ارسال پیام خودکار در تلگرام با معرفی ابزار

ارسال پیام خودکار در تلگرام با معرفی ابزار
4.5/5 امتیاز از 2 رای

ارسال پیام انبوه در تلگرام

ارسال پیام انبوه در تلگرام به دلیل داشتن کاربران زیاد، قطعا یکی از گزینه‌های مناسب برای تبلیغات و اطلاع رسانی می‌باشد. با توجه به مزیت‌ها و تاثیرگذاری بی‌نظیری که تبلیغات در تلگرام دارد، طرفداران بسیاری را برای تبلیغات پیدا کرده است. اما انجام تبلیغات با این روش به صورت دستی بسیار زمانبر می‌باشد و برای سهولت در انجام این کار ابزاری را تحت عنوان ربات ارسال پیام خودکار در تلگرام معرفی خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با روش‌های ارسال پیام انبوه در تلگرام و اهمیت‌های آنها بیشتر آشنا شویم.

ارسال پیام انبوه چیست و چه روش‌هایی دارد؟

اگر قصد ارسال پیام با استفاده از یک پیام‌‌رسان را داشته باشیم که تعداد افراد زیادی آنرا مشاهده کنند، در واقع قصد ارسال پیام انبوه را داریم. در پیام‌رسان تلگرام به دو روش این کار انجام می‌شود:

1. ارسال پیام انبوه در چت خصوصی: این روش زمانی قابل اجرا می‌باشد که شما لیستی از شماره‌های کاربران را در اختیار دارید و می‌خواهید به همه آن شماره‌ها پیام ارسال کنید که مطمئنا مهمترین مزیت این روش، بازدید بیشتر آن می‌باشد زیرا افراد به پیام‌های دریافتی در چت خصوصی خودشان توجه ویژه‌ای می‌کنند.

2. ارسال پیام انبوه در گروه: ارسال پیام انبوه در گروه اینگونه است که پیامتان را در یک گروه پر جمعیت ارسال می‌کنید. از آنجایی که تلگرام قابلیت سوپرگروه را هم دارد تعداد نفرات در این گروه‌ها نامحدود می‌باشد و برای بازدهی بیشتر تبلیغات کاملا مناسب است. همچنین با توجه به عنوان آن گروه می‌توانید نیاز و علاقه افراد را بسنجید و اگر آنها به حوزه کاری شما مرتبط باشند، این تبلیغ شما تبلیغی هدفمند خواهد بود.

ارسال پیام انبوه چیست و چه روش‌هایی دارد؟

بین این دو روش تبلیغات، ارسال پیام انبوه در چت خصوصی گزینه مناسب‌تری می‌باشد. اگر شما در یک گروه پیام ارسال کنید ممکن است در میان تعداد زیاد پیام‌ها دیده نشود و چندان مورد توجه قرار نگیرد و از طرفی هم برخی گروه‌ها قوانین مخصوص به خود را دارند و ممکن است مدیر گروه اجازه تبلیغات را به کاربران ندهد. پس راه بهتر این است که از افراد حاضر در گروه استفاده کنید و در چت خصوصی آنها بصورت مجزا پیام دهید.

به هر صورت ارسال پیام انبوه در تلگرام مزایای فراوانی دارد و بدلیل همین مزایا درصد زیادی از افراد این روش را برای تبلیغات انتخاب میکنند.

مزایای ارسال پیام انبوه در تلگرام چیست؟

ارسال پیام انبوه به‌طور کلی موجب افزایش بازدید و در نتیجه تاثیرگذاری بیشتر در تبلیغ کسب و کارها چه در مقیاس کوچک و چه برای برندهای بزرگ و بین‌المللی می‌گردد. دلیل اینکه ارسال پیام انبوه در تلگرام اهمیت فراوانی دارد این است که تلگرام یک پیام‌رسان فراگیر است و احتمال دیده شدن کسب و کار ما در این پیام‎‌رسان بسیار بالا می‌باشد. در واقع دلیل تبلیغات نیز همین دیده شدن است و این خود دلیلی بر ارزشمندی آن می‌باشد.

مطمئناً افراد به پیام‌هایی که بصورت خصوصی برایشان ارسال می‌شود توجه بیشتری می‌کنند و اگر این محتوای تبلیغاتی برای فروش محصولی باشد که مورد نیازشان است مطمئن باشید ارسال آن در چت خصوصی، مشتریان احتمالی شما را بیشتر می‌کند و نهایتا موجب افزایش فروش محصول شما می‌گردد.

با وجود تمام این مزایا، انجام این کار یک دشواری دارد که موجب می‌شود همه افراد نتوانند ارسال پیام انبوه را به راحتی انجام دهند. این دشواری در واقع محدودیتی است که افراد نمی‌توانند به تعداد انبوه و دلخواه در چت خصوصی افراد پیام ارسال کنند. در ادامه با این محدودیت بهتر آشنا می‌شویم.

مزایای ارسال پیام انبوه در تلگرام چیست؟

ارسال پیام انبوه در تلگرام چه محدودیتی دارد؟

در ارسال پیام انبوه در تلگرام، در مورد تعداد ارسال پیام در یک روز نکته‌ای وجود دارد و آن اینست که تلگرام افرادی که قصد پیام دادن به آنها را دارید، به دو دسته تقسیم می‌کند:

1. افراد آشنا

برای ارسال پیام به (افراد آشنا) منظور کاربرانی که قبلا باهم چت کرده‌اید و به شما پیام‌ داده‌اند، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

2. افراد جدید (ناشناس)

برای ارسال پیام به (اشخاص جدید) منظور کاربرانی که تا به حال هیچگونه ارتباطی با شما نداشته‌اند تلگرام محدودیت وضع کرده است.

پیشتر گفتیم که برای ارسال پیام انبوه به افراد آشنا هیچ محدودیتی وجود ندارد اما اگر افرادی که در نظر دارید برای آنها پیام ارسال کنید جزو مخاطبین شما نباشند چه؟ در این حالت تلگرام برای شما محدودیتی در نظر گرفته و اگر آنرا رعایت نکنید امکان اینکه اکانت تلگرامتان ریپورت شود وجود دارد.

 • شما نمی‌توانید روزانه بیشتر از 50 پیام به افراد ناشناس ارسال کنید. برای حل این مشکل راهی جز اینکه از چند خط استفاده کنید وجود ندارد، یعنی با هر خط تنها می‌‎توانید در طول روز 50 پیام ارسال کنید. به عنوان مثال اگر ‎بخواهید به 500 نفر در طول یک روز پیام دهید، باید از 10 خط متفاوت استفاده کنید. اگر تهیه کردن این تعداد سیم کارت برای شما سخت می‌باشد، می‌توانید از شماره‌های مجازی هم استفاده کنید که در وبسایت‌های مختلفی به فروش می‌رسد.

اما برای کسب بازدهی بیشتر در تبلیغات نیازمند تعداد شماره‌های بیشتری هستید، در بالا گفتیم که استفاده از اعضای گروه‌های تلگرامی (که شماره و آی‌دی آنها را از گروه‌های مربوط به حوزه کاری خود استخراج کرده‌اید) می‌تواند گزینه مناسبی برای ارسال پیام انبوه باشد. اما واضح است اگر بخواهید این کار را بصورت دستی انجام دهید بسیار زمانبر خواهد بود. بنابراین برای انجام سریعتر این کار نیاز به ابزاری دارید که این کار را بصورت اتوماتیک انجام دهد. این ابزار ربات ارسال پیام خودکار در تلگرام می‌باشد که در قسمت بعدی به معرفی این محصول و مزایای آن می‌پردازیم.

ابزار ارسال پیام انبوه در تلگرام

آیا ابزاری وجود دارد که این کار را بصورت خودکار انجام دهد؟

بله؛ نرم افزارها و ربات‌هایی وجود دارند که تمامی این مراحل ارسال پیام انبوه و تبلیغات در تلگرام را به صورت خودکار انجام می‌دهند.
از ویژگی‌های این نرم‌افزارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • این نرم‌افزار‌ها می‌توانند اطلاعات (شماره و آیدی و ...) اعضای گروه‌های تلگرامی استخراج کنند.
 • کافیست متن پیام مورد نظر خودتان و لیستی از شماره یا آیدی مخاطبین هدفتان را در اختیار این ربات‌ها قرار دهید تا ربات به صورت خودکار، پیام را به تک تک این افراد ارسال کند.
 • این نرم‌افزارها علاوه بر ارسال پیام به چت خصوصی، می‌توانند متن پیام موردنظرتان را به صورت اتوماتیک به گروه‌های مختلف تلگرامی نیز ارسال کنند.
 • همچنین می‌توانند انواع محتوا (متن، عکس، ویدئو، لینک، فایل و ...) را به صورت خودکار ارسال کنند.
 • از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزارها اینست که می‌توانند به چندین خط وصل شوند و تعداد مشخصی پیام را با هر خط بفرستند و قبل از رسیدن به محدودیت مشخص شده تلگرام خط را تعویض نموده و ارسال را با خطوط دیگر ادامه دهد.
 • در نهایت پس از پایان ارسال انبوه پیام، نرم‌افزار گزارشی از ارسال‌های انجام شده در قالب یک فایل اکسل به شما ارائه می‌کند.

از بهترین نمونه‌های این نرم‌افزار، ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام کاربر مجازی می‌باشد. این ربات تولید داخل می‌باشد و کاری از مهندسین شرکت بهسازان مجازی است. با تهیه این ربات می‌توانید کل عملیات ارسال پیام انبوه در تلگرام را خودکارسازی کنید. لازم به ذکر است که میتوانید از مزایای آموزش فارسی و پشتیبانی کامل و 24 ساعته این نرم‌افزار نیز بهره‌مند شوید.

منبع: کالی بویز


logo-samandehi

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی