دانلود بازی Call Of Duty World at War | بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی

دانلود بازی Call Of Duty World at War | بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی
4.3/5 امتیاز از 7 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی call of duty world at war نسخه Elamigos، Dodi، Mr DJ

با دانلود بازی Call Of Duty World at War شما می توانید یکی از نسخه های جنگ جهانی مجموعه کال آف دیوتی را تجربه کنید. این بازی در سال 2008 به وسیله استودیو اکتیویژن منتشر شد. استودیو Treyarch وظیفه توسعه و ساخت بازی را بر عهده داشته است. بازی برای پلتفرم های مختلف از جمله ویندوز، پلی استیشن 3، Wii و ایکس باکس منتشر شد. در ساخت این عنوان از موتور بازی IW engine استفاده شده است. بسیاری از نسخه های سری کال آف دیوتی با استفاده از این موتور اختصاصی توسعه یافته اند. اگر به بازی های تیراندازی اول شخص علاقه دارید، دانلود بازی کامپیوتری کالاف دیوتی جنگ جهانی را از دست ندهید.

دانلود بازی call of duty world at war برای کامپیوتر کم حجم و فوق فشرده 

این بازی به طور کلی نقدهای مثبتی را دریافت کرد. به خصوص حالت چند نفره بازی، که یکی از نقاط درخشان آن محسوب می شود. همچنین بازی تصویر تلخی از جنگ جهانی ارائه می دهد. تا سال 2013 میلادی بازی موفق به فروش بسیار خوبی روی پلتفرم های مختلف شد. محیط بازی نسبت به نسخه های قبلی تخریب پذیری بیشتری پیدا کرده است. کال آف دیوتی جنگ جهانی پنجمین نسخه اصلی مجموعه کال آف دیوتی است. همچنین نخستین خط داستانی برای مجموعه Black Ops محسوب می شود. دانلود بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی در انتهای همین پست امکان پذیر است.

یکی از نوستالژی ترین بازی های شوتر اول شخص: بازی کال آف دیوتی 1 نسخه کم حجم و فوق فشرده

در این بازی یک کمپین وجود دارد که به دو دسته تقسیم می شود. کمپین آمریکایی و کمپین شوروی. کمپین شوروی پس از حضور در قسمت دوم Call Of Duty به این نسخه برگشته است. همچنین کمپین بریتانیا در این نسخه وجود ندارد. با دانلود بازی Call Of Duty World at War می توانید یکی از دو نسخه اصلی مجموعه را که در جنگ جهانی دوم روایت می شود بازی کنید.

داستان بازی Call Of Duty World at War

قبل از دانلود بازی Call Of Duty World at War بهتر است با داستان آن آشنا شویم. داستان در جزیره ماکین شروع می شود. جایی که سرباز نیروی دریایی آمریکا سی میلر شاهد شکنجه و نابودی تیمش است. قرار است یک جوخه دیگر از تفنگداران دریایی او را از اعدام نجات دهند. این جوخه به وسیله سرجوخه روباک و گروهبان تام سالیوان هدایت می شود. آن ها به ژاپنی ها در جزیره حمله می کنند. سپس حمله به ماکین و نبرد پلیلیو تکرار می شود. پس از شکسته شدن خطوط ژاپنی، میلر با حملات موشکی دو تانک Chi-Ha را منهدم می کند. او با این کار به نیروهای آمریکایی اجازه پیشروی می دهد. آنها راه خود را از طریق باتلاق های جزیره پللیو (Peleliu) به سمت فرودگاه تحت کنترل ژاپنی ها ادامه می دهند. چرا که قصد حمله به فرودگاه و از کار انداختن سلاح های ضد هوایی را دارند.

جنگ در سکوت مطلق: دانلود مجموعه بازی های اسپلینتر سل

با دانلود بازی Call Of Duty World at War می توانید یک عنوان مشهور در فضای جنگ جهانی دوم را تجربه کنید. در حال پیشروی جوخه به سمت فرودگاه، نبرد استالینگراد در جبهه شرقی روی می دهد. سرباز روسی دیمیتری پترنکو شاهد کشته شدن همرزمانش به دست نیروهای آلمانی است. دیمیتری با بازمانده دیگر یعنی گروهبان ویکتور رزنوف ملاقات می کند. رزنوف از ماموریت خود برای کشتن ژنرال آلمانی مسئول قتل عام ها می گوید. دیمیتری و رزنوف بقیه جوخه را در آستانه حمله به ژنرال آلمانی ملاقات می کنند. آنها موفق می شوند ژنرال را در حال فرار بکشند. سپس از تعقیب نیروهای آلمانی فرار می کنند و به رودخانه ولگا (Volga) می پرند.

یک داستان جنگی در جبهه های مختلف

کمپین دوباره به جنگ اقیانوس آرام برمی گردد. میلر و واحدش از طریق تونل های زیرزمینیِ ژاپنی به نقاط پر از توپخانه دشمن حمله می کنند. آن ها یکی از قلعه های اصلی ژاپنی ها را نابود می کنند. بدین صورت کشتی های آمریکایی موفق به پیشروی می شوند و جزیره پللیو به دست آمریکایی ها می افتد. دانلود بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی در وب سایت تعمیر پی سی، انتهای همین پست امکان پذیر است.

در اروپای شرقی، دیمیتری و رزنوف در حال هدایت یک تانک T-34 به همراه بقیۀ یگان به خطوط آلمان حمله می کنند. نبرد برلین شروع می شود. آن ها به ورودی U-Bahn برلین می رسند و در آنجا با نیروهای آلمانی مبارزه می کنند. موجی از آب تونل را پر می کند و دیمیتری تقریباً غرق می شود.

دانلود بازی های سبک شوتر از تعمیر پی سی

در جبهه دیگر، نبرد اوکیناوا در اقیانوس آرام روی می دهد. جایی که لاک، افسر خرده پا با قایق پرنده PBY Catalina به چند کشتی تجاری حمله می کند. یک قایق پرنده دیگر به وسیله نیروهای ژاپنی نابود می شود. ناوگان ایالات متحده مورد حمله قرار می گیرند. قایق پرنده PBY لاک نزدیکترین قایق برای کمک است. پس در مبارزه با قایق های PT ژاپنی و هواپیماهای کامیکازه شرکت می کند. در حالی که قایق PBY تقریباً در حال نابودی است، هواپیماهای آمریکایی فرا می رسند و به خطوط باقی مانده دشمن حمله می کنند.

ماموریت های پایانی

در ماموریت بعدی، واحد میلر با حمله زمینی به اوکیناوا سنگرهای مسلح ژاپنی ها را پاکسازی می کنند. این کار به تانک های آمریکایی اجازه پیشروی می دهد. آمریکایی ها به قلعه Shuri حمله می کنند و با ژاپنی های در حال تسلیم روبرو می شوند. آنجا میلر باید بین نجات روباک یا پولانسکی انتخاب کند. نیروهای باقی ماندۀ آمریکایی با نیروهای ژاپنی داخل قلعه درگیر می شوند. آمریکایی ها موفق به تسخیر Shuri می شوند. آخرین سنگر مقاومت ژاپن در اقیانوس آرام در هم می شکند. دانلود بازی Call Of Duty World at War با حجم کم برای شما تهیه شده است که بهترین بازی در سبک شوتر اول شخص برای طرفداران این بازی یک نوستالژی فوق العاده محسوب می شود.

مجموعه خاطره انگیز: دانلود سری کامل مکس پین

رزنوف، دیمیتری و سربازان باقی مانده شوروی نیز وارد شهر رایشستاگ می شوند و با مدافعان آلمانی مبارزه می کنند. دیمیتری با وجود زخمی شدن موفق به نصب پرچم شوروی می شود. این به معنای پایان جنگ در اروپا است.

ویژگی های بازی

در این بازی کاراکترهای زیادی از جبهه های مختلف وجود دارند. شخصیت های سی میلر، روباک و پولانسکی در قسمت نیروی دریایی ایالات متحده قرار می گیرند. دیمیتری، رزنوف و دیگر شخصیت های روسی در قسمت ارتش سرخ قرار دارند. همچنین می توان به شخصیت های Nazi Zombies و ارتش سلطنتی ژاپن اشاره کرد.

سلاح های بازی دارای تنوع بسیار خوبی هستند. تفنگ هایی مثل M1 Garand، SVT-40، STG-44 و M1A1 Carbine در بازی قابل استفاده می باشند. در گروه مسلسل های نیمه خودکار می توان به سلاح هایی مثل MP40، Thompson و PPSh-41 اشاره کرد. مسلسل های خودکاری مثل Browning M1919 و MG-42 و FG-42 هم در بازی وجود دارند. تفنگ های تک تیراندازی مشهور مجموعه مثل Springfield در این نسخه هم قابل بازی می باشند. همچنین می توان به سلاح شعله افکن M2 Flamethrower اشاره کرد. انواعی از چاقوها، شات گان و کلت ها در بازی وجود دارند که گیمرها می توانند از آن ها استفاده کنند.

جنگ در قبایل آفریقا: دانلود مجموعه بازی های فارکرای

بازی کال آف دیوتی World at War دارای نقشه های متعددی است. از جمله نقشه های زامبی و نقشه های بخش چند نفره. بعضی نقشه ها نیز در قالب بسته های نقشه ای به بازی اضافه شدند. بعضی از نقشه ها عبارت هستند از Airfield، Asylum، Castle، Cliff side، Hanger و Dome. در بعضی نقشه ها توانایی سوار شدن بر تانک وجود دارد. از تانک ها می توان برای نبرد با تانک های دشمن و همچنین پیاده نظام استفاده کرد. البته گیم پلی بازی به صورتی است که به پیاده نظام فرصت فرار از دست تانک ها را می دهد. بیرون آمدن از تانک ها در بازی کمی دشوار است. اما راننده تانک قبل از انفجار می تواند از تانک خارج شود.

نکات تکمیلی بازی کال آف دیوتی جنگ جهانی

برای دانلود بازی Call Of Duty World at War نیاز به یک سیستم کامپیوتری قوی یا کارت گرافیک گران قیمت ندارید. در این نسخه از مجموعه کال آف دیوتی وسایل نقلیه زیادی وجود دارند. هواپیماهای جنگی مختلفی مثل هواپیمای P-51 Mustang و P-38 Lightning و F4U Corsair در بازی حضور دارند. همچنین می توان به انواع مختلفی از تانک ها اشاره کرد. تانک های آلمانی بازی Panzer IV و Tiger I و Tiger II و Panther و Nashorn هستند. تانک های آمریکایی عبارت هستند از M4 Sherman و Flame Tank و Stuart Light Tank. تانک ژاپنی Type 97 و تانک T-34 ارتش سرخ هم در بازی دیده می شوند.

مجموعه بازی های دوست داشتنی: دانلود تمام بازی های بتمن

بازی همچنین دارای حالتی به نام Nazi Zombies بود. این حالت پس از اتمام کمپین بازی برای گیمرها باز می شد. آن ها باید با خرید سلاح های جدید و باز کردن قفل مناطق جدید در برابر امواجی از زامبی های نازی مقابله می کردند. امتیازهایی که در این حالت به گیمرها داده می شد، برای آیتم هایی مثل سلاح های جدید مورد استفاده قرار می گرفت.

این بازی یکی از نسخه های جدی و کاملاً واقعی مجموعه کالاف دیوتی محسوب می شود. به صورتی که طنز کمی در آن وجود دارد. فضای بازی را می توان سیاه و دارای حس انتقام جویی توصیف کرد. گیم پلی بازی به صورتی است که زخم ها و جراحات در طول بازی مشاهده می شوند. هر چند به اندازه بازی های Black Ops نیستند. امیدوارم از دانلود بازی Call Of Duty World at War نسخه فوق فشرده و کم حجم برای کامپیوتر لذت ببرید.

سوالات متداول

✔️ چه نسخه هایی از بازی Call Of Duty World at War را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Call Of Duty World at War در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های Elamigos، Mr DJ و Dodi در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

💎 آیا این نسخه از Call Of Duty World at War بروزترین نسخه است؟

سایت تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی های قدیمی مانند بازی کامپیوتری Call Of Duty World at War در سایت بارگزاری شده است. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Call of Duty World at War نسخه Elamigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Vitality، توسط Elamigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Call of Duty World at War نسخه Mr DJ:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Vitality، توسط Mr DJ ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Call of Duty World at War نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Vitality، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Call of Duty World at War

 

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows XP, Windows Vista or newer (به بالا)
پردازنده : Intel Pentium 4 or AMD 64 3200+ or better
رم : 512 مگابایت برای ویندوز XP | 1 گیگابایت برای ویندوز 7
کارت گرافیک : 256MB Nvidia GeForce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better with Shader 3.0 or better
رم گرافیک : 256 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 8 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2008
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows XP, Windows Vista or newer (به بالا)
پردازنده : Intel Pentium 4 or AMD 64 3200+ or better
رم : 512 مگابایت برای ویندوز XP | 1 گیگابایت برای ویندوز 7
کارت گرافیک : 256MB Nvidia GeForce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better with Shader 3.0 or better
رم گرافیک : 256 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 8 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، شوتر، اول شخص
سال انتشار : 2008
رده سنی : 17 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

نظرات شما (12)

 • mk

  09 اسفند 1400 در 09:43 #

  جناب درود ببخشید کدوم نسخه ماد زامبی رو داره ؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   09 اسفند 1400 در 10:34 #

   سلام دوست من
   این نسخه آخرین آپدیت بازی هست. اما در هیچ کدام از ریپک های بازی به این ماد اشاره ای نشده. این ماد اگر بصورت غیر رسمی منتشر شده پس به احتمال زیاد داخل این نسخه ها وجود نداره و شما باید بصورت جداگانه دانلود و نصب کنید.
   موفق باشید.

 • mk

  09 اسفند 1400 در 11:05 #

  تشکر از شما

 • ابوالفضل

  10 اسفند 1400 در 14:13 #

  سلام MK عزیز توی هر 3 نسخه مود زامبی وجود داره به نطرم dodi نصب کن بهتره

 • Reza

  25 اسفند 1400 در 19:21 #

  لطفا بقیه بازی های سری call of duty رو هم قرار بدید
  تشکر

  • علی پورقلی - مالک سایت

   25 اسفند 1400 در 20:16 #

   سلام دوست من
   بله به مرور قرار میگیرن. برای فردا Call of Duty Modern Warfare 2 رو داریم.
   ممنون از کامنتتون

 • Reza

  29 خرداد 1401 در 10:39 #

  سلام اگه امکانش هست ، نگاه کنید ببینید نسخه dodi این بازی ، سالم هست یا نه !! چونکه من بعد از خارج کردن از حالت فشرده ، وقتیکه setup رو میزنم ، موقع نصب ، همون اول میگه که فایل بازی خراب است . اگه میشه یه نگاهی بکنید .

  • علی پورقلی - مالک سایت

   29 خرداد 1401 در 13:37 #

   سلام دوست من
   بازی با اینکه میدونستیم سالم هست باز هم بخاطر درخواست شما تست کردیم. نسخه DODI در سلامت کامل هست.
   موفق باشید

 • Reza

  29 خرداد 1401 در 15:53 #

  سلام مجدد ، آخه از وقتی که من این نسخه از بازی رو نصب کردم ، این ارور رو میده
  an error occurred while decompressing : archive header is corrupt !
  Unarc: dll returned an error code : 14
  اگه میشه بگین که مشکل چیه ؟"

 • جمال

  04 آبان 1401 در 02:46 #

  باسلام. جناب ببخشید من نسخه (call of duty -wold at war - (elamigos را دانلود کردم ولی نصب نشد .البته در اواسط نصب با پیام فایل یافت نشد ارور ...و همه‎ش شد هیچی... واقعا که دست شمام درد نکنه ...با این..

  • علی پورقلی - مالک سایت

   02 تیر 1402 در 19:49 #

   سلام دوست عزیز. نحوه نصب بازی های کامپیوتری را فرا بگیرید.
   موفق باشید.

نظراتتان باعث دلگرمی ما می شود

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی