دانلود بازی inside | بازی اینساید برای کامپیوتر نسخه GOG - ElAmigos - Fitgirl

دانلود بازی inside | بازی اینساید برای کامپیوتر نسخه GOG - ElAmigos - Fitgirl
4.3/5 امتیاز از 4 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی inside برای کامپیوتر با حجم کم و فشرده

دانلود بازی inside امکان تجربه یکی از عناوین مستقل و خاص عرضه شده برای پی سی را فراهم می کند. این بازی در سبک های ماجراجویی، پلتفرمر و پازل قرار می گیرد. بازی inside به وسیله استودیو Playdead ساخته و در سال 2016 برای پی سی و کنسول های نسل هشتم منتشر شد. بازیکنان باید در یک دنیای ویران شخصیت اصلی که یک پسر است را کنترل کنند و با حل پازل های محیطی او را از مرگ نجات دهند. این بازی را می توان جانشینی برای بازی مشهور Limbo ساخته همین استودیو در نظر گرفت. با این تفاوت که بازی inside از یک گیم پلی 2.5 بعدی بهره می برد.

دانلود بازی inside | بازی اینساید برای کامپیوتر نسخه GOG - ElAmigos - Fitgirl 

دانلود بازی inside در صورتی که به دنبال یک بازی شبیه به لیمبو هستید، می تواند انتظارات شما را برآورده کند. این بازی با استفاده از موتور بازی سازی Unity ساخته شده و رندرهای مخصوص استودیو به آن اضافه شده است. بازی inside با تحسین منتقدان مواجه شد. طراحی هنری، حال و هوای خاص و گیم پلی بازی مورد تحسین قرار گرفتند. بازی برنده جوایز معتبری از جمله بهترین بازی مستقل از جوایز The Game Awards شد. همچنین مانند Limbo در لیست بهترین بازی های ساخته شده قرار گرفت.

دانلود بازی inside برای پی سی PC به طرفداران بازی های مستقل و پلتفرمر توصیه می شود. نسخه پی سی در وب سایت متاکریتیک امتیاز بالای 87 را دریافت کرد. وب سایت های معتبری مثل Game Informer و IGN نمرات بالایی را به آن اختصاص دادند. بازی اینساید به عنوان یک جانشین موفق برای Limbo و حتی یک دنباله تکامل یافته در نظر گرفته شد.

فرانچایز جذاب: دانلود بازی کراش برای کامپیوتر

گیم پلی بازی inside

با دانلود بازی inside و بازی کردن آن بازیکنان در نقش شخصیت اصلی قرار می گیرند. اسم شخصیت اصلی فاش نمی شود. بازیکنان باید محیط سورئال و تک رنگی بازی را جستجو کنند. بازی دارای حال و هوای تاریکی است و از رنگ، فقط برای برجسته کردن کاراکتر و بخش های مورد نظر در محیط استفاده می شود. بخش زیادی از گیم پلی در محیط های ساکت جریان دارد. البته صداهایی مثل آواز شخصیت اصلی، پارس سگ ها و جلوه های صوتی نیز گاهی شنیده می شوند. شخصیت اصلی می تواند راه برود، بدود، شنا کند، از موانع بالا برود و از اشیا برای غلبه بر موانع استفاده کند.

مکانیک کنترل بدن در بازی به بازیکنان اجازه می دهد پازل های مختلف را حل کنند. همچنین اتاق های مخفی زیادی در نقاط مختلف وجود دارد که داخل آن ها گوی های درخشانی قرار گرفته است. بازیکنان با غیر فعال کردن تمام گوی ها، می توانند قفل پایانِ جایگزین بازی را باز کنند. بازیکن باید هنگام بازی مراقب باشد. چرا که شخصیت اصلی می تواند به روش های مختلفی بمیرد. از جمله اصابت دارت، حمله سگ ها، گرفتار شدن در دام ماشین های امنیتی، غرق شدن و منفجر شدن به وسیله امواج شوک دار. مرگ های بازی نسبت به بازی لیمبو طراحی صریح تری دارند و به همین خاطر بازی اینساید درجۀ سنی بالاتری را دریافت کرد. در صورت مرگ شخصیت اصلی، بازیکنان باید بازی را از آخرین چک پوینت شروع کنند.

مجموعه بازی های خاطره انگیز: دانلود بازی سونیک برای کامپیوتر

شخصیت اصلی دارای یک پیراهن آستین بلند قرمز رنگ است که در محیط تک رنگ به وضوح دیده می شود. در تمام شخصیت های بازی، چهره هایی صاف و کمی برآمده با جزئیات کم وجود دارد که یکی از خصوصیات طراحی بازی است. شخصیت اصلی در بیشتر قسمت های بازی شجاع و باهوش نشان داده می شود.

داستان بازی inside

پیش از دانلود بازی inside بهتر است با داستان بازی بیشتر آشنا شویم. شخصیت اصلی از یک شیب سنگی به پایین سر می خورد. او در حالی که در جنگل می دود، با نگهبانان نقاب دار که چراغ قوه به دست دارند مواجه می شود. همچنین ماشین های دارای نورافکن و سگ های خشن. او موفق می شود از دست نگهبانان فرار کند. سپس از جاده ای عبور می کند که یک بلوک با ماشین ها و نگهبانان بیشتر در آن ساخته شده است.

شخصیت اصلی با مزرعه ای با کرم های انگلی و خوک های مهاجم مواجه می شود. او از حیوانات و تجهیزات موجود در مزرعه استفاده می کند و به شهری ظاهرا متروکه فرار می کند. در این شهر موجودات زامبی مانندی وجود دارند که می توانند از طریق کنترل ذهن جابجا شوند. فراتر از شهر، کارخانه بزرگی با اتاق های غرق شده، دهلیزِ امواج شوک دار و یک آزمایشگاه برای انجام آزمایش روی اجساد وجود دارد. در حین عبور از این مناطق، شخصیت اصلی از یک کلاه ایمنیِ کنترل کننده استفاده می کند تا جسدهای بی جانِ خاکستری را کنترل کند. به نظر می رسد این اجساد ساخته شده اند تا برای سازمانی که سگ ها و ون ها را کنترل می کند، کار کنند.

پرطرفدارترین نوستالژی: دانلود بازی کانتر

شخصیت اصلی در زیر آب با موجوداتی شبیه به پری دریایی مواجه می شود که یک وسیله را به بدن او متصل می کنند تا بتواند نفس بکشد. او به ماجراجویی در آزمایشگاه ها ادامه می دهد و دانشمندان را در حال مشاهده یک محفظه کروی می بیند. پسر وارد محفظه می شود و یک موجود بزرگ حباب مانند به نام The Huddle را پیدا می کند.

یک داستان ماجراجویانه و تاریک

دانلود بازی inside به طرفداران بازی های مستقل و عجیب توصیه می کنیم. در ادامه داستان، شخصیت اصلی میله های متصل به موجود حباب مانند را جدا می کند. این کار موجب می شود پسر به درون موجود کشیده شود. موجود حباب مانند از محفظه فرار می کند و تعدادی از دانشمندان را در مسیر خود می کشد. دانشمندان موجود را در یک محفظه دیگر به دام می اندازند، اما او دوباره موفق می شود فرار کند. او از یک تپه جنگلی به پایین غلت می خورد و در یک ساحل احاطه شده با علف ها توقف می کند.

اگر بازیکنان بتوانند تمام گوی های درخشان را که به آن ها اشاره کردیم غیرفعال کنند، شخصیت اصلی به یکی از پناهگاه ها برمی گردد و به یک منطقه جدید دسترسی پیدا می کند. منطقه شامل بانکی از کامپیوترها و یک کلاهِ کنترل کننده است که به یک سوکت متصل شده است. شخصیت اصلی دوشاخه را از سوکت بیرون می کشد و بدین ترتیب در همان موقعیتی قرار می گیرد که موجودات زامبی مانند قرار دارند.

محبوب و ابر قهرمان ابدی: دانلود بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2

ویژگی های بازی

دانلود بازی inside برای ویندوز 7، 8 و 10 امکان پذیر است و کاربران این نسخه های ویندوز می توانند به تجربه آن بپردازند. یکی از مهارت های بازی Vehicle Intuition نام دارد. به وسیله این مهارت، شخصیت اصلی می تواند با وجود سن کم، ماشین ها را رانندگی و کنترل کند. از جمله ماشین های شناور. یکی دیگر از مهارت ها Above-Average physical نام دارد. به وسیله این مهارت قهرمان بازی یک توانایی فوق العاده در دویدن، کوهنوردی و شنا کردن پیدا می کند. او می تواند این مهارت را در طول بازی به نمایش بگذارد.

همچنین مهارت Stealth یا مخفی کاری یکی از مهارت های جذاب بازی محسوب می شود. به وسیله مهارت مخفی کاری، شخصیت اصلی می تواند از نگهبانان و دشمنانی که در فاصله نزدیکی قرار دارند دوری کند. همچنین می تواند بدون ایجاد سر و صدا از محیط های ناهموار عبور کند. از جمله مهارت هایی که در آخر بازی به دست می آیند، می توان به مهارت Mind Control اشاره کرد. با کسب این مهارت دیگر شخصیت اصلی نیازی به استفاده از کلاهِ کنترل کننده ندارد. مهارت Underwater Breathing یا تنفس در زیر آب نیز به قهرمان اجازه می دهد به صورت نامحدود در زیر آب شنا کند.

جوکر و بتمن در مجموعه ای دوست داشتنی: دانلود بازی Batman Arkham Asylum 

گوی های درخشان بازی با نام The Orbs شناخته می شوند. این گوی ها در واقع گروهی از ماشین های گرد و درخشان هستند که به کابل های زرد رنگی متصل شده اند و در مکان های پنهان بازی قرار گرفته اند. برای تجربه پایانِ جایگزین بازی، بازیکنان باید تمام این گوی ها را از کابل ها جدا کنند. دانلود بازی inside و گیم پلی آن می تواند یک تجربه مشابه با بازی لیمبو و حتی بهبود یافته را به گیمرها تقدیم کند.

نکات تکمیلی بازی اینساید

این بازی یکی از بهترین بازی های مستقل ساخته شده محسوب می شود و نظریه های مختلفی در مورد آن داده شده است. برای مثال یکی از نظریه ها این است که شخصیت اصلی به وسیله The Huddle کنترل می شود تا او را از محفظه نجات دهد. چرا که The Huddle دارای یک کشش مغناطیسی است و موجب می شود شخصیت اصلی جان خود را برای نجات او به خطر بیندازد. همچنین نظریه ای وجود دارد که می گوید بعضی از دانشمندان تلاش می کنند به نجات The Huddle کمک کنند و شخصیت اصلی را برای کسب قدرت و هوش در معرض خطرات زیادی قرار می دهند. دانلود بازی inside برای کامپیوتر 32 بیتی با حجم کم و فشرده در وب سایت تعمیر پی سی امکان پذیر است. این بازی با استفاده از یک سیستم نه چندان قدرتمند هم به خوبی اجرا می شود.

اکشن تمام نشدنی: دانلود بازی مدال افتخار هوابرد

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Inside نسخه GOG:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس DRM Free، توسط GOG ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Inside نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک 3DM و Codex و GOG/DRM Free، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Inside نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس ISO، نسخه CONSPIR4CY، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Inside

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 7/8/10 (64-bit)
پردازنده : Intel Core 2 Quad Q6600 at 2.4 GHz, AMD FX 8120 at 3.1 GHz
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 or equivalent
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 3 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : ماجراجویی
سال انتشار : 2016
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 8/10 (64-bit)
پردازنده : Intel i7 920 at 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 at 3.0 GHz
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 3 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : ماجراجویی
سال انتشار : 2016
رده سنی : 18 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی