زیبا از شمشیر پیش فرض بازی. این شمشیر با رنگ طلایی و کربنی خود یکی از زیباترین کاتاناهای بازی می باشد. یکی از شمشیرهای نوری و قدرتمند بازی که در مراحل پایانی به سختی قابل دسترس است، Void Dragon Tsuru GR نام دارد. همچنین می توان به شمشیر Izanami Unchained اشاره کرد که با طراحی جذاب خودنمایی می کند.

دانلود بازی گوست رانر شما را وارد یک ماجراجویی از دید اول شخص می کند. لوکیشن های اصلی بازی عبارت هستند از Base District، Core، Cybervoid و Dharma City. اولین دشمنانی که باید از بین ببرید، Keys نام دارند. آن ها گلوله های تکی را شلیک می کنند و خیلی جنب و جوش ندارند. قبل از شلیک، سلاح آن ها تغییر رنگ می دهد. یکی دیگر از انواع دشمن موجود در بازی Drone نام دارد که پهپادهای شلیک کننده هستند.

بازی سبک مبارزه ای: دانلود بازی یاکوزا 1

نکات تکمیلی

استفاده از کاتانا و شمشیرهای مخصوص در فضای سایبرپانک بازی جذاب به نظر می رسد. حتی می توان گفت عناصر سبک اسلشر نیز در بازی دیده می شوند. به طوری که بازی درجه بندی سنی نسبتا بالایی را دریافت کرده است. دانلود بازی Ghostrunner و تجربه آن می تواند برای گیمرها هیجان انگیز باشد.

اکشن چیزی است که این بازی به خوبی به گیمرها تقدیم می کند. اگر به دنبال یک گیم پلی سریع با اکشن بی توقف هستید، این بازی برای شما ساخته شده است. استفاده از توانایی های مختلف مثل تقویت حسی، پریدن، دویدن روی دیوار و... گیم پلی هیجان انگیزی را ایجاد کرده است. همچنین بازی از ایده های جالبی استفاده می کند تا اکشن خود را خلاقانه نگه دارد. دانلود بازی کامپیوتری Ghostrunner در 3 نسخه Fitgirl، Dodi، ElAmigos امکانپذیر است.

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Ghostrunner را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Ghostrunner در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های ElAmigos، Fitgirl و Dodi در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

آیا این نسخه از Ghostrunner بروزترین نسخه است؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی Ghostrunner در سایت بارگزاری شده است. ورژن V0.42441.48 آخرین آپدیت این بازی در تاریخ 03.03.2022 با DLC Project Hel هست که هم اکنون میتوانید از تعمیر پی سی با سرعت بالا و لینک مستقیم دانلود کنید. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Ghostrunner نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Ghostrunner نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس ISO نسخه FLT، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Ghostrunner نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس ISO نسخه FLT، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

گیم پلی بازی Ghostrunner

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 7, 8.1, 10 x64
پردازنده : Intel Core i5-2500K (4*3300) AMD Phenom II X4 965 (4*3400) or equivalent
رم : 6 گیگابایت
کارت گرافیک : GeForce GTX 1050 (2048 MB) / Radeon RX 550 (4096 MB)
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 22 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، ماجراجویی، مبارزه ای
سال انتشار : 2020
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 7, 8.1, 10 x64
پردازنده : Intel Core i7-6700K (4 * 4000) or AMD Ryzen 5 1500X (4 * 3500) or equivalent
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : GeForce GTX 970 (4096 MB) or Radeon RX 5700 (8192 MB)
رم گرافیک : 8 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 22 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، ماجراجویی، مبارزه ای
سال انتشار : 2020
رده سنی : 18 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

مطالب مرتبط

دانلود بازی Medal of Honor Airborne | بازی مدال افتخار هوابرد نسخه CorePack دانلود بازی Call Of Duty 2 | بازی کالاف دیوتی 2 | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Far Cry 1 | فارکرای 1 در 3 نسخه DODI-ElAmigos دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault | نسخه ElAmigos - GOG دانلود بازی Splinter Cell Chaos Theory | نسخه Dodi دانلود بازی اسپلینتر سل Double Agent | نسخه Dodi - ElAmigos دانلود بازی اسپلینتر سل 2002 | نسخه Dodi - GOG - ElAmigos دانلود بازی Splinter Cell Pandora tomorrow نسخه کم حجم Dodi دانلود بازی Medal Of Honor Allied Assault War Chest | نسخه CorePack - GOG دانلود بازی Need For Speed Underground 1 & 2 + نسخه ریمستر 2021 + 2022 دانلود بازی اساسین کرید 1 برای کامپیوتر | ElAmigos | Dodi | CorePack | GOG دانلود بازی Mafia 1 - The City of Lost Heaven | نسخه Dodi - ElAmigos دانلود بازی مکس پین 1 و 2 در 5 نسخه پرطرفدار | دانلود Max Payne دانلود بازی The Witcher 1 Enhanced Edition | بازی ویچر 1 | نسخه GOG - ElAmigos - KaOs دانلود بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 | نید فور اسپید ماست وانتد دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare + Remastered نسخه ElAmigos | Dodi دانلود بازی need for speed pro street | نسخه R.G.Mechanics و Mr DJ دانلود بازی Neighbours Back From Hell 1 و 2 + ریمستر | بازی همسایه جهنمی | نسخه GOG - Fitgirl دانلود بازی کرایسیس 1 | نسخه ElAmigos, FitGirl, Dodi + نسخه ریمستر 2021 دانلود بازی کال آف دیوتی 1 | دانلود Call Of Duty 1 نسخه Dodi - Elamigos

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی