دانلود مرورگر گوگل کروم | Google Chrome v116.0.5845.97

دانلود مرورگر گوگل کروم | Google Chrome v116.0.5845.97
4.5/5 امتیاز از 6 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود مرورگر گوگل کروم برای تمام پلتفرم ها

همه دنبال یک مرورگر سریع، رایگان و قدرتمند هستند. تا روی تلفن همراه و یا لپ تاپ مورد نظر خود نصب کنند. پیشنهاد ویژه ما به شما دانلود مرورگر کروم است. در رابطه با دانلود مرورگر گوگل کروم به این نکته توجه داشته باشید که این نرم افزار بیش از پنج میلیارد بار دانلود و نصب شده است. به طور کلی جزء یکی از بزرگترین و محبوب ترین مرورگر های دنیا به شمار می رود.

دانلود مرورگر گوگل کروم | دانلود google chrome 

تعداد زیادی از افراد مختلف و متنوع به سراغ نصب و دانلود مرورگر کروم می روند. زیرا این نرم افزار حجم نسبتا کمی دارد و همچنین این مرورگر دارای یک محیط کاربری جذاب و دلنشین است. در قسمت های بعدی این پست طریقه نصب و دانلود مرورگر کروم را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین در سایت تعمیر پی سی راجع به ویژگی ها و مشخصات این نرم افزار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی انواع ویژگی ها و مشخصات مرورگر کروم

اشخاصی که به دنبال نصب و دانلود google chrome هستند پیشنهاد ما به آنها این است که با ویژگی ها و مشخصات این نرم افزار به طور کامل آشنا شوند تا بتوانید از امکانات فوق العاده این مرورگر به خوبی استفاده کنید. حالت تیره جزء یکی از قابلیت های کاربردی مرورگر کروم به شمار می رود. همچنین طریقه فعال کردن این گزینه به این صورت است. بعد از نصب و دانلود Chrome شما باید به قسمت های تنظیمات و تم نیز مراجعه کنید.

یکی از ویژگی های مهم و کلیدی که در حین دانلود کروم باید به آن توجه داشت، موضوعی به نام گروه بندی و مرتب سازی بوک مارک ها است. شما با استفاده از این قابلیت می توانید تمامی صفحات خود را به راحتی گروه بندی کنید. از دیگر امکانات مهم این مرورگر می توان به حذف تبلیغات سایت های مختلف و متنوع اشاره کرد. همچنین طریقه فعال کردن این گزینه به این صورت است که بعد از دانلود مرورگر کروم و نصب آن به تنظیمات رفته و سپس گزینه add blocker را در درون این نرم افزار فعال می کنیم.

یکی دیگر از مشخصات جالب مرورگر کروم به این صورت است که شما می توانید با استفاده از حالت Incognito به صورت ناشناس سرچ مورد نظر خود را انجام دهید. وجود همین عامل کلیدی باعث می شود که هیچ اطلاعاتی از شما ثبت نشود. طریقه فعال کردن این بخش به این صورت است که به قسمت کنترل مرورگر مراجعه کنید و گزینه New Incognito Mode را فعال کنید.

افزایش سرعت دانلود با مرورگر گوگل کروم نسبت به بقیه مرورگرها

شما با نصب و دانلود مرورگر کروم می توانید میزان سرعت دانلود فایل های مورد نظر خود را افزایش دهید. همچنین می توانید یک فایل بزرگ را به چند فایل کوچکتر نیز تقسیم کنید. یکی از دلایل اساسی که مردم به سراغ نصب و دانلود مرورگر کروم می روند موضوعی به نام امنیت است. اگر در درون سایت های نا امن و پرخطر فعالیت کنید، مرورگر کروم به شما هشدار های لازم و ضروری را خواهد داد.

به این مورد توجه داشته باشید که نرم افزار های مخرب و خطرناک به هیچ وجه نمی توانند لپ تاپ شما را دچار مشکلات متعدد نمایند. زیرا تمامی قسمت های مرورگر کروم در یک محیط ایزوله قرار دارد. یکی از ویژگی های اساسی و کاربردی که در نرم افزار کروم  موضوعی به نام ترجمه وب سایت است. شما با استفاده از این قابلیت میتوانید متن مورد نظر خود را به زبان های مختلف ترجمه کنید.

یکی از مشکلاتی که تعداد نسبتا زیادی از افراد با آن مواجه هستند ریز بودن کلمات و متن در سایت است. برای حل این مشکل شما می توانید به مرورگر کروم مراجعه کنید. اندازه کلمات و متن ها را طبق سلیقه مورد نظر خود بزرگ کنید. تا به راحتی بتوانید متن های مختلف را مطالعه کنید. مرورگر کروم از رمز های عبور خصوصی و امنیتی مورد نظر شما به خوبی محافظت می کند. همچنین از دیگر امکانات جالب و کاربردی این مرورگر می توان به جستجوی صوتی نیز اشاره کرد.

 

راهنمای نصب

پس از این که فرآیند نصب و دانلود گوگل کروم به پایان رسید. مرورگر کروم به صورت اتوماتیک پیام خوش آمد گویی مخصوص خود را برای شما ارسال خواهد کرد. پس از آن شما می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید و لذت ببرید.

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : All OS (Windows & Mac & Linux & Android)
پردازنده : Pentium 4 processor or higher
رم : 128 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 100 مگابایت


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی