دانلود بازی اساسین کرید Syndicate | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl

دانلود بازی اساسین کرید Syndicate | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl
3.3/5 امتیاز از 4 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی اساسین کرید Syndicate برای PC

بازی اساسین کرید syndicate توسط استودیو بازی سازی ubisoft quebec برای xbox one و playstation4 ساخته شده که هم بصورت فیزیکی و هم بصورت دیجیتالی برای دانلود منتشر شده است. تاریخ انتشار این بازی برای کنسول ها در 23 اکتبر 2015 و برای کامپیوتر در 19 نوامبر همان سال می باشد. این بازی قسمت نهم از مجموعه ماجراجویی معروف اساسین کرید به شمار می رود. در این بازی ماجراجویی و سراسر هیجان مانند نسخه های قبلی شاهد عناصر مخفی کاری و همچنین اکشن و هیجان زیاد هستیم. بر خلاف قسمت های قبلی، در بازی Assassin's Creed syndicate شما می توانید با دو شخصیت به طور همزمان به بازی بپردازید. اولی jacub و دومی evie است. هر کدام سبک بازی متفاوتی نسبت به دیگری دارند. این دو شخصیت خواهر و برادر دوقلو هستند. برای دانلود بازی کامپیوتری اساسین کرید سیندیکیت نسخه کم حجم به آخر صفحه مراجعه کنید و اقدام به دانلود بازی کنید.

به دستور کارگروه مصادیق رایانه ای لینک های این بازی حذف شد

دانلود اساسین کرید سیندیکیت | دانلود اساسین کرید syndicate

ویژگی های بازی اساسین کرید syndicate

از ویژگی های بسیار جالب بازی اساسین کرید Syndicate علاوه بر طراحی بی نظیر و با جزئیات کامل بناها و محیط بازی، صداگذاری در کنار موسیقی تاثیرگذار آن است. همچنین طراحی چهره کاراکترها به نسبت نسخه های قبلی بهتر شده است. میزان افت فریم نسبت به بازی های سری قبلی اساسین در این بازی بسیار کمتر است. علاوه بر سلاح هایی که در اختیار دارید از یک ابزار جدید به نام روپ لانچر نیز برخوردار هستید. می توانید توسط آن برای رسیدن به نقاط مرتفع استفاده کنید.

برای هر دو شخصیت بازی مراحل اختصاصی در نظر گرفته شده است تا بتوانید با هر دو شخصیت به بازی بپردازید. همچنین برای انجام مراحل فرعی در بازی آزادی کامل دارید و می توانید از هر یک از این شخصیت ها استفاده کنید.

سیستم خوب دارید؟ دانلود بازی Assassins Creed Unity

مأموریت های هر دو کاراکتر بازی

اولین باری است که دو شخصیت در کانون توجهات بازیکنان اساسین کرید قرار می گیرند. گیمرها می توانند در هنگام بازی اساسین کرید syndicate بین Jacob و Evie به دلخواه جابجا شوند. در حالی که ممکن است ماموریت های هر کدام شبیه به یکدیگر بوده یا کمی فرق داشته باشد. جیکوب تمایل به رویارویی فیزیکی دارد، در حالی که اِوی مخفی کاری را ترجیح می دهد. اگرچه بازیکنان اساسین کرید syndicate می توانند این برادر و خواهر دوقلو را به هر صورتی که مناسب می دانند سفارشی سازی کنند.

در این بازی بیشتر تمرکز به بازی یک نفره است تا چند نفره. و هدف از این کار این است که تمام تمرکز بر روی داستان بازی باشد. از جمله امکانات بازی Assassin's Creed syndicate می توان به بهبود عملکرد مبارزات، سیستم جدید جهانگردی، راندن وسایل نقلیه مختلف مثل کالسکه و مخفی کاری و ... اشاره کرد. بازی اساسین کرید syndicate دارای بخش آنلاین نیست. این بازی در سال 1868 اتفاق می افتد، که چندین سال بعد از داستان بازی Assassin's Creed Unity، نسخه قبلی آن است که در 1793 اتفاق افتاد. خط داستانی علمی تخیلی آن نیز نسبت به نسخه قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است.

با رم 2 بازی کنید: دانلود بازی Assassins Creed Liberation

داستان بازی اساسین کرید syndicate

داستان بازی اساسین کرید syndicate در لندن و در سال 1868 رقم می خورد. در سال هایی که تکنولوژی دوره جدیدی را در زندگی انسان ها به وجود آورده است. سال هایی که انسان ها برده تکنولوژی و اربابان قدرت شده اند و ثروتمندان با کمک تکنولوژی های پیشرفته خون مردم را در شیشه می کنند. انقلاب صنعتی باعث شده است که همه تشنه پول و تکنولوژی شوند. دیگر در این شهر امپراطوری و پادشاهی و سیاست مدارها حرفی برای گفتن ندارند و پول حرف اول را می زند.

جیکوب و اِوی باندی به نام Rooks ایجاد می کنند تا با کرافورد استاریک، بزرگ ویکتوریا که صنعت لندن را با مشت آهنین کنترل می کند، مبارزه کنند. با پیشبرد داستان می توانید گروه خود را بهبود بخشید. در صورت نیاز از آنها به عنوان جنگجویان پشتیبان نیز استفاده نمایید. داستان بازی Assassin's Creed syndicate از این قرار است که در سال 2015 پوشاب تماسی با هلیکس می گیرد تا به ربکا کرین و شاون هستینگز کمک کند که تکه ی بهشتی ای که در لندن است را پیدا کنند.

آخرین نسخه مجموعه بازی ها: دانلود بازی Assassins Creed Valhalla

قسمت جذاب داستان بازی

شاون و ربکا توسط پوشاب با یک پهپاد زیر نظر گرفته می شوند. در سال 1868 در لندن کرافورد استاریک رهبر تمپلارها است که شهر را تحت کنترل خود دارد. او فردی ستمگر بوده که تمام زورش به طبقه کارگری می رسد. از دار و دسته حشاشین در لندن عده محدودی به جای مانده اند که رهبریشان به دست هنری گرین است. هری گرین از دوست خود جرج وستهاوس که در شورای حشاشین کراولی عضو است نامه ای می نویسد. از او می خواهد که به آن ها کمک کند. دو قلوهای فایر در این زمان در کرویدون هستند. بروستر در آزمایشگاهش توسط اِوی کشته می شود. تکه بهشتی که نزد بروستر بود نابود می شود.

اِوی متوجه می شود که تکه ی بهشتی دیگر وجود دارد که در دست تمپلارها است. آنها پیش وستهاوس می روند تا به آن ها اجازه دهد که سفری به لندن داشته باشند. اما وستهاوس اجازه چنین کاری را به آنها نمی دهد. بنابراین دوقلوهای فایر از دستور شورا سرپیچی کرده و خودشان را به لندن می رسانند. داستان بازی اساسین کرید syndicate داستانی علمی تخیلی و بسیار جذاب است. در بازی می توانید تمام ماجرا را خودتان تجربه کنید. تعمیر پی سی دانلود بازی اساسین کرید syndicate را به گیمرهای علاقمند به مجموعه بازی های اساسین کرید پیشنهاد می کند.

اساسین کرید در مصر باستان: دانلود بازی اساسین کرید ادیسه

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Assassins Creed Syndicate را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Assassins Creed Syndicate در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های ElAmigos، Dodi و Fitgirl در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

آیا این نسخه از Assassins Creed Syndicate بروزترین نسخه است؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی کامپیوتری Assassins Creed Syndicate ورژن 1.51 در سایت بارگزاری شده است. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Assassins Creed Syndicate نسخه FitGirl:

 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • بازی کرک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Assassins Creed Syndicate نسخه Elamigos:

 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • هنگام نصب 3 نوع کرک به شما پیشنهاد می شود که بعد از نصب خود به خود اعمال می شود.
 • بر اساس کرک Codex، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Assassins Creed Syndicate نسخه Dodi:

 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط Dodi ریپک شده است.
 • بازی کرک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Assassin's Creed Syndicate

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
پردازنده : Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
رم : 6 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 63 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با آخرین درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، مخفی کاری، جهان باز، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
سال انتشار : 2015
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
پردازنده : Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better
رم گرافیک : 3 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 63 گیگابایت
دایرکت X : سازگار با آخرین درایور کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، مخفی کاری، جهان باز، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
سال انتشار : 2015
رده سنی : 18 سال به بالا


با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram