5 آنتی ویروس قدرتمند در سال 2019

5 آنتی ویروس قدرتمند در سال 2019
0.0/5 امتیاز از 0 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

ما نسبت به دهه قبل به دستگیری مجرمان سایبری و هکرهایی را که اینترنت و حریم شخصی افراد و ارگانها را به طرز فجیعی به خطر میاندازند، چندان نزدیکتر نیستیم. در حقیقت، جرم سایبری در واقع سال به سال به میزان قابل توجهی رشد می کند. بنابراین پرواضح است که همواره باید اطمینان حاصل شود که رایانه و دستگاههای تلفن همراه خود را با بهترین آنتی ویروس های موجود مجهز نموده ایم. ممکن است شما با نام هایی مانند Norton ،Mcafee ،AVG و ESET بیشتر آشنا باشید، اما آیا آنها واقعاً بهترین هستند؟

 

ما جدیدترین بسته های امنیتی، هم پولیها و هم آنتی ویروسهای رایگان را، از بزرگترین نام های امنیت سایبری گرفته تا جدیدترینها آزمایش و بررسی کرده ایم، بنابراین میتوانید با اطمینان به توصیههای ما در این باره اعتماد کنید. بیش از 80 مجموعه آنتی ویروس و امنیتی توسط متخصصان ما بررسی شده و مجدداً مورد بررسی قرار گرفته اند. هماکنون تا سپتامبر سال 2019، بهترین راه حل برای محافظت و امنیت دستگاههای خود را به شما ارائه می دهیم.


1. Bitdefender Antivirus Plus 2020

بهترین آنتی ویروس های 2019

محافظ و آنتی ویروس قدرتمند و قابل اعتماد

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: 1 | ویژگی های برجسته: حفاظت و اصلاح ویروسها، بدافزارها و باج افزارها، ابزارهای حریم خصوصی، VPN ، Safe pay

ویژگی ها:

- دقیق

- دارای قابلیت مدیریت پسوردها

- اشتراکهای ارزان

- میتواند سیستم را سنگین کند.

توجه: برای بررسی Bitdefender آنتی ویروس پلاس نسخه 2019 را آزمایش کردیم. این مورد در ماه ژوئیه امسال به روز شد و به نسخه سال 2020 تغییر نام داد.

نگاهی به هر رده بندی آنتی ویروس، نشان میدهد که محصولات امنیتی برتر Bitdefender همیشه در صدر قرار دارند.

این آنتی ویروس قوی تمایل دارد که در تشخیص ویروس قابل اعتماد و دقیق باشد، از جمله فیلتر وب برای جلوگیری از دسترسی به سایتهای مخرب و یک مرورگر ایمن که معاملات خرید اینترنتی و خریدهای اینترنتی شما را ایمن نگه می دارد و یک سیستم مدیریت رمزعبور نیز وجود دارد که جزئیات کارت اعتباری را به صورت خودکار تکمیل می کند. همچنین برای داشتن ماژول ضد فیشینگ عالی، امتیاز بالایی دارد که شما را نسبت به پیوندهای مخرب در نتایج موتور جستجوی شما هشدار می دهد و دسترسی به سایتهای خطرناک را مسدود می کند.

همچنین در این آنتی ویروس از ransomeware چند لایه نیز استفاده شده است که به طرز حیرت انگیزی رفتار چنین تهدیدهایی را برای حفظ امنیت شما و همچنین امکان اسکن کلیه دستگاه های مرتبط خود از طریق برنامه تلفن همراه Bitdefender Central را به صورت هوشمند میآموزد. یک یا دو مسئله وجود دارد، آنتی ویروس Bitdefender منابع بیشتری را از حد متوسط دریافت می کند و ممکن است با برخی از برنامه ها در تضاد باشد، اما آنتی ویروس پلاس Bitdefender Plus هنوز هم یک بسته دوست داشتنی است که با نرخ تشخیص عالی، عملکرد عالی و بیش از حد کافی ویژگیهای جالبی را برای توجیه قیمت ارائه می دهد.

امنیت اینترنت Bitdefender بر روی AVP ساخته شده است و تعداد دستگاههای تحت پوشش را نیز علاوه بر این ویژگی های ضد اسپم، فایروال، مشاور والدین و رمزگذاری پرونده را نیز سه برابر می کند. برای کمی امکانات بیشتر می توانید نسخه Bitdefender Total Security را خریداری کنید. این نسخه همه موارد فوق را اضافه می کند و حداکثر پنج رایانه شخصی، مک ، اندروید و iOS را پشتیبانی میکند.

 

2. آنتی ویروس Norton Antivirus Plus

بهترین آنتی ویروس های 2019

محافظتی که سرعت ویندوز شما را کم نمی کند!

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: 1 | ویژگی های برجسته: امنیت حریم شخصی پیشرفته، امنیت مالی، شبکه اطلاعاتی جهانی غیرنظامی

Norton Antivirus Plus یک شکارچی بدافزار با کیفیت است که می تواند بطور خودکار از رایانه شخصی شما به صورت اختصاصی و با به کارگیری منابع سیستمی کم محافظت کند.

محصول تازه معرفی شده در آوریل سال 2019 به عنوان جایگزینی مستقیم برای Norton Antivirus Basic معرفی شد. انتقال از نسخه "Basic" به "Plus" مطمئناً بهتر به نظر می رسد، اما واقعاً فقط چند کارکرد اضافی را اضافه می کند.

نورتون ترفندها، گزینهها و تنظیمات زیادی را برای کسانی که به آنها احتیاج دارند، ارائه می دهد. همچنین ویژگی هایی مانند یک مسدود کننده URL مفید را نشان می دهد که شما را از وب سایت های مخرب دور نگه می دارد. این یک سرویس مشهور در زمینه فایلهای مشکوک است که بارگیری های مظنون را فوراً تشخیص می دهد. و اگر بدافزارها هنوز راه حلی را برای نفوذ پیدا کنند، مانیتورینگ رفتار هوشمند این آنتی ویروس قوی آن را نشان میدهد.

 

3. آنتی ویروس Webroot Secure Anywhere

بهترین آنتی ویروس های 2019

سبک ترین برنامه آنتی ویروس در عین قدرت

سیستم عامل: ویندوز و مک | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: 1 | ویژگیهای برجسته: امنیت همیشگی، محافظت از هویت یوزرها، سیستم ضد فیشینگ، مانیتور فایروال

تقریباً در مورد هر ابزار آنتی ویروس ادعا می شود که "سبک" است ، اما Webroot Secure Anywhere Antivirus تنها موردی است که واقعاً در این جبهه فعالیت میکند. نصب این آنتیویروس چند ثانیه ای طول میکشد، فایلهای برنامه به سختی 2 مگابایت از هارد دیسک شما را اشغال میکنند، ردپای استفاده از RAM ناچیز است و هیچ به روزرسانی بزرگی در ردیابی اتصال پهنای باند شما وجود ندارد.

با این وجود هیچ گونه مصالحه ای در مورد این ویژگی ها وجود ندارد. در کنار محافظت از سی پی یو، نظارت بر رفتار هوشمند، ضد فیشینگ دقیق در زمان واقعی، مانیتور فایروال و اتصال به شبکه، ضد باج افزار پیشرفته و سایر موارد جالب وجود دارد.

مقایسه صحت ویروس کشی آسان نیست، زیرا آزمایشگاههای بزرگ آزمایش به ندرت محصولات این شرکت را ارزیابی می کنند. اما وقتی مورد بررسی قرار می گیرند، آنها به طور کلی نمره خوبی کسب میکنند و از تست های محافظت قدرتمند و قابل اطمینان با موفقیت عبور میکنند.

 

4. آنتی ویروس ESET NOD32

بهترین آنتی ویروس های 2019

آنتی ویروسی در سطح حرفه ای و متخصص برای کاربران با تجربه تر و حرفه ای تر

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: 5 | ویژگی های برجسته: دارای محافظ قدرتمند Ransomware، اسکنر UEFI، مجهز به مسدود کننده قوی Exploit Blocker، دارای قابلیت اسکن فضای ابری، کنترل دسترسی قابل تنظیم و با دارا بودن کنترل بسیار مناسب برای مبتدیان

اگر بخواهیم در مورد لیست ویژگیهای یک نرم افزار آنتی ویروس داوری کنیم آنتی ویروس ESET NOD32 ممکن است ناامید کننده باشد. فایروال، مدیرت رمز عبور، مدیریت فایلها، اسکنر آسیب پذیر یا سایر موارد اضافی که اغلب در جای دیگر پیدا میکنید، وجود ندارد. البته این موضوع چیزی از قدرت این آنتی ویروس کم نمیکند، بلکه آنتی ویروس ایست نود 32 فقط روی اصول تخصصی خودش متمرکز است. ESET NOD32 آنتی ویروس با محافظت از بدافزار در زمان واقعی، برخی از بهترین تشخیصهای اکتشافی در سیستم، یک لایه ضد ransomware، سیستم جلوگیری از سوءاستفاده از حفاظت، فیلتر URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب و ماژول ها برای جلوگیری از حملات با استفاده از PowerShell و اسکریپت های مخرب همراه است.

ماژول کنترل دستگاه آنتی ویروس نود 32 با کنترل دسترسی به درایوهای USB، هارد درایوهای خارجی، رسانه های ذخیره سازی نوری، حتی دستگاه هایی که از طریق بلوتوث و FireWire به سیستم متصل هستند، خطر ابتلا به ویروسها و مخربها را کاهش می دهد. این یک ویژگی فوق العاده غیر معمول است، اما اگر دیگران به طور مرتب دستگاههای خود را به رایانه شخصی وصل میکنید، میتواند تفاوت ایجاد کند.

آنتی ویروس ESET NOD32 برای مبتدیان نیست! رابط کاربری حرفه ای دارد، برخی از ویژگی ها بسیار پیشرفته هستند و حتی راهنما همیشه دقیقاً مفید نیست و باید اطلاعات قبلی داشته باشید. با این حال، کاربران با تجربه از قدرت و قابلیت تنظیم ESET همواره قدردانی می کنند. محافظت بالاتر از متوسط این آنتی ویروس قوی، برای حفظ امنیت شما بسیار قدرتمند عمل میکند و یک طراحی سبک تضمین می کند که فضای رم کامپیوتر یا لپ تاپ شما زیاد اشغال نخواهد شد.

یکی از ویژگی های جدید در آخرین بروزرسانی آنتی ویروس نود 32، اسکنر UEFI است که شما را از تهدیداتی که حتی قبل از شروع ویندوز به رایانه شما حمله می کند، محافظت می کند!

ESET Internet Security نیز ابزار محافظ آنلاین قدرتمندی است که بر روی NOD 32 ساخته شده است و تعداد دستگاههای تحت پوشش به علاوه فایروال، محافظت از بات نت، محافظت از وب کم، ضد اسپیس و موارد دیگر را سه برابر می کند.

از طرف دیگر، شما می توانید نسخه ESET Smart Security Premium را نیز به صورت اشتراک سالیانه تهیه نمایید. این نسخه، کلیه موارد فوق و همچنین قابلیت مدیریت رمز عبور و دادههای ایمن را اضافه میکند.

 

5. آنتی ویروس کسپراسکی

بهترین آنتی ویروس های 2019

امنیت قدرتمند برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان.

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: 5 | ویژگی های برجسته: اسکن خودکار سیستم، پیشگیری از فعالیت ویروسها و بدافزارهای رمزنگاری شده، مدیریت امنیتی ساده

یکی از بهترین بسته های امنیتی کاملاً آسان برای استفاده که قابلیتهای امنیتی کاملاً مناسبی دارد، کسپراسکی است.

آنتی ویروس Kaspersky یک بسته امنیتی قدرتمند است که بر روی ملزومات امنیتی اصلی تمرکز دارد: فیلتر وب URL های خطرناک را مسدود میکند، یک موتور امنیتی دقیق تهدیدها را شناسایی و از بین میبرد، فن آوری های نظارت هوشمند آن نیز اقدامات مخرب را ردیابی و غیرفعال میکند.
ما به طور قطع دریافته ایم که آنتی ویروس کسپراسکی از جمله بهترین راه های جلوگیری از بدافزارها و حذف آن از یک سیستم آلوده میباشد. به علاوه این آنتی ویروس قدرتمند در سایت هایی مانند AV-Comparatives به طور مرتب دارای رتبه برتر است.
استفاده از این برنامه نیز آسان است و یک رابط کاربری خوب و دارای تعداد دکمه ها و گزینه های مناسب و دستورالعمل های روی صفحه نمایش زیادی برای توضیح نحوه عملکرد همه چیز وجود دارد. اگر فقط به محافظت از بدافزارهای قوی، مطمئن و مداوم نیاز دارید، آنتی ویروس کسپراسکی به خوبی در خدمت شما خواهد بود.

 


نظراتتان باعث دلگرمی ما می شود

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی