نرم افزار Rufus تعمیر فلش | نسخه Windows + Portable

نرم افزار Rufus تعمیر فلش | نسخه Windows + Portable
4.3/5 امتیاز از 3 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

چه كاربر ویندوز باشيد و چه كاربر لینوكس، تفاوتی ندارد. در بسیاری مواقع لازم است تا از فلش مموری ها و USB ها به جای CD استفاده كنید. با دانلود نرم افزار rufus این کار را براحتی انجام دهید.

 

 دانلود نرم افزار Rufus برای ویندوز

 

نرم افزار rufus چیست؟

دانلود rufus به شما امكان bootable كردن درایو های فلش، سی دی و دی وی دی را می دهد. در واقع rufus یک نرم افزار بسيار كم حجم و كاربردی است كه عمليات ساخت درايو های قابل بوت روی USB را برای شما انجام می دهد. همچنين شما با دانلود نرم افزار rufus قادر خواهید بود تا تمامی درايو های ايجاد شده را حذف يا فرمت كنيد.

براي استفاده از rufus پس از دانلود و نصب، برنامه را اجرا كنید. فايل فلش مموری مورد نظر خود را در آن انتخاب كنيد. پس از انتخاب فايل فلش مموری مورد نظر خود، می بايست فايل ISO موجود در ويندوز خود را به Rufus معرفی كنيد. با انجام اين كار تمامی محتويات موجود در ISO ويندوز، آماده انتقال به فلش خواهد بود. توجه داشته باشيد تمامی اين اطلاعات به صورت bootable انتقال داده خواهند شد. با انجام اين كار فلش مموری bootable شده شما آماده نصب ویندوز خواهد بود.

 

مزایای Rufus

برای انجام فرايندهای ذكر شده نرم افزارهای بسیار زيادی وجود دارند. اما rufus به لطف برنامه نویسان تولید کننده آن، از مزایا زيادی برخوردار است كه آن را از هر نظر نسبت به ساير نرم افزارهای مشابه برتر ساخته است. اولين و شايد بهترين مزيت rufus سرعت بسيار بالای آن است. همانطور كه ميدانيد هنگام bootable كردن ويندوز، با حجم زيادی از اطلاعات روبرو هستيم. اندكی نقص زمانی در يك نرم افزار می تواند منجر به هدر رفتن زمان بسيار زيادی از ما شود.

به صورت تقريبی سرعت نرم افزار rufus دو برابر سرعت نرم افزار های مشابه است. چنين سرعت بالايی به لطف الگوريتم پردازش اين نرم افزار به وجود آمده است. به هنگام استفاده از rufus تنها كافی است مسير فايل ISO را مطابق آنچه گفته شد به فلش مموری انتقال دهيد. نكته قابل تحسين ديگر، نسخه پرتابل اين نرم افزار است. با استفاده از نسخه پرتابل بدون نصب نرم افزار از امكانات آن استفاده كنيد.

هنگام استفاده از اين نرم افزار از فلش ها و مموری هایی با ظرفيت بين 8 تا 16 گيگابايت استفاده نماييد. توجه داشته باشيد كه اين نرم افزار هنوز از زبان فارسی پشتيبانی نمی كند.

راهنمای نصب

  • فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
  • با فایل .EXE اقدام به نصب کنید.
  • لذت ببرید.

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 7 or later, 32 or 64 bit


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی