دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare + Remastered نسخه ElAmigos | Dodi

دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare + Remastered نسخه ElAmigos | Dodi
5.0/5 امتیاز از 5 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار نسخه کم حجم و فوق فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare امکان تجربه یکی از بهترین نسخه های مجموعه را به گیمرها تقدیم می کند. این بازی در سبک اول شخص شوتر یکی از عناوین جذاب محسوب می شود. کال آف دیوتی 4 جنگاوری نوین به وسیله استودیو Infinity Ward توسعه یافته است. اکتیویژن این عنوان را در سال 2007 برای پلتفرم های مختلف از جمله ویندوز و کنسول ها منتشر کرد. بازی چهارمین نسخه اصلی در مجموعه کال آف دیوتی می باشد. همچنین اولین نسخه از مجموعه جنگاوری نوین است. دو دنباله برای این بازی ساخته شد که جنگاوری نوین 2 و جنگاوری نوین 3 نام دارند. با دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار این سری از بازیها را شروع می کنید.

دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare | دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار 

دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare به طرفداران مجموعه بازی های تیراندازی توصیه می شود. این عنوان، مجموعه کال آف دیوتی را از حال و هوای جنگ جهانی بیرون آورد. بازی Call of Duty 4 Modern Warfare در یک دنیای مدرن با سلاح های مدرن جریان دارد. بازی نقدهای مثبت بسیاری را دریافت کرد. همچنین از طرف مجلات و وب سایت های گیم جوایزی به آن اختصاص داده شد. بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار در زمان خود یکی از عناوین بسیار پرفروش بود. به صورتی که فروش چند میلیونی را تجربه کرد.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی برای کامپیوتر رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered

نسخه ریمستر بازی Call of Duty 4 Modern Warfare در سال 2016 به عنوان یک نسخه مستقل منتشر شد. نسخه ریمستر دارای وضوح بیشتر است. همچنین بافت های بازی به طرز قابل توجهی ارتقا پیدا کرده اند. نورپردازی با دامنه داینامیک بالا و موارد دیگر در نسخه ریمستر وجود دارند. به طوری که می توان آن را یک تجربه مناسب و نسل هشتمی برای گیمرها توصیف کرد. همچنین ریبوت مجموعه جنگاورین نوین در سال 2019 با نام Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد. از ویژگی های ریبوت مجموعه می توان به پشتیبانی از کیفیت 4K و فناوری ری تریسینگ اشاره کرد.

 دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار ریمستر | دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare remastered

گیم پلی هیجان انگیز بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار

با دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare می توانید یکی از بهترین شوترهای نسل هفتم را بازی کنید. گیم پلی این بازی با نسخه های پیش از آن تفاوت هایی دارد. بازی Call of Duty 4 Modern Warfare دارای خطوط داستانی در هم آمیخته می باشد. به طوری که می توان آن را از نظر داستانی به یک فیلم تشبیه کرد. حرکت به سمت جنگ های مدرن، انواعی از سلاح ها و فناوری ها را وارد بازی کرده است. بازی به وسیله موتور بازی سازی IW 3 ساخته شده است. این موتور بازی سازی به وسیله Infinity Ward برای مجموعه کال آف دیوتی توسعه داده شده است.

در این بازی می توان در سه حالت ایستاده، خمیده و درازکش کاراکتر را کنترل کرد. هر کدام از این حالت ها بر سرعت و دقت حرکت تاثیر دارند. همچنین در موارد مربوط به مخفی کاری می توان از آن ها استفاده کرد. استفاده از کاور به بازیکنان کمک می کند از آتش دشمن در امان بمانند. همچنین بعد از آسیب های قابل توجه، کاور نقش مهمی در بازیابی سلامت بازیکنان دارد. برای دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare می توانید به انتهای این پست مراجعه کنید.

یکی از نوستالژی ترین بازی های شوتر اول شخص: بازی کال آف دیوتی 1 نسخه کم حجم و فوق فشرده

هنگامی که کاراکتر بازی آسیب می بیند، لبه های نمایشگر شروع به علامت زدن با رنگ قرمز می کنند. اگر شخصیت از آتش دور بماند، می تواند سلامت خود را بازیابی کند. همچنین در شعاع انفجار نارنجک ها، یک نشانگر به بازیکن جهت نارنجک را نشان می دهد. بدین صورت بازیکن می تواند فرار یا حتی نارنجک را به سمت دشمن پرتاب کند. بازی Call of Duty 4 Modern Warfare نخستین نسخه کال آف دیوتی محسوب می شود که در آن از تجهیزات مدرن استفاده می شود.

داستان بازی کالاف دیوتی جنگ مدرن

پیش از دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. در سال 2011 خالد اسد یک کودتا را در خاورمیانه آغاز می کند. روسیه در حال جنگ داخلی میان دولت و فرا ملی گرایان است. در همین حال شخصیت گاز به کاپیتان جاناتان پرایس رهبر تیم براوو اطلاع می دهد که یک سرباز جدید به تیم آن ها می پیوندد. گروهبان جان مک تاویش به عنوان سرباز جدید به مرکز آموزشی SAS در انگلستان می رود. پس از یک جلسه آموزشی سریع با شخصیت گاز، گروهبان مک تاویش با کاپیتان پرایس ملاقات می کند. او همچنین یگان را ملاقات می کند.

تیم براوو به سمت تنگه برینگ حرکت می کند. آن ها به دنبال یک بسته هسته ای مشکوک در یک کشتی باری استونیایی هستند. بسته پیدا می شود، اما نیروهای دشمن شروع به شلیک می کنند. آن ها به وسیله حمل و نقل دریایی به سختی فرار می کنند. معلوم می شود بسته به خالد اسد تعلق دارد. دانلود نسخه اصلی و ریمستر کامل بازی Call of Duty 4 Modern Warfare فوق فشرده و کم حجم برای کامپیوتر در انتهای این پست.

 دانلود بازی های سبک شوتر از تعمیر پی سی

مک تاویش، گاز و کاپیتان پرایس با گروهبان کاماروف ملاقات می کنند. آن ها خبرچین روسی که اطلاعات کشتی باربری را در اختیارشان گذاشت نجات می دهند. کشته شدن رئیس جمهور عربستان به دست خالد اسد موجب می شود نیروی یکم تفنگداران دریایی به خاورمیانه اعزام شود. تیمی متشکل از ستوان واسکز، گروهبان گریگز، گروهبان پل جکسون و دیگران به شهر کوچکی نفوذ می کنند. آنها ساختمان هدف را پاکسازی می کنند. همچنین به ایستگاه پخش تلویزیونی حمله می کنند. اما خالد اسد در حال تبلیغات زنده نیست و فیلم در حال پخش از نوار می باشد.

بازی Call of Duty 4 Modern Warfare یک داستان پر از کشش و هیجان

دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار امکان تجربه یکی از نسخه های فوق العاده کال آف دیوتی را به گیمرها می دهد. تیم براوو در حال خروج از شهر است، اما هلیکوپتر آن ها سرنگون می شود. آنها مجبور می شوند راه خود را از طریق زمینی ادامه دهند. تیم باید از دست دشمنان فرار و بازماندگان را پیدا کند. پس از رسیدن به انبار، مک تاویش کنترل سیستم ضد هوایی FIM-92 Stinger را به دست می گیرد. او هلیکوپتری که در تعقیب آن ها می باشد را نابود می کند. سپس یک هلیکوپتر مسلح AC-130 برای پشتیبانی از آنها تا نقطه خروج فرا می رسد.

جنگ در قبایل آفریقا: دانلود مجموعه بازی های فارکرای

تفنگداران دریایی برای نجات یک تانک M1A2 Abrams از سمت باتلاق حرکت می کنند. آتش شدید دشمن جکسون را وادار می کند سلاح ضد هوایی ZPU-4 را نابود کند. با این کار پشتیبانی هوایی برای عملیات پاکسازی فرا می رسد. مهندسان واحد یکم تانک را تعمیر و سیستم های دفاعی را روی آن نصب می کنند. تانک به سمت بزرگراه پیش می رود و مسیر را پاکسازی می کند. آن ها موفق می شوند برای خروج به یک بالگرد ترابری سنگین CH-46 Sea Knight برسند.

تفنگداران دریایی متوجه می شوند اسد یک کلاهک هسته ای دارد. نیکولای به کاپیتان پرایس گزارش می دهد که اسد در پناهگاه خود در آذربایجان است. آن ها ساختمان های اطراف پناهگاه را پاکسازی می کنند. پرایس متوجه می شود کلاهک هسته ای به اسد تعلق ندارد. چرا که اسد با زاخائف رهبر ملی گرایان افراطی روسیه تماس می گیرد. پرایس اسد را می کشد. کاپیتان پرایس تلاش می کند زاخائف را ترور کند، اما گلوله به بازوی او می خورد. تعقیب و گریز میان شخصیت های اصلی و نیروهای زاخائف ادامه پیدا می کند. پرایس رهبری یک عملیات را بر عهده می گیرد.

ویژگی های بازی Call of Duty 4 Modern Warfare

برای دانلود بازی Call of Duty 4 Modern Warfare سال 2007 نیاز به یک سیستم کامپیوتری قوی ندارید. اما برای دانلود بازی کامپیوتری Call of Duty 4 Modern Warfare Remaster نیاز به یک سیستم متوسط برای اجرای بازی خواهید داشت. شخصیت های زیادی در این بازی هستند. از جمله مک تاویش از هنگ SAS، پل جکسون از نیروی یکم، کاپیتان پرایس و شخصیت های دیگر. بازی شامل حالت های مختلفی می باشد. از جمله Cage Match، Domination، Deathmatch، Search and Destroy و دیگر حالت ها. همچنین نقشه های بازی از تنوع خوبی برخوردار هستند. بعضی از نقشه های بازی عبارت هستند از Ambush، Backlot، Bloc، Countdown و Crossfire.

مجموعه خاطره انگیز: دانلود سری کامل مکس پین

یکی از سیستم های معرفی شده در این بازی سیستم Perks بود. این سیستم به گیمرها اجازه می داد کاراکتر را بیشتر شخصی سازی کنند. سیستم Perks در واقع توانایی های ویژه ای را برای هر کلاس فراهم می آورد. هر کلاس شخصیتی می توانست از سه امتیاز Perks استفاده کند. این نسخه همچنین دارای یک سیستم رتبه بندی بود. سیستم رتبه بندی روی XP تمرکز داشت. رتبه های زیادی در بازی دیده می شد که بر اساس سیستم رتبه بندی تفنگداران دریایی ایالات متحده تنظیم شده بودند. با تکمیل مراحل، ماموریت ها و چالش ها XP به دست می آمد.

سلاح های موجود در بازی شامل سلاح های اصلی، فرعی و سلاح های کمری می شوند. گیمرها می توانند بین تفنگ های تهاجمی، مسلسل های دستی و مسلسل های سبک انتخاب داشته باشند. همچنین سلاح های ساچمه ای و تک تیرانداز هم در بازی وجود دارند. بعد از انتخاب سلاح های مورد نظر می توان با افزودن آیتم های مختلف به شخصی سازی آن ها پرداخت. برای دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار کافی است به وب سایت تعمیر پی سی مراجعه کنید.

سوالات متداول

✔️ چه نسخه هایی از بازی Call of Duty 4 Modern Warfare V1.7 را می توانیم دانلود کنیم؟ نسخه ریمستر هم هست؟

بازی کامپیوتری Call of Duty 4 Modern Warfare V1.7 در 2 نسخه اصلی و 2 نسخه ریمستر با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های Elamigos و Dodi نسخه های اصلی و Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered V1.13 در نسخه های Fitgirl و R.G.Mechanics در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

 

💎 آیا این نسخه از Call of Duty 4 Modern Warfare V1.7 بروزترین نسخه است؟

سایت تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی های قدیمی مانند بازی کامپیوتری Call of Duty 4 Modern Warfare در سایت بارگزاری شده است. همچنین نسخه ریمستر این بازی Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered V1.13 بروزترین نسخه آن هست. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Call of Duty 4 Modern Warfare نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک tPORt، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک CODEX، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Call of Duty 4 Modern Warfare

 گیم پلی بازی Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows XP / 7
پردازنده : 2.4GHz double core or higher
رم : 1 گیگابایت برای ویندوز XP | 2 گیگابایت برای ویندوز 7
کارت گرافیک : Nvidia Geforce 7800 or ATI Radeon X1800
رم گرافیک : 512 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 8 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اول شخص، شوتر
سال انتشار : 2007
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم مورد نیاز Call of Duty Modern Warfare Remastered
سیستم عامل پیشنهادی : Windows 7 64-Bit به بالا
پردازنده : Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 50 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : اول شخص، شوتر
سال انتشار : 2007
رده سنی : 18 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

مطالب مرتبط

دانلود بازی Call Of Duty World at War | بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی دانلود بازی Batman Arkham City | نسخه GOG - FitGirl - Dodi دانلود بازی Call Of Duty 2 | بازی کالاف دیوتی 2 | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Far Cry 1 | فارکرای 1 در 3 نسخه DODI-ElAmigos دانلود بازی Medal of Honor Pacific Assault | نسخه ElAmigos - GOG دانلود بازی Splinter Cell Chaos Theory | نسخه Dodi دانلود بازی اسپلینتر سل 2002 | نسخه Dodi - GOG - ElAmigos دانلود بازی Splinter Cell Pandora tomorrow نسخه کم حجم Dodi دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی فارکرای 2 | بازی Far Cry 2 نسخه GOG-DODI-ElAmigos دانلود بازی Elden Ring Deluxe Edition | نسخه KaOs - ElAmigos دانلود بازی Far Cry Primal | نسخه Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی Far Cry 3 | فارکرای 3 | نسخه های Dodi - CorePack - ElAmigos دانلود بازی اساسین کرید 1 برای کامپیوتر | ElAmigos | Dodi | CorePack | GOG دانلود بازی Assassins creed 2 برای کامپیوتر | Elamigos | Dodi دانلود بازی اساسین کرید 3 | Original & Remastered | CorePack | ElAmigos | Fitgirl دانلود بازی Assassins Creed Revelations - نسخه CorePack - Elamigos - Dodi دانلود بازی Assassins Creed Black Flag ✔️ بازی اساسین کرید بلک فلگ دانلود بازی The Witcher 2 Assassins of Kings | بازی ویچر 2 | نسخه ElAmigos - GOG - KaOs دانلود بازی فارکرای New Dawn | نسخه R.G.Mechanics - Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی Bully | بازی بولی برای کامپیوتر | نسخه DODI-ElAmigos دانلود بازی Far Cry 4 در 4 نسخه | Dodi - FitGirl - ElAmigos دانلود بازی Resident Evil Village | رزیدنت اویل 8 نسخه Dodi - ElAmigos دانلود بازی The Witcher 1 Enhanced Edition | بازی ویچر 1 | نسخه GOG - ElAmigos - KaOs دانلود بازی فارکرای 5 | Far Cry 5 | نسخه Dodi - Fitgirl - ElAmigos دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt برای کامپیوتر | بازی ویچر 3 | ElAmigos - GOG - KaOs دانلود بازی مرد عنکبوتی Web of Shadows نسخه R.G.Mechanics - Dodi - ElAmigos دانلود بازی Apache Air Assault | بازی شبیه ساز هلی کوپتر نسخه ElAmigos دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی Days Gone برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi دانلود بازی Resident Evil Revelations Complete Pack | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Batman Arkham Asylum GotY | نسخه GOG - FitGirl - ElAmigos دانلود بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 | اسپایدر من 2 | نسخه های ElAmigos - Dodi دانلود بازی Splinter Cell Conviction | نسخه R.G.Mechanics - Dodi - ElAmigos دانلود بازی Resident Evil 4 HD برای کامپیوتر + نسخه Mod شده دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi + نسخه فارسی دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر | سه نسخه Fitgirl - Dodi - ElAmigos + نسخه فارسی دانلود بازی کال آف دیوتی 1 | دانلود Call Of Duty 1 نسخه Dodi - Elamigos

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی