دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl
5.0/5 امتیاز از 6 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای کامپیوتر نسخه فوق فشرده

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 امکان تجربه یکی از بهترین نسخه های مجموعه کال آف دیوتی را برای گیمرها فراهم می کند. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در واقع ششمین نسخه اصلی در مجموعه محسوب می شود. همچنین دومین قسمت از مجموعه جنگاوری نوین است و داستان قسمت اول را ادامه می دهد. بازی به وسیله Infinity Ward توسعه پیدا کرده است. اکتیویژن بازی را در سال 2009 برای پلتفرم های مختلف از جمله پی سی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر کرد. مثل دیگر نسخه های مجموعه این بازی در سبک شوتر اول شخص یا FPS قرار می گیرد.

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 | دانلود کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 

این بازی توانست نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کند. نسخه پی سی در وب سایت متاکریتیک امتیاز 86 را دریافت کرد. همچنین امتیاز 96 برای نسخه کنسولی بازی ثبت شد. کال آف دیوتی جنگاوری نوین 2 فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. کیفیت ساخت بازی، محتوای غنی آن، عمق بخشیدن به تجربه چند نفره و بهینه سازی فوق العاده بازی مورد تحسین قرار گرفتند. دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به طرفداران بازی های تیراندازیِ خوش ساخت توصیه می شود.

مجلات و وب سایت های گیم مثل IGN و GameSpot و The Guardian به بازی نمرات بالایی دادند. مجله ژاپنی فامیتسو به بازی امتیاز 39 از 40 داد. این امتیاز بالاترین نمره ای است که یک بازی غربی از این مجله دریافت کرده است. در سال 2020 نسخه ریمستر بخش تک نفره یا campaign بازی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار گرفت. بازی ندای وظیفه جنگاوری نوین 2 موفق شد جوایز معتبر بسیاری را دریافت کند.

نسخه یک بازی: دانلود بازی کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار

گیم پلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2

گیم پلی بازی شباهت های زیادی به نسخه اول جنگاوری نوین دارد. پنج کلاس پیش فرض در بازی وجود دارد. همچنین از مرحله چهار، بازیکنان می توانند کلاس خود را ایجاد کنند. در قسمت ایجاد کلاس بازی، گزینه ای به نام Equipment دیده می شود. با استفاده از این گزینه بازیکنان می توانند به جای نارنجکِ استاندارد، آیتم های دیگری مثل Blast Shield و C4 و Throwing Knife را انتخاب کنند. همچنین سلاح های فرعی به جز سلاح های دستی، شات گان ها و تفنگ های خودکار را نیز شامل می شوند. دانلود نسخه کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای پلتفرم PC به طرفداران این سبک توصیه می شود.

گیم پلی این بازی روی نبردهای سریع با استفاده از سلاح های مختلف تمرکز دارد. کاراکتر می تواند حرکاتی مثل پرش، دویدن، خم شدن و دراز کشیدن را انجام دهد. در صورتی که بازیکن در برابر حملات پناه بگیرد، می تواند سلامت خود را بازیابی کند. در ابتدای هر مرحله، به بازیکنان سلاح هایی با سطح خاص داده می شود. در طول بازی می توان این سلاح ها را با سلاح های دیگر تعویض کرد. در هنگام مواجه با دشمنان زیاد بازیکن می تواند از نارنجک ها استفاده کند. همچنین در نبردهای نزدیک چاقو به عنوان سلاح فرعی کاربرد دارد. جنگاوری نوین 2 از آیتم های پیشرفته ای مثل نشانگر لیزی و عینک دید در شب نیز استفاده می کند.

اولین نسخه کالاف: دانلود بازی کالاف دیوتی 1 برای کامپیوتر

داستان بازی Modern Warfare 2

پیش از دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. با وجود تلاش های تفنگداران دریایی و سرویس هوایی ویژه، ملی گرایان افراطی کنترل روسیه را به دست می گیرند و مجسمه امران زاخائف را در میدان سرخ قرار می دهند. در نتیجه روابط دیپلماتیک با ایالات متحده متوقف می شود. ماکاروف یکی از افراد نزدیک زاخائف، اقدامات تروریستی را علیه غرب شروع می کند. سرباز درجه یکم جوزف آلن که اقدامات او در افغانستان ژنرال شپرد (ژنرال ارتش آمریکا) را تحت تاثیر قرار داده بود، مخفیانه در تیم ماکاروف قرار داده می شود. این تیم در فرودگاه مسکو به سمت جمعیت تیراندازی می کنند و چندین غیر نظامی روسی را می کشند. ماکاروف که از هویت جوزف آلن آگاه است، دستور می دهد او را بکشند. سپس جسد جوزف آلن را در فرودگاه رها می کنند.

در همین حال، گروهبان گری روچ با کاپیتان جان مک تاویش همکاری می کنند تا به یک آشیانه در پایگاه هوایی تیان شان در قزاقستان حمله کنند. در این پایگاه هوایی یک سیستم تعیین مشخصات حمله یا ACS نگهداری می شود. این سیستم را سربازان روسی از یک ماهواره آمریکایی ساقط شده به دست آورده اند. پس از اطلاع از حادثه فرودگاه، گروهبان روچ به همراه کاپیتان مک تاویش و چندی دیگر از اعضای گروه ضربت 141 به ریودوژانیرو فرستاده می شوند. آن ها دلال اسلحه ماکاروف را دستگیر می کنند. روسیه در پاسخ به حملات فرودگاه، تهاجم غافلگیرانه ای را به سمت سواحل شرقی ایالات متحده انجام می دهد. این حمله با توجه به غیر فعال سازی سیستم ACS و ماهواره آمریکایی انجام می شود.

کالاف جنگ جهانی: دانلود Call of Duty World at War

هیجان انگیز مثل Call of Duty Modern Warfare 2

با توجه به اینکه دشمن ماکاروف در غرب روسیه زندانی است، گروه ضربت 141 به آنجا حمله می کند و او را نجات می دهد. دشمن کسی نیست جز کاپیتان پرایس. در اقدامی جهت ایجاد مزیت برای نیروهای آمریکایی، پرایس سوار بر یک زیردریایی هسته ای روسی یک موشک بالستیک را شلیک می کند. این موشک بر فراز واشنگتن در هوا منفجر می شود.

گروه ضربت 141 به دو مکان جداگانه فرستاده می شوند. گروهبان روچ به همراه سایمون گوست رایلی به یک خانه امن در مرز گرجستان فرستاده می شود، اما ژنرال شپرد به آن ها خیانت می کند. کاپیتان پرایس و مک تاویش نیز در حال نبرد با ماکاروف، مورد حمله نیروهای خصوصی ژنرال شپرد در افغانستان قرار می گیرند. آن ها موفق می شوند فرار کنند. ماکاروف مکان شپرد را فاش می کند. پرایس و مک تاویش نیز در یک حمله انتحاری، از شپرد انتقام می گیرند.

پس از تعقیب و گریز، مک تاویش سعی می کند شپرد را بکشد، اما چاقو در سینه خودش فرو می رود. کاپیتان پرایس با شپرد درگیر می شود تا مک تاویش فرصت کافی را برای بیرون کشیدن چاقو و پرتاب آن به سمت شپرد پیدا کند. سپس نیکولای با هلیکوپتر فرا می رسد و پرایس و شپرد را با خود می برد. بقیه داستان در قسمت سوم مجموعه جنگاوری نوین روی می دهد.

ویژگی های بازی مدرن وارفار 2

ماموریت های بخش campaign بازی در سه Act قابل بازی هستند. بعضی از این ماموریت ها عبارت هستند از Team Player، Cliffhanger، Takedown، Exodus، Contingency و ماموریت های دیگر. شخصیت های اصلی بازی در چند دسته قرار می گیرند. در گروه ضربت 141، شخصیت های گروهبان گری روچ، کاپیتان جان مک تاویش، کاپیتان جان پرایس و سایمون گوست رایلی قرار می گیرند. در گروه رنجرهای ارتش ایالات متحده، شخصیت هایی مثل ژنرال شپرد، سرباز جیمز رامیرز، گروهبان فولی، سرباز درجه نخست جوزف آلن و کاراکترهای دیگر قرار می گیرند.

بازی کال آف دیوتی جنگاوری نوین 2 از نظر لوکیشن تنوع بسیار خوبی دارد. از ریودوژانیرو در برزیل گرفته تا واشنگتن و ویرجینیا در آمریکا و مکان هایی در روسیه، افغانستان و قزاقستان در بازی وجود دارند. همچنین می توان به مکان هایی مثل پایگاه های هوایی و فرودگاه ها اشاره کرد.

دومین نسخه Call of Duty: دانلود بازی کالاف دیوتی 2 برای کامپیوتر

اسلحه ها و موارد مهم بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

برای سلاح های بازی آیتم های زیادی وجود دارد. از جمله حسگرهایی که محدوده حرارتی را نشان می دهند. همچنین دشمنان سلاح های پیشرفته ای را با خود حمل می کنند. وقتی در حال بازی، گیمرها سلاحی را برمی دارند، می توانند آیتم های نصب شده روی سلاح را ببینند.

در دسته سلاح های دستی می توان به سلاح های USP 45، 44 Magnum، M9 و M1911 اشاره کرد. در دسته سلاح های تمام اتوماتیک می توان از G18 و M93 Raffica و TMP نام برد. شات گان های بازی عبارت هستند از M1014، AA-12، SPAS-12، Striker و Ranger. سلاح های تک تیراندازی مثل Intervention و Barrett 50cal و Dragunov نیز قابل بازی هستند. همچنین می توان به تفنگ های تهاجمی بازی اشاره کرد.

موسیقی بازی یکی دیگر از نقاط قوت آن محسوب می شود. وظیفه ساخت موسیقی بازی را هانس زیمر و لورن بالفه بر عهده داشته اند. البته هانس زیمر فقط تم اصلی بازی جنگاوری نوین 2 را ساخته است. آهنگ های بازی به خوبی گیمرها را در فضای مراحل و ماموریت ها قرار می دهند.

می توان مجموعه کال آف دیوتی را یکی از بهترین مجموعه ها در سبک FPS توصیف کرد. مجموعه ای که در آن بازی های درخشانی مثل Call of Duty Modern Warfare 2 دیده می شوند. برای دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 با لینک مستقیم می توانید به انتهای همین پست مراجعه کنید. 

سیستم مورد نیاز Call of Duty Modern Warfare 2 نسخه اصلی (قدیمی):

 • سیستم عامل: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7
 • پردازنده: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ or higher
 • رم: 1 گیگابایت
 • گرافیک: 256MB of NVIDIA GeForce 6600GT or higher, or ATI Radeon 1600XT or higher
 • رم گرافیک: 256 مگابایت
 • فضای ذخیره سازی: 12 گیگابایت
 • دایرکت X: ورژن 9
 • سبک بازی: اکشن، اول شخص، شوتر
 • سال انتشار: 2009

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Call of Duty Modern Warfare 2 نسخه اصلی در 2 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های ElAmigos و Fitgirl در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد. نسخه ریمستر بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در 3 نسخه Dodi، ElAmigos و Fitgirl با لینک مستقیم قابل دانلود است.

 

آیا این نسخه از Call of Duty Modern Warfare 2 بروزترین نسخه است؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی کامپیوتری Call of Duty Modern Warfare 2 و Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered در سایت بارگزاری شده است. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

 

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Call of Duty Modern Warfare 2 + Remastered نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه اصلی بازی بر اساس کرک Skidrow و نسخه ریمستر بر اساس کرک Extern، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered V1.1.2.1279292 نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Extern، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered V1.1.2.1279292 نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه اصلی بازی بر اساس ISO PROPHET و نسخه ریمستر بر اساس کرک Extern، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز نسخه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 ریمستر
سیستم عامل : Windows 7 64-Bit (SP1), Windows 8 64-Bit or Windows 10 64-Bit
پردازنده : Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA® GeForce® GTX 670 / NVIDIA® GeForce® GTX 1650 or AMD Radeon ™ HD 7950
رم گرافیک : 3 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 80 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2020
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم پیشنهادی نسخه ریمستر
سیستم عامل پیشنهادی : Windows® 10 64-bit with its latest update
پردازنده : Intel® Core ™ i5-2500K or AMD Ryzen ™ R5 1600X
رم : 12 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA® GeForce® GTX 970 / NVIDIA® GeForce® GTX 1660 or AMD Radeon ™ R9 390 / AMD Radeon ™ RX 580
رم گرافیک : 4 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 80 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 12
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2020
رده سنی : 18 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی