دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt برای کامپیوتر | بازی ویچر 3 | ElAmigos - GOG - KaOs

دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt برای کامپیوتر | بازی ویچر 3 | ElAmigos - GOG - KaOs
4.9/5 امتیاز از 12 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی کامپیوتری The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition در 3 نسخه

یکی از ویژگی هایی که بازی های ویدیویی را برای ما جذاب تر می کنند و سبب می شوند از لحظاتی که برای آنها صرف می کنیم لذت کامل را ببریم، داشتن داستان جذاب و عمیق است. از این حیث دانلود بازی کامپیوتری The Witcher 3 انتخاب اول است. بازی ویچر 3 یکی از بازی هایی است که این ویژگی (داستان جذاب و عمیق) را به طور کامل دارد. شخصیت هایی که در بازی وجود دارند قادر هستند لحظات بیادماندنی را در ذهن شما خلق کنند. به جرأت می توان گفت شخصیت های موجود در این بازی دست کمی از شخصیت فیلم ها و سریال های جذاب ندارند. دانلود بازی ویچر 3 را به علاقمندان سبک جهان باز پیشنهاد می کنیم.

به دستور کارگروه مصادیق رایانه ای لینک های این بازی حذف شد

دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition 

البته می توان گفت تمام سه گانه بازی ویچر این قابلیت را دارند. به شما این پیشنهاد را می کنیم که قبل از دانلود بازی ویچر ۳ و نصب آن بر روی سیستم خودتان حتماً بازی های ویچر ۱ و ۲ را تجربه کنید. این کار باعث می شود بهتر در روند داستان قرار بگیرید و لذت بازی برای شما چند برابر شود. بازی ویچر ۳ بر حول شخصیتی به اسم Geralt of Rivia طراحی شده است. شما در این بازی با دنیایی از موجودات افسانه ای و جادویی سر و کار خواهید داشت. بازی ویچر ۳ در مقایسه با بازی های ویچر ۱ و ۲ تغییرات جذابی هم در بخش های گرافیکی و پشتیبانی بازی داشته است و هم روند داستانی را جذاب تر از گذشته ادامه داده است. در این بازی شما نقش زیادی در تعیین سرنوشت کاراکتر ها خواهید داشت.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی برای کامپیوتر رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

با دانلود بازی ویچر ۳، تمام آن چیزی که شما از یک قاتل هیولا انتظار دارید برایتان باز آفرینی می شود. مطمئن باشید آنقدر روند این بازی جذاب است که شما را معتاد خودش خواهد کرد. شما می‌توانید این بازی را در سایت تعمیر پی سی به آسانی و با حجم کم دانلود کنید و با آن اوقات فراغت خودتان را با جذابیت تمام طی کنید. بررسی روند داستانی این بازی که در ادامه به آن می پردازیم می‌تواند بیشتر از گذشته شما را با این بازی جذاب آشنا کند.

نسخه یک بازی: دانلود بازی Witcher 1

داستان بازی the witcher 3 Wild Hunt

یکی از مواردی که در دانلود بازی The Witcher 3 می تواند برای شما اهمیت داشته باشد داستان بازی است. بازی ویچر ۳ نسخه فوق فشرده در یک جهان فانتزی رقم می خورد. البته این جهان فانتزی خودش در محاصره جهان های موازی دیگری قرار دارد. انسان، هیولا، دورف و ... از جمله موجوداتی هستند که در اقلیم شما حضور دارند. در این اقلیم فانتزی یک جنگ بزرگ بین امپراتوری نیلفگارد و ردانیا در جریان است. شخصیت اصلی داستان شما گرالت ریویا می باشد که یکی از شکارچیان مشهور هیولا در این اقلیم فانتزی است. هدف اصلی گرالت در بازی ویچر ۳ پیدا کردن دختر خوانده‌اش سیری است. نکته جالب در مورد بازی این هست که سیری با قابلیت های جادویی به دنیا آمده است و بعد از مرگ پدر و مادر واقعیش توسط یک ویچر آموزش داده شده است. تمام مواردی که تا اینجا گفتیم پیش زمینه بازی بود.

قسمت اصلی داستان بازی ویچر 3

اما در آغاز بازی شما صحنه عزیمت گرالت و وسمیر به یک روستای کوچک به نام وایت اورچرد برای پیدا کردن معشوقه گمشده گرالت یعنی ینیفر را مشاهده می کنید. آنها می دانند که ینیفر مدتی قبل با یک کاپیتان نیلفگاردی ملاقات داشته است و بعد از ملاقات روستا را ترک کرده است. کاپیتان حاضر شده است در قبال شکار گریفین که اخیراً مردم روستا را مورد آزار و اذیت قرار داده است موقعیت معشوقه گرالت را در اختیار او بگذارد. زمانی که گرالت و وسمیر در حال حرکت به سمت روستا بودند، معشوقه گرالت یعنی ینیفر به دیدار آنها آمد و به گرالت گفت که از طرف امپراطور امییر ماموریت یافته است به شهر ویزیما سفر کند.

نسخه 2 بازی: دانلود بازی Witcher 2

در مسیر حرکت بین روستا و شهر، گرالت و معشوقه‌اش بارها توسط تازیان وایلد هانت مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. البته آسیبی به آنها در این مسیر وارد نمی شود. بعد از گذراندن چند مرحله گرالت به دیدار امپراطور می رود و از طرف او مأموریت پیدا کردن سیری را قبول می‌کند. برای پیدا کردن سیری، گرالت به شهر ویلن که یک منطقه بی‌طرف جنگی بود مسافرت کرد. در واقع گرالت برای ملاقات با فیلیپ استرنجر جنگ سالار محلی که در گذشته با سیری دیدار کرده است، به این شهر می رود تا بتواند در قبال کمک برای پیدا کردن همسر و دختر گمشده او اطلاعاتی از سیری پیدا کند.

پایان های متفاوت داستان بازی

در ادامه مسیر داستان اتفاقات مختلفی برای گرالت رقم می‌خورد. یکی از ویژگی های جالب توجه داستان این بازی پایان های متفاوت آن می باشد. شاید تا به حال با این ویژگی برخورد نکرده باشید. در واقع نحوه عملکرد شما در بازی تعیین کننده پایان بندی آن است. اگر گرالت در جنگ به پیروزی نیلفگارد کمک کند، و بتواند سیری را نزد امپراطور برگرداند در این صورت سیری ملکه امپراتوری خواهد شد و در غیر این صورت مرگ او جعل شده و سیری یک ویچر می‌شود.

در صورتیکه سیری قبل از رسیدن گرالت در مبارزه با وایت فراست کشته شود، گرالت مدال ربوده شده او را شکار خواهد کرد تا آن را به عنوان یادبود نگه دارد. اما به دلیل این که در محاصره هیولاها قرار گرفته است سرنوشتی نامعلوم خواهد داشت. البته تمام این اتفاقات زمانی رقم می‌خورد که گرالت قبل از کشته شدن سیری به او برسد. همانطور که مشاهده کردید، پایان داستان تماماً در اختیار شما است.

آخرین نسخه اساسین کرید: دانلود بازی Assassins Creed Valhalla

ویژگی های بازی Witcher 3

اگر به دنبال دانلود بازی ویچر ۳ هستید خدمت شما باید عرض کنیم که این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی تولید شده است. نویسنده این بازی آندژی ساپکوفسکی است. این بازی توانسته است جوایز بیشماری کسب کند و تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۰ میلیون نسخه آن در جهان به فروش رسیده است.

دانلود بازی ویچر 3 برای شما عاشقان بازی های جهان باز از نان شب واجبتر است. در مقایسه با بازیهای ویچر ۱ و ۲ چند ویژگی متمایز دارد. این بازی یک بازی جهان باز با نقشه وسیع می باشد. در این بازی اختیارات شما آزادی زیادی دارد و تغییرات زیادی در روند داستان بازی می توانید داشته باشید. در واقع پایان بندی این بازی همانطور که در بخش قبلی هم خدمتتان بیان کردیم در دست شماست. اگر در گذشته بازی های جذابی مثل جی تی ای را تجربه کرده اید خدمت شما باید بیان کنیم این بازی نقشه و جغرافیایی ۵ برابر جی تی ای دارد. این دنیای بزرگ می تواند لحظات سرگرم کننده جذابی را برای شما فراهم کند.

از جذابهای اساسین کرید: دانلود بازی Assassins Creed Unity

از ویژگی های جذاب بازی کامپیوتری ویچر 3

همانطور که در روند داستانی این بازی مشاهده کردید، این بازی داستانی عمیق دارد که شما را کاملا در دغدغه های شخصیت های بازی درگیر می کند. صدا گذاری بازی با بهترین کیفیت ممکن انجام شده است و بازی The Witcher 3 نسخه کم حجم، از لحاظ صوتی به شدت دلنشین می باشد. از نظر گیم پلی نیز شما با یک بازی مبارزه‌ای جذاب و هیجان انگیز برخورد خواهید کرد. شخصیت اول بازی به دو اسلحه دسترسی دارد که یکی از آنها با نقره ساخته شده و دیگری برای مبارزه با هیولاها از فولاد تولید شده است. در طول بازی شما می توانید از تجهیزات و سلاح های دیگری مثل ذره های متنوع هم استفاده کنید.

یکی از بزرگترین ویژگی های بازی ویچر 3 این است که گرافیک آن جهش بزرگی داشته است. به عقیده بسیاری از کارشناسان یکی از شاهکارهای گرافیکی صنعت بازی های ویدیویی در قرن جدید است. کیفیت حرکات انیمیشنی و نورپردازی این بازی در کنار طراحی چهره شخصیت ها آن قدر واقع‌گرایانه است که شما احساس می کنید در یک دنیای واقعی در حال انجام مأموریت های خودتان هستید. تغییرات آب و هوایی مثل طوفان و باران هم به شدت شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. مطمئن باشید با دانلود بازی ویچر ۳ برای کامپیوتر، تجربه جدیدی از بازی‌های ویدیویی را پشت سر خواهید گذاشت.

از بهترین های فرقه قاتلین: دانلود بازی اساسین کرید رولیشن

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های ElAmigos، GOG و KaOs در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

 

آیا این نسخه از The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition بروزترین نسخه است؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی The Witcher 3 Wild Hunt در سایت بارگزاری شده است. ورژن 1.32 آخرین آپدیت این بازی هست که هم اکنون میتوانید از تعمیر پی سی با سرعت بالا و لینک مستقیم دانلود کنید. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition نسخه GOG (نسخه پیشنهادی):

 • قبل از نصب بازی حتماً از وجود پیش نیازهایی مانند Net framework، Visual C++ 2013 و همه نسخه ها و nvidia physx مطمئن باشید.
 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • در مسیر نصب بازی به هیچ وجه از فولدر با نام فارسی استفاده نکنید در غیر این صورت به ارور برخورد میکنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بدون نیاز به کرک، توسط GOG ریپک شده است.

راهنمای نصب بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition نسخه ElAmigos:

 • قبل از نصب بازی حتماً از وجود پیش نیازهایی مانند Net framework، Visual C++ 2013 و همه نسخه ها و nvidia physx مطمئن باشید. دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی (نیاز برای همه نسخه ها)
 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • هنگام نصب تیک های نرم افزارهای پیشفرض را بردارید. قبل از نصب بازی، آنها را باید نصب کنید.
 • در مسیر نصب بازی به هیچ وجه از فولدر با نام فارسی استفاده نکنید در غیر این صورت به ارور برخورد میکنید.
 • اگر با ارور Isdon.dll و unarc.dll برخورد کردید، حتماً به بنر رفع ارور بازی های کامپیوتری مراجعه کنید. در یک پست مجزا بصورت کامل توضیح داده شده است.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بدون نیاز به کرک، توسط ElAmigos ریپک شده است.

راهنمای نصب بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition نسخه KaOs:

 • قبل از نصب بازی حتماً از وجود پیش نیازهایی مانند Net framework، Visual C++ 2013 و همه نسخه ها و nvidia physx مطمئن باشید.
 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • هنگام نصب تیک های نرم افزارهای پیشفرض را بردارید. قبل از نصب بازی، آنها را باید نصب کنید.
 • در مسیر نصب بازی به هیچ وجه از فولدر با نام فارسی استفاده نکنید در غیر این صورت به ارور برخورد میکنید.
 • اگر با ارور Isdon.dll و unarc.dll برخورد کردید، حتماً به بنر رفع ارور بازی های کامپیوتری مراجعه کنید. در یک پست مجزا بصورت کامل توضیح داده شده است.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس ISO نسخه GOG، توسط KaOs ریپک شده است.

 گیم پلی بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition

راهنمای اجرا نشدن بازی ویچر 3 بعد از نصب (روی آیکن بازی میزنیم، هیچ اتفاقی نمیفته)

این مشکل، حل نشدنی نیست! با چند راهکار ساده برطرف خواهد شد. ارتباطی به کرک ندارد. ارتباطی به نسخه بازی ندارد. مشکل رایجی هست که حتی کسانی که بازی را بصورت اورجینال هم خریده اند این مشکل را دارند. پس بدقت مراحل آموزش را طی کنید. برای این منظور 2 آموزش ویدیویی موفق در حل این مشکل برای شما از سطح اینترنت جمع آوری شده است. موفق باشید.

آموزش باز نشدن بازی ویچر 3 بعد از نصب بازی (آموزش شماره یک)

آموزش باز نشدن بازی ویچر 3 بعد از نصب بازی (آموزش شماره دو)

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
پردازنده : Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
رم : 6 گیگابایت
کارت گرافیک : Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 35 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با آخرین ورژن درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، جهان باز
سال انتشار : 2015
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
پردازنده : Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
رم گرافیک : 4 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 35 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با آخرین ورژن درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، جهان باز
سال انتشار : 2015
رده سنی : 18 سال به بالا


نظرات شما (38)

 • hamed2912

  20 دی 1400 در 23:34 #

  سلام ممنون بابت قرار دادن این بازی نسخه پیشنهادی رو دانلود و نصب کردم عالی بود مچکرم??

  • علی پورقلی - مالک سایت

   20 دی 1400 در 23:37 #

   سلام دوست عزیز
   خوشحالم که بدون ارور بازی رو دانلود و نصب کردین
   بازی خوبی هست ویچر 3

 • عرفان

  21 بهمن 1400 در 18:08 #

  واو چه گیم خفنی
  بزودی دانلودش میکنم

 • Soheil

  27 اسفند 1400 در 22:45 #

  سلام میخواستم ببینم نسخه dodi همه اپدیت هارو داره؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   27 اسفند 1400 در 22:52 #

   سلام دوست من
   بله همه DLC ها رو داره.
   موفق باشید

 • Soheil

  27 اسفند 1400 در 22:49 #

  ببخشید منظورم همه dlc ها بود?

  • علی پورقلی - مالک سایت

   27 اسفند 1400 در 22:52 #

   بله آخرین ورژن منتشر شده هست.

 • Mahan

  05 فروردين 1401 در 02:35 #

  ببخشید این 4 تا نسخه چه تفاوتی باهم دارن؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   05 فروردين 1401 در 11:23 #

   سلام دوست من
   تفاوت آنچنانی ندارند. نسبت به علاقه خودتان میتوانید دانلود کنید. هرکسی یک ریپک را دوست دارد.
   موفق باشید

 • amir

  09 فروردين 1401 در 14:05 #

  سلام نسخه پیشنهادی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا اخرای نصب ارور میده چند بار هم فایل رو دوباره اکسترکت کردم ولی درست نشد

  • علی پورقلی - مالک سایت

   09 فروردين 1401 در 18:28 #

   سلام دوست من
   ممنون که مشکلتون رو با ما در میان گذاشتید. لطفاً در صورت امکان متن ارور را برای ما همینجا ارسال کنید تا بتونیم راحت تر بررسی کنیم.
   سپاس

 • حسین گنجی

  10 فروردين 1401 در 14:27 #

  سلام من نسخه دودی رو از سایتتون دانلود کردم بعدش نصبش کردم حدود ۱ ساعت طول کشید نصبش کردم حتی آنتی ویروس هم عیر فعال بود قبلا هم این بازی رو داشتم پاک شده بود بعد نصب هر چی میزنم روی آیکون بازی دور میخوره ولی اجرا نمیشه قبلا روی high ۴۰ فریم میگرفتمم لطفا راهنمایی کنید آیتم سیستمم cpu i3 7100 نسل ۷ گرافیک amd r7 265 4gig ddr5 رم ۸ گیگ ddr4 ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی

 • سپهر

  23 فروردين 1401 در 21:29 #

  سللم خسته نباشید یه سوالی داشتم این بازی حذفیات داره یا نه؟؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   23 فروردين 1401 در 21:39 #

   سلام دوست من
   خیر به هیچ وجه. موفق باشید

 • Navid

  24 فروردين 1401 در 00:32 #

  سلام خسته نباشید
  ببخشید نسخه v1.31 برای نصب مود بهتره یا v1.32 ؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   24 فروردين 1401 در 00:48 #

   سلام دوست من
   ما به شما نسخه پیشنهادی رو توصیه میکنیم. از اینکه کدام نسخه برای نصب مود بهتر هست را بی خبر هستیم. شما در این زمینه تحقیق کنید.
   موفق باشید

 • نیما

  24 فروردين 1401 در 18:18 #

  سلام موقع نصب ارور کد 11 میده چکار کنم ؟

 • امیرعلی

  07 خرداد 1401 در 18:24 #

  سلام ببخشید من نت زیادی ندارم این لینک ها تست شده و سالم هستند ؟ چون میترسم دانلود کنم و کار نکنه

  ممنون میشم بگید ( دارم نسخه پیشنهاد شده رو دانلود میکنم )

  • علی پورقلی - مالک سایت

   08 خرداد 1401 در 10:39 #

   سلام دوست من
   همه نسخه ها سالم هستند.
   موفق باشید.

 • امیرعلی

  07 خرداد 1401 در 18:41 #

  سلام ببخشبد رو این سیستم روون میاد ؟
  ram 16
  ssd
  4 geraphic nvidia

  • علی پورقلی - مالک سایت

   08 خرداد 1401 در 10:41 #

   سلام دوست من
   بله اجرا میشه

 • رضا

  10 خرداد 1401 در 09:18 #

  سلام خسته نباشید من نسخه پیشنهادی دانلود کردم موقع نصب ارور داد دوباره نسخه fit girl دانلود کردم وقع داری استخراج میکنی ارور میده دوباره نسخه dodiدانلود کردم اینم همین ارور میده . ارورشم اینه (next volume is required)

  • علی پورقلی - مالک سایت

   10 خرداد 1401 در 10:32 #

   سلام دوست من
   ما این ارور را زمانی دریافت میکنیم که بقیه قسمت ها را دانلود نکرده باشیم. یا یک مشکلی سمت سیستم شما باشد. مسئله را روی کامپیوترتان بررسی کنید. قسمت های بازی مشکلی ندارند.
   موفق باشید.

 • Hasan0021

  11 خرداد 1401 در 19:11 #

  موقع نصب بازی ارور کد 12میده تا ۸۰ درصد دانلود میشه بعد این ارورو میده

 • سهیل

  12 خرداد 1401 در 19:40 #

  ماد HD Reworked Project روی کدام نسخه اعمال شده است؟

  • علی پورقلی - مالک سایت

   12 خرداد 1401 در 23:07 #

   سلام دوست من
   نسخه فیت گرل

 • محمد

  15 خرداد 1401 در 14:04 #

  سلام نسخه gog ویچر۳رو نصب کردم بازی اجرا میشه و داستان بازی روایت میشه همین که میره بازی روی گیم پلی از بازی میره بیرون ،ویندوز نسخه ۱۰اینترپرینتر هست و اینکه که سیستم هم نسل ۱۲اینتل و کاملا قوی هست از نظر سخت افزاری. راهنمایی کنید مشکل چیه ،این مشکل روی ویندوز سون هم بود

  • علی پورقلی - مالک سایت

   15 خرداد 1401 در 21:47 #

   سلام دوست من
   ما نسخه GOG نداریم.

 • sajjad

  16 خرداد 1401 در 19:06 #

  سلام خسته نباشید من نسخه FITGIRL رو دانلود کردم طبق اموزش بازیو نصب کردم اما اجرا نمیشه ارورش اینه!!!
  the code execution cannot proceed because VCOMP110.DLL was not found. reinstalling the program may fix this problem این ارورو میده چیکار کنم با تشکر از سایت خوبتون.

  • علی پورقلی - مالک سایت

   16 خرداد 1401 در 20:03 #

   سلام دوست من
   لطفا به چند نکته دقت کنید.
   1. سیستم شما حداقل های مورد نیاز را داشته باشد.
   2. هنگام نصب آنتی ویروس را غیرفعال کنید.
   3. تمام پیشنیازهای بازی ها را روی سیستم خود نصب داشته باشید.

   موفق باشید

 • Ali

  17 خرداد 1401 در 06:41 #

  سلام وقتی می خوام نصب کنم ارور ISDone.dll رومیده باید چی کار کنم

 • Ehsan

  03 تیر 1401 در 11:41 #

  نسخه فیت گرل تا نصفه دانلود کرده بودم که حذف کردین خواهشا لینک دانلودو برام ایمیل کنین
  the witcher 3

  • علی پورقلی - مالک سایت

   04 تیر 1401 در 11:00 #

   سلام دوست من لینک های این بازی حذف شدند

 • فریبزر

  12 تیر 1401 در 20:15 #

  سلام بر مدیر محترم سایت خسته نباشید مرسی از زحماتتون اقا ما چه جوری میتونیم لینکای نسخه koas این بازی رو که شدیدا نیاز داریم ارتون بگیریم نمیشه ادرس ایمیل بدیم بفرستین سایتای دیگه از این کارا میکنن ثواب داره من این بازیرو از سال 2007 دارم بازی میکنم ولی هرگز موفق نشدم آخرین ویچر رو بازی کنم که مال چند سال پیشه ما گیمرای قدیمی سنی ازمون گذشته و تنها دلخوشیمون همین چیزاس اونم با یه سیستم زاقارت ولی میدونم حداقل تنظیمات رو جواب میده خلاصه اگه امکانش هست اوکی بدین خوشحال شیم خدا پشت و پناهتون اینم ادرس ایمیل ما خدمت شما pitchblackbear@gmail.com

نظراتتان باعث دلگرمی ما می شود

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی