دانلود بازی Neighbours Back From Hell 1 و 2 + ریمستر | بازی همسایه جهنمی | نسخه GOG - Fitgirl

دانلود بازی Neighbours Back From Hell 1 و 2 + ریمستر | بازی همسایه جهنمی | نسخه GOG - Fitgirl
5.0/5 امتیاز از 6 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی همسایه جهنمی 1 نسخه قدیمی برای کامپیوتر

بازی کامپیوتری Neighbours Back From Hell یک بازی در سبک پازل، ماجراجویی و استراتژی است که توسط شرکت JoWooD در سال 2004 وارد بازار بازی های کامپیوتری شد. نسخه ریمستر این بازی در سال 2020 به بازار عرضه شد. زندگی در کنار یک همسایه جهنمی واقعا عذاب آور است. اکنون زمان آن رسیده است که انتقام خود را بگیرید! داخل خانه همسایه خود بچرخید و آزار و اذیت های دیوانه کننده ای را پیاده سازی کنید. دوربین این بازی هر حرکت شما را در حالی که تله های شیطانی خود را تنظیم می کنید، ردیابی می کند. اهداف شما ایجاد آشفتگی بیشتر و بیشتر و کسب امتیاز است. اما همیشه باید حواستان به همسایه خود باشد. اگر او شما را بگیرد، کتک میزند. سازنده بازی JoWooD می گوید: بازیکن باید حقه‌های شیطانی را روی همسایه شرور خود پیاده سازی کند. بشکند، قایم شود، از این اتاق به اتاق دیگر حرکت کند، از حیوانات خانگی فرار کند، و از زمان بندی دقیق و کمی خلاقیت برای ایجاد تله هایی برای پایان دادن به زندگی آقای همسایه جهنمی استفاده کند. ازی همسایه آزاری شما را حداقل 4 الی 5 ساعت سرگرم خواهد کرد. ما دانلود بازی همسایه جهنمی 1 و 2 برای کامپیوتر را به شما پیشنهاد می کنیم.

دقت کنید که این بازی غیر از نسخه 1 و 2 که در سال 2004 و 2020 عرضه شده است، هیچ نسخه دیگری ندارد. اگر جایی دیدید نسخه 3، 4، 5 این بازی را قرار داده اند، بدانید که آن بازی ها شبیه به همسایه مزاحم ساخته شده اند. صحت این موضوع را از سایت Handy-Games.com بررسی کنید.

دانلود بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر | دانلود بازی Neighbours Back From Hell 1 و 2 برای PC ویندوز 10 | نسخه ElAmigos و GOG به همراه ریمستر (ریمیک) 

دانلود بازی همسایه جهنمی 2 نسخه جدید ریمستر کم حجم و فشرده برای ویندوز 7، 8، 10، 11 با لینک مستقیم

با دانلود بازی همسایه جهنمی متوجه می شوید که یک بازی ساده و فکری هم در نوع خود جذاب است. به ندرت می توانید ژانری را در کامپیوترها پیدا کنید که در آن زیاده روی نشده باشد. نمی‌شود وارد یک فروشگاه بازی شوید و دنیایی از بازی های اکشن را نبینید. با این حال، یکی از ژانری‌هایی که طرفداران خاص خود را دارد، ژانر پازل است. احتمالاً به این دلیل که برای ارائه یک بازی پازل خوب به مغز و ذهن خلاقی نیاز است. اینجاست که Neighbours Back From Hell وارد می شود. شرکت JoWooD به نوعی، ساخت بازی Neighbours Back From Hell را برای خود یک تجربه منحصربه‌فرد میداند.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی برای کامپیوتر رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

داستان بازی همسایه جهنمی

شما در نقش وودی بازی می‌کنید. یک پسر لاغر شوخ و زیرک که انگار در یک برنامه تلویزیونی بازی نقش آفرینی میکند و او را در مقابل همسایه پرمو، کثیف و مادر دوستش قرار می‌دهد. با توجه به اینکه این بازی شبیه به یک برنامه تلویزیونی است، هدف اصلی شما بالا بردن امتیازتان است، و چه راهی بهتر از شکنجه همسایه خود؟ توالت او را به رول دستمال توالت وصل کنید. یک تخم مرغ را در مایکروویو بگذارید و منفجر شدن آن را تماشا کنید. پنیر بدبو را در گیاه گلدار مورد علاقه اش بریزید (همان گلی که دوست دارد و هر بار که از کنارش می گذرد، بو می کشد). اینها انواع ترفندها و تله هایی هستند که برای همسایه بی خبر خود می گذارید، در حالی که سعی می کنید هنگام جابجایی از اتاقی به اتاق دیگر، دیده نشوید. با دانلود بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر، میدانید که یک بازی فکری و پازلی شما را به چالش خواهد کشید.

پسری در تاریکی: دانلود بازی لیمبو برای کامپیوتر

خانه همسایه جهنمی شما مملو از وسایل مختلف برای خرابکاری است که مطمئناً بعد از انجام هر خرابکاری موجب خنده شما هم می شود. فقط باید ابتدا آنها را پیدا کنید. موضوع مهم این است که بفهمیم در کجا و از چه وسیله ای برای خرابکاری باید استفاده کرد. ضمناً زمان استفاده از آنها هم مهم است. هر چه بتوانید مزاحمت های متوالی بیشتری ترتیب دهید، امتیاز شما بالاتر می‌رود.

همانطور که از اسکرین شات ها می توانید متوجه شوید، بازی دارای سبک بصری claymation شبیه به Wallace و Grommit است. پس‌زمینه‌ها همگی از قبل رندر شده‌اند، بنابراین انتظار هیچ سایه‌های اجسام متحرک یا افکت‌های محیطی فانتزی را نداشته باشید، اما گرافیک بازی جذاب است. انیمیشن ها نیز کمی خشن و متلاطم هستند. کل بازی یک موسیقی مرموز تکراری دارد. انتظار صداهای عجیب غریب یا جلوه های صوتی فانتزی را نداشته باشید ولی لذتی که در این بازی تجربه می کنید را جای دیگری پیدا نخواهید کرد. دانلود بازی همسایه جهنمی به شما طرفداران بازی های سبک پازل و معمایی پیشنهاد می کنیم.

گیم پلی بازی همسایه جهنمی

گیم پلی بازی جالب و سرگرم کننده است، گرافیک زیبا و صداگذاری مناسبی دارد، اما Neighbours Back From Hell 2 چند مشکل دارد. بزرگترین نقطه ضعف بازی کوتاه بودن آن است. حتی اگر هر فصل کمی سخت تر و پیچیده تر از فصل قبل باشد، بازی در کل بسیار آسان است. گیمرهای باتجربه قادر خواهند بود کل بازی را در حدود سه ساعت به پایان برسانند و حتی گیمرهای معمولی هم در کمتر از 5 ساعت تمام بازی را بدون مشکلات زیادی پشت سر خواهند گذاشت. با این حال، اگرچه کوتاه است، اما اعتیاد آور هم هست. به طور کلی، Neighbours Back From Hell یک بازی پازل سرگرم کننده با برخی پیچش های جالب است. خیلی طولانی نیست و خیلی سخت نیست، اما جذاب و اعتیادآور است. و اگر اهل بازی‌های پازل هستید، قطعا ارزش بازی کردن را دارد. هنوز برای دانلود بازی همسایه جهنمی قانع نشده اید؟ پس ادامه دهید.

یک بازی در سبک لیمبو: دانلود بازی INSIDE

مکانیک ساده Neighbours Back From Hell و تم عجیب و غریب گیم پلی، آن را به یک بازی استراتژیک سرگرم کننده، هرچند آسان و کوتاه تبدیل کرده است که یادآور بازی کامپیوتری کلاسیک دهه 80 Spy vs. فرضیه Neighbours Back From Hell روی وودی است که ستاره یک برنامه تلویزیونی مبتنی بر واقعیت است. به عنوان وودی، شما باید مخفیانه وارد خانه همسایه‌ای که شبیه اورانگوتان است بروید و تا آنجا که ممکن است با او شوخی‌های عملی انجام دهید. در حالی که نباید شناسایی شوید. با هر شوخی موفق، رتبه‌بندی تلویزیونی برای آن نمایش خاص بالا می‌رود. قبل از اینکه ماموریت، کامل در نظر گرفته شود، باید به حداقل آستانه امتیاز کل در آن مرحله برسید.

جدای از این فرضیه، ارائه Neighbours Back From Hell نیز سرنخی از Spy vs. دیدگاه شما شامل یک نمای مقطعی و مقطعی از خانه همسایه شما است. شما همیشه می‌توانید مراقب کارهای همسایه‌تان در اتاق بعدی یا در طبقه‌ای دیگر باشید، در حالی که مخفیانه در قسمت دیگری از خانه خود را مخفی کرده اید. توسعه دهندگان بازی همچنین یک ویژگی مفید "حباب فکر" را در سمت چپ پایین صفحه قرار داده اند که به شما کمک می کند تا از همسایه خود مطلع شوید. اگر در حال حرکت در آشپزخانه هستید و می‌بینید که حباب فکر به یک فنجان قهوه تغییر می‌کند، می‌دانید که باید سریعاً از آشپزخانه خارج شوید، تا مبادا توسط همسایه‌تان گرفتار شده و کتک بخورید. دانلود بازی همسایه جهنمی برای شما حس متفاوتی از بازی های کامپیوتری را به همراه خواهد داشت.

شبیه ساز هلی کوپتر: دانلود بازی هلی کوپتر جنگی

فضای بازی و نحوه مزاحمت در بازی همسایه جهنمی

با دانلود بازی همسایه جهنمی و نصب و بازی آن پی میبرید که تنظیم یک خرابکاری در بازی بسیار ساده است. در خانه پرسه می زنید، کشوها و کابینت ها را باز می کنید و به دنبال وسایلی که قابلیت خرابکاری دارند، می گردید. می توانید از این اقلام در قسمت دیگری از خانه به منظور ایجاد یک خرابکاری جدید استفاده کنید. برای مثال، ممکن است به حمام بروید و یک بطری حاوی ماده دارویی را در جعبه کمک های اولیه پیدا کنید. برای تکمیل یک شوخی (یا خرابکاری) باید دارو را به نحوی مخفیانه داخل یک نوشیدنی که همسایه شما در طبقه بالا می نوشد، بریزید. با این حال، برنده شدن در یک سناریو فقط به این معنی نیست که همه چیزهای بدردنخور را در خانه پیدا کنید، بلکه باید آنها را به درستی به کار ببرید. برای به حداکثر رساندن امتیازات خود، باید مطمئن شوید که همسایه‌تان پشت سر هم یکی پس از دیگری دچار گیجی می‌شود. انجام این کار به این معنی است که شما باید الگوی رفتاری او را مشاهده کنید و کارآمدترین راه را برای پهن کردن تله‌های خود بیابید. دانلود بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر را به طرفداران بازی های کم حجم و سبک فکری پیشنهاد میکنیم.

با بازگشت به مثال دارو، می دانید که همسایه شما پس از آن نوشیدنی، مستقیماً به سمت حمام می رود. می توانید یک تکه صابون مرطوب بردارید و آن را روی کاشی حمام بگذارید تا همسایه شما در حالی که وارد می شود سر بخورد و بیفتد. برای یک آیتم، می‌توانید با قرار دادن ماوس روی موجودی خود یا با نگاه کردن وودی به بخش‌هایی از خانه که می‌توان با آن‌ها تعامل داشت، نکاتی را دریافت کرد.

نوستالژی جذاب: دانلود بازی سونیک برای کامپیوتر

نکات تکمیلی بازی همسایه جهنمی

با دانلود بازی همسایه جهنمی به فضای آزار و اذیت و شیطنت وارد می شوید. 14 قسمت بازی به سه فصل مختلف تقسیم شده است. در فصول اولیه، روال های همسایه شما ساده است و خانه بسیار کوچک است و به راحتی می توان رفت و آمد کرد. در فصل های بعدی، زیرزمین و اتاق زیر شیروانی خانه باز می شود و روال همسایه شما پیچیده تر می شود. شما همچنین مجبور خواهید بود از حیوانات خانگی مانند سگ و طوطی فرار کنید. هر دوی آنها اگر صدای پای شما را در اتاقی که در آن می خوابند، بشنوند با صدای بلند پارس می کنند یا بلند گریه می کنند. موانع بازی Neighbours Back From Hell به هیچ وجه شبیه یک بازی چالش برانگیز نیست. حداقل اینکه دو فصل اول تقریباً به طرز خنده داری آسان هستند. هر قسمت از بازی تنها پنج تا 10 دقیقه طول می کشد. هرچقدر هم کند عمل کنید باز هم نهایتا بازی را در 4 یا 5 ساعت تمام می کنید. برای دانلود بازی همسایه جهنمی تعلل نکنید. با این بازی حال خوبی را تجربه خواهید کرد.

به طور کلی، Neighbours Back From Hell یک بازی کوچک سرگرم کننده است که می تواند هم برای گیمرها و هم برای مخاطبان خاص خود، جذاب باشد. با نزدیک شدن به هر تله ای که شما برپا کرده اید، داد و هوار همسایه جهنمی شما بلند می شود. اثر بعضی از مزاحمت ها ممکن است به‌سرعت از بین بروند، اما شما همچنان از برپایی چند مزاحمت دیگر در یک اتاق و شیرجه رفتن زیر تخت برای پنهان شدن در آخرین لحظه، کمی هیجان خواهید داشت. با وجود ناامیدی از یک بازی تک نفره نسبتاً کوتاه، Neighbours Back From Hell هنوز هم برای طرفداران استراتژی یا بازی پازلی که به دنبال چیزی خارج از روال عادی بازی های کامپیوتری است ارزش بازی کردن دارد. دانلود بازی همسایه جهنمی به شما کاربران سایت تعمیر پی سی پیشنهاد می کنیم.

بازی در دو نسخه Neighbours From Hell Compilation 2004 و Neighbours Back From Hell v1.2 2020 ساخته شده است.

در سیستم مورد نیاز و پیشنهادی نسخه 2020 لحاظ شده است.

سیستم مورد نیاز بازی Neighbors From Hell 2004:

 • سیستم عامل: Windows XP or Vista
 • پردازنده: 1GHz
 • رم: 256 مگابایت
 • کارت گرافیک: معمولی
 • دایرکت X: ورژن 9
 • سال انتشار: 2004

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Neighbours Back From Hell نسخه GOG:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بدون نیاز به کرک، توسط GOG ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Neighbours Back From Hell نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Goldberg emu، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Neighbours Back From Hell

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system
سیستم عامل : Windows 10
پردازنده : 64bit processor
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : Intel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 or equivalent
رم گرافیک : 128 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 4 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : ماجراجویی، استراتژیک، پازل
سال انتشار : 2020
رده سنی : 7 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 10
پردازنده : 64-bit processor
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5830 or higher
رم گرافیک : 1 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 4 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : ماجراجویی، استراتژیک، پازل
سال انتشار : 2020
رده سنی : 7 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

مطالب مرتبط

دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault | نسخه ElAmigos - GOG دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر در 2 نسخه دانلود بازی Far Cry Primal | نسخه Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی اساسین کرید اوریجینز | نسخه Dodi - Fitgirl - Elamigos دانلود بازی اساسین کرید ادیسه برای کامپیوتر | Assassins Creed Odyssey کم حجم و فوق فشرده دانلود بازی اساسین کرید Syndicate | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی فارکرای New Dawn | نسخه R.G.Mechanics - Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی Mafia 1 - The City of Lost Heaven | نسخه Dodi - ElAmigos دانلود بازی فارکرای 5 | Far Cry 5 | نسخه Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt برای کامپیوتر | بازی ویچر 3 | ElAmigos - GOG - KaOs دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare + Remastered نسخه ElAmigos | Dodi دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی Days Gone برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi دانلود بازی Resident Evil Revelations Complete Pack | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 V1.48.2.0 ✔️ یوروتراک 2 دانلود بازی Resident Evil 4 HD برای کامپیوتر + نسخه Mod شده دانلود بازی کرایسیس 1 | نسخه ElAmigos, FitGirl, Dodi + نسخه ریمستر 2021 دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi + نسخه فارسی دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر | سه نسخه Fitgirl - Dodi - ElAmigos + نسخه فارسی دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | نسخه Dodi - ElAmigos - Fitgirl - KaOs

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی