دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | نسخه Dodi - ElAmigos - Fitgirl - KaOs

دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | نسخه Dodi - ElAmigos - Fitgirl - KaOs
4.5/5 امتیاز از 8 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود تمام بازی های کراش مجموعه ای پرطرفدار

دانلود بازی کراش گیمرها را با این شخصیت مشهور همراه می کند تا در نسخه های مختلف مجموعه لحظات سرگرم کننده ای را تجربه کنند. مجموعه کراش باندیکوت ابتدا به وسیله استودیو ناتی داگ به عنوان یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن منتشر شد. اما به دیگر پلتفرم ها مثل پی سی نیز راه پیدا کرد. در حال حاضر کمپانی اکتیویژن وظیفه تولید و انتشار بازی کراش را بر عهده دارد. نسخه های مختلف بازی کراش به موفقیت زیادی از نظر فروش و نمرات دست پیدا کردند. بیشتر بازی های فرنچایز کراش در ژانر پلتفرمر قرار می گیرند. اما بازی های ریسینگ و کارتی نیز در مجموعه دیده می شوند.

 دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | دانلود بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

با دانلود بازی کراش گیمرها می توانند به جزایر وومپا سفر کنند. جزایری ساختگی در جنوب استرالیا که بیشتر نسخه های کراش در آن جریان دارند. شخصیت اصلی مجموعه یک باندیکوتِ جهش یافته به نام کراش است که باید با دکتر نئو کورتکس مبارزه کند و جلوی نقشه های پلید او را بگیرد.

بازی کراش 1 در سال 1996 منتشر شد و توانست نقدهای مثبتی را دریافت کند. جلوه های بصری بازی مورد تحسین قرار گرفتند و بازی از نظر گرافیکی به یکی از بهترین عناوین نسل پنجم تبدیل شد. بازی Crash 2 به عنوان دنباله نسخه اول در سال 1997 با عنوان Cortex Strikes Back منتشر شد. نسخه دوم نیز با نقدهای مثبتی روبرو شد. به ویژه گرافیک و گیم پلی آن مورد تحسین قرار گرفت. دو بازی Crash 1 و Crash 2 به همراه قسمت سوم در سال 2018 در قالب سه گانه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای پلتفرم های مختلف از جمله پی سی به انتشار رسیدند. همچنین قسمت چهارم یعنی It’s About Time در سال 2020 منتشر شد.

نوستالژی برای تمام سنین: دانلود بازی Sonic برای کامپیوتر

دانلود بازی کراش Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

سه گانه بازی کراش یعنی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در واقع نسخه ریمستر بازی کراش قدیمی محسوب می شود. این سه گانه به وسیله استودیو Vicarious Visions توسعه پیدا کرد. بازی موفق شد فروش بسیار خوبی را تجربه کند. در متاکریتیک نسخه پی سی به امتیاز 76 دست پیدا کرد. بازی روی پلتفرم های مختلف توانست نقدهای مثبتی را دریافت کند. گرافیک ارتقا یافته در کنار وفاداری به نسخه های اصلی از جمله ویژگی های مثبت این سه گانه محسوب می شوند.

سه گانه ریمستر کراش باندیکوت خصوصیات جدیدی را در خود جای داده است. برای مثال می توان به قابل بازی بودن شخصیت کوکو اشاره کرد. همچنین سیستم ذخیره خودکار در این نسخه دیده می شود. بازی توانست علاوه بر فروش بالا، برنده جوایز مختلفی از جمله بهترین ریمستر شود. دانلود بازی کراش در وب سایت تعمیر پی سی امکان پذیر می باشد. دانلود بازی crash bandicoot از بازی کراش 1 یا بازی کراش قدیمی تا نسخه جدید مجموعه در انتهای این پست امکان پذیر است.

نوستالژی اکشن: دانلود بازی کانتر برای کامپیوتر

داستان بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

قبل از دانلود بازی کراش بد نیست با داستان قسمت های مختلف مجموعه آشنا شویم. در قسمت اول، داستان در سه جزیره مملو از حیات وحش در جنوب شرقی استرالیا جریان دارد. دکتر نئو کورتکس به همراه دستیارش دکتر نیتروس در تلاش هستند تا ارتشی از حیوانات به نام کماندوهای کورتکس ایجاد کنند. کراش باندیکوت یک حیوان صلح دوست است که قرار است به عنوان ژنرال ارتش انتخاب شود. موجودات در معرض دستگاه های مختلفی قرار می گیرند. از جمله دستگاهی که به آن ها خصوصیات انسانی می دهد و دستگاهی به نام Cortex Vortex که موجودات را شستشوی مغزی می دهد و آن ها را مطیع می کند.

با وجود ناپایدار بودن دستگاه Vortex دکتر کورتکس کراش را به داخل آن می فرستد، اما دستگاه کراش را رد می کند. کراش از فرصت برای فرار استفاده می کند. دومین باندیکوت Tawna نام دارد که دوست کراش است. کراش تصمیم می گیرد او را قبل از مواجه با دستگاه نجات دهد. به همین دلیل با کمک Aku Aku به مبارزه با نیروهای دکتر کورتکس می پردازد. کراش دکتر کورتکس را که با نوشیدن معجون به یک هیولا تبدیل شده، در کشتی هوایی او شکست می دهد. سپس با Tawna متحد می شود و دو تایی سوار بر کشتی هوایی پرواز می کنند.

بازی شوتر اول شخص قدیمی: دانلود بازی مدال افتخار هوابرد

در قسمت دوم، دکتر کورتکس یک کریستال بزرگ کشف می کند. دستیار جدید او دکتر ان. جین به او می گوید که برای دستیابی به قدرت کریستال باید کریستال های دیگر را هم پیدا کند. کراش در حال بردن باتری برای خواهرش کوکو، به وسیله کورتکس ربوده می شود. کراش به وسیله کورتکس متقاعد می شود تا کریستال ها را برای او جمع کند. بازی کراش پیاده را می توانید در انتهای همین پست دانلود کنید.

داستان قسمت های دوم و سوم

دانلود بازی کراش امکان تجربه این مجموعه نوستالژیک را برای گیمرها فراهم می کند. در ادامه داستان قسمت دوم، کوکو خواهر کراش به دنبال یافتن دلیل واقعی پیدا کردن کریستال ها به وسیله کورتکس می رود. همچنین دستیار سابق کورتکس یعنی دکتر نیتروس بریو با کراش تماس می گیرد و به او می گوید که برای نجات دنیا باید جواهرات را به جای کریستال ها جمع آوری کند.

وقتی تمام کریستال ها جمع آوری می شوند، کوکو به کراش نشان می دهد که دکتر کورتکس اهداف شومی دارد. کراش بار دیگر کورتکس را شکست می دهد و او را تبعید می کند. کراش جواهرات را به دکتر نیتروس بریو می دهد و او از آن ها برای نابودی Cortex Vortex استفاده می کند.

جذابترین بازی کالاف دیوتی: دانلود بازی Call Of Duty 1

دانلود بازی کراش امکان تجربه نسخه ریمستر را برای طرفداران مجموعه فراهم می کند. در قسمت سوم، کراش و کوکو با استفاده از ماشین زمانِ تروپی بدجنس به دوره های زمانی مختلف سفر می کنند. این ماشین دارای درگاه های متعددی است. تکه های بزرگی از ماشین Vortex به سمت یک بنای باستانی در زمین سقوط می کنند. کراش و دوستانش در حال استراحت در جزیره N. Sanity هستند که صدای خنده ای شیطانی را از سمت بنای باستانی می شنوند. شخصیت Aku Aku می گوید برادر شرورش Uka Uka از زندانش بیرون آمده است. در قسمت سوم کراش و کوکو و دوستانش با Uka Uka و کورتکس و تروپی بدجنس مبارزه می کنند.

ویژگی های بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

دانلود بازی کراش به گیمرها اجازه می دهد یک مجموعه پلتفرمر مشهور را تجربه کنند. بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy دارای مراحل مختلفی است که در جزیره های مختلفی روی می دهند. برای مثال، در جزیره N. Sanity چندین مرحله وجود دارد که در مکان هایی مثل ساحل، جنگل، رودخانه و دیوار دهکده روی می دهند. جزایر بعدی Wumpa و Cortex نام دارند. در جزیره Wumpa می توان مکان هایی مثل شهر گمشده را پیدا کرد. همچنین لوکیشن هایی مثل Ancient Ruins و Dark Temple. با توجه به رکورد تمام کردن مراحل، به بازیکنان جوایز مختلفی داده می شود.

محبوبترین بازی سبک رانندگی: دانلود بازی Need for Speed Most Wanted

در قسمت دوم به جای جزیره ها، اتاق هایی مثل جنگل، برف، فاضلاب و Warp Room دیده می شوند. همچنین مراحل پایانی در اتاق Space و جزیره Wumpa روی می دهند. در قسمت سوم با دوران های زمانی مختلف روبرو هستیم که با اسم های Medieval، Arabian، Oriental، Egyptian، Future و Neo-Cor شناخته می شوند. در نسخه سوم یک دی ال سی به نام Secret Passage و همچنین مراحل پنهان نیز دیده می شوند. البته این مراحل پنهان در ریمستر سال 2017 امکان بازی پیدا کردند و در نسخه های کلاسیک مجموعه خبری از آن ها نبود.

قابل بازی بودن شخصیت کوکو به دلیل استفاده او از ماشین زمان و کمک به کراش در ماجراجویی های دو قسمت نخست مجموعه می باشد. همچنین در نسخه ریمستر اشاراتی به استودیو ناتی داگ دیده می شود. برای مثال صفحه کامپیوتر کوکو در آغاز بازی یکی از بازی های ساخت ناتی داگ را نشان می دهد. نسخه ریمستر به دلیل کمی خشونت کارتونی، رده سنی بالاتری از نسخه های اصلی دریافت کرد.

سیستم مورد نیاز بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 • سیستم عامل: Windows 7 operating system
 • پردازنده: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
 • رم: 8 گیگابایت
 • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2GB
 • رم گرافیک: 2 گیگابایت
 • فضای ذخیره سازی: 30 گیگابایت
 • دایرکت X: ورژن 9
 • سبک بازی: اکشن، مبارزه ای
 • سال انتشار: 2018
 • رده سنی: 6 سال به بالا

دانلود بازی کراش Crash Bandicoot 4 It’s About Time

کراش باندیکوت 4 به عنوان یک بازی پلتفرمر جدید در سال 2020 به انتشار رسید. این بازی به وسیله استودیو Toys for Bob توسعه پیدا کرد و اکتیویژن وظیفه انتشار آن را بر عهده داشت. بازی برای پی سی، کنسول های نسل هشتم و نهم منتشر شد.

دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | دانلود بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time

کامپیوتر شما این بازی را ساپورت میکند: دانلود بازی اسپلینتر سل 1

در این نسخه، کراش به همراه خواهرش کوکو باید ماسک های کوانتومی قدرتمندی را برای مبارزه با دشمنان اصلی یعنی دکتر کورتکس و دکتر تروپی بدجنس بازیابی کنند. با استفاده از این ماسک های کوانتومی عناصر جدیدی به گیم پلی بازی اضافه شده، اما گیم پلی همچنان عناصر اصلی مجموعه را در خود جای داده است. در بازی کراش باندیکوت 4 می توان شخصیت های مختلفی را کنترل کرد که هر کدام توانایی ها و سطوح منحصر به فردی دارند.

بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time به طور کلی نقدهای مطلوبی را دریافت کرد. حفظ و بهبود فرمول اصلی مجموعه یکی از نقاط قوت این بازی محسوب می شود. طراحی مراحل با نقدهای مختلفی مواجه شد. نسخه پی سی در متاکریتیک به امتیاز 83 دست پیدا کرد. همچنین بازی نامزد بهترین بازی خانوادگی در جوایز The Game Awards سال 2020 شد.

داستان بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time

در جدیدترین نسخه مجموعه یعنی کراش 4 شخصیت Uka Uka سعی می کند تا خودش را به همراه دکتر کورتکس و دکتر تروپی از زندانشان در گذشته نجات دهد. او یک شکاف را در تار و پود فضا و زمان ایجاد می کند، اما خودش غش می کند. دکتر کورتکس و دکتر تروپی به سرعت فرار کرده و Uka Uka را رها می کنند. آن ها متوجه می شوند که می توانند از این شکاف برای ارتباط با دنیاهای چندگانه استفاده کنند. پس Rift Generator را به وجود می آورند. سپس ارتشی را برای اهداف شوم خود از طرف دکتر ان. جین و دکتر نیتروس می گیرند.

محبوب ترین نسخه فارکرای: دانلود بازی Far Cry 3

شخصیت Aku Aku از کراش می خواهد در مورد قدرتی که از طرف قله جزیره احساس می شود تحقیق کند. جستجوهای کراش او را به ماسک کوانتومی Lani-Loli می رساند. یکی از چهار ماسک کوانتومی که قدرت زیادی در فضا و زمان دارند. این ماسک ها فقط زمانی ظاهر می شوند که چیزی موجب باز شدن شکاف چند دنیایی شده باشد. کراش و خواهرش کوکو باید سه ماسک کوانتومی دیگر را پیدا کنند تا بتوانند شکاف باز شده را دوباره مهر و موم کنند.

ویژگی های بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time

برای دانلود بازی کراش از نسخه های قدیمی تا جدیدترین نسخه می توانید به انتهای این پست مراجعه کنید. قسمت چهارم با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است. کراش باندیکوت 4 یک بازی پلتفرمر است که در آن بازیکنان می توانند کراش یا خواهرش کوکو را کنترل کنند. بازی را می توان در دو سبک تجربه کرد. در سبک مدرن که سبک پیش فرض بازی است، پس از مرگ، شخصیت بازی به آخرین چک پوینت برمی گردد. اما در سبک رترو، می توان جان های بیشتری را در طول مراحل به دست آورد. در سبک رترو اگر تمام جان ها از دست بروند، به جای برگشت به چک پوینت بازی از ابتدای مرحله شروع می شود.

گیم پلی بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time از دیدگاه سوم شخص تجربه می شود. بعضی اوقات شخصیت اصلی به سمت دوربین می دود. همچنین گاهی دوربین به صورت کناری حرکت می کند. حرکات اصلی کراش و کوکو شامل پریدن، پرش دوگانه، حمله چرخشی، خزیدن، سر خوردن و کوبیدن روی زمین می شوند. آن ها همچنین می توانند از روی ریل ها و در امتداد دیوارها حرکت کنند. جعبه هایی در طول مراحل دیده می شوند که معمولا میوه Wumpa در آن ها وجود دارد. جعبه های دیگر حاوی ماسک Aku Aku هستند که از شخصیت در برابر تماس با یک دشمن یا خطر محافظت می کند. همچنین جمع آوری سه ماسک متوالی برای مدتی به شخصیت شکست ناپذیری می دهد.

نوستالژی محبوب سبک اکشن: دانلود بازی مکس پین

آلبوم موسیقی هیجان انگیز بازی یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود. بازی کراش باندیکوت را می توان یکی از بازی های پرطرفدار و خوش ساخت در سبک پلتفرمر توصیف کرد.

بازی های موجود در این پست:

 • Crash 1
 • Crash 2
 • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy [ElAmigos, Dodi, Fitgirl]
 • Crash Bandicoot 4 It’s About Time [KaOs, ElAmigos, Dodi, Fitgirl]

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Crash را می توانیم دانلود کنیم؟

مجموعه بازی های کامپیوتری Crash در 4 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های Elamigos، Dodi، Fitgirl و KaOs در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

 

آیا مجموعه بازی های Crash بروزترین نسخه هستند؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. مجموعه بازی های کراش در این پست متشکل از Crash 1، Crash 2، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و  Crash Bandicoot 4 It’s About Time می باشد. همه بازی ها و بروز رسانی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time نسخه KaOs:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط KaOs ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه Crash Bandicoot 4 It’s About Time بر اساس کرک Empress و نسخه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بر اساس کرک Codex، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه Crash Bandicoot 4 It’s About Time بر اساس کرک CODEX / EMPRESS و نسخه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بر اساس کرک Codex، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • هر دو نسخه Crash Bandicoot 4 It’s About Time و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بر اساس کرک Codex، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 گیم پلی بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

Crash Bandicoot 4 It's About Time
سیستم عامل : Windows 10
پردازنده : Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : Nvidia Geforce GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 30 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، رانندگی
سال انتشار : 2020
رده سنی : 12 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 10
پردازنده : Intel Core i5-2500K / AMD Ryzen 5 1600X
رم : 16 گیگابایت
کارت گرافیک : Nvidia Geforce GTX 970 / AMD R9 390
رم گرافیک : 4 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 30 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، رانندگی
سال انتشار : 2020
رده سنی : 12 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی