دانلود بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 | نید فور اسپید ماست وانتد

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 | نید فور اسپید ماست وانتد
4.6/5 امتیاز از 11 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted یک ریسینگ هیجان انگیز

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted امکان تجربه یکی از بهترین نسخه های مجموعه نید فور اسپید را فراهم می کند. نید فور اسپید یکی از فرنچایزهای محبوب بازی های ویدیویی محسوب می شود. نسخه های مختلف این فرنچایز به وسیله کمپانی Electronic Arts به انتشار رسیده اند. مجموعه Need for Speed به خاطر مسابقات خیابانی غیر قانونی خود شناخته می شود. جایی که گیمرها سوار بر ماشین های اسپرت می توانند در یک رقابت هیجان انگیز شرکت کنند. نسخه های مختلف مجموعه توانستند فروش بسیار خوبی را تجربه کنند. به صورتی که نید فور اسپید در حال حاضر یک مجموعه درخشان در زمینه بازی های ریسینگ و ماشین سواری محسوب می شود و بازی نید فور اسپید ماست وانتد گل سر سبد این مجموعه جذاب است.

به همراه نسخه ریمستر Need For Speed Most Wanted 2005

دانلود بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2005 | دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 2005 

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted به طرفداران بازی های ریسینگ توصیه می شود. ماست وانتد را می توان یکی از بهترین بازی های ریسینگ در دنیای گیم نامید. بازی نید فور اسپید ماست وانتد در سبک بازی های ریسینگ جهان باز قرار می گیرد. بازی به وسیله استودیوهای EA Canada و EA Black Box توسعه پیدا کرد. ماست وانتد به عنوان نهمین نسخه اصلی مجموعه در سال 2005 منتشر شد. نسخه ریبوت در سال 2012 به انتشار رسید. وظیفه ساخت نسخه ریبوت را استودیو Criterion Games بر عهده داشت.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی برای کامپیوتر رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

ماست وانتد به فروش بسیار بالایی دست پیدا کرد. به طور کلی بازی نقدهای مثبتی را دریافت کرد. ویژگی هایی مثل گرافیک خاص، جلوه های صوتی برجسته، طراحی نقشه عالی و طراحی خودروها از جمله نقاط قوت آن محسوب می شوند. این بازی همچنین یکی از پرفروش ترین نسخه های نید فور اسپید در بازار ایالات متحده نام گرفت. هر دو نسخه ماست وانتد به نمره بالای 80 در متاکریتیک دست یافتند.

گیم پلی بازی نید فور اسپید ماست وانتد

در این بازی، گیمرها در مسابقات غیر قانونی در سراسر نقشه ماست وانتد شرکت می کنند. انواعی از ماشین های دارای لایسنس و واقعی در بازی دیده می شوند. این ماشین ها را می توان با قطعات و آیتم های جدید ارتقا داد و شخصی سازی کرد. رویدادهای مختلفی در بازی وجود دارد. از جمله مسابقات نقطه به نقطه، مسابقات زمانی، اسپرینت و درگ. نسخه 2012 نیز دارای یک گیم پلی مشابه با نسخه اصلی است. دانلود جدیدترین نسخه بازی Need for Speed Most Wanted برای کامپیوتر کم حجم و فوق فشرده در انتهای این پست امکان پذیر است.

در بازی ماست وانتد 2012 مسابقات اسپرینت، دایره ای و سرعتی دیده می شوند. هر مسابقه در دو یا سه دور انجام می شود. همچنین بعضی از مسابقات با محاصره پلیس شروع می شوند و بازیکنان باید از دست پلیس فرار کنند. درست مثل نسخه 2005 ماشین های پلیس از حرکات و تکنیک های خاصی برای متوقف کردن بازیکنان استفاده می کنند. بازی دارای فهرستی شامل تحت تعقیب ترین راننده ها می باشد که در نسخه اصلی 2005 با عنوان لیست سیاه شناخته می شود.

دانلود بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012 | دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 2012

در بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012 تمرکز روی شهر Fairhaven قرار دارد. یک شهر دارای ساحل و مناطق صنعتی که یک بزرگراه اصلی در سراسر آن جریان دارد. بیلبوردها و نرده ها در بازی قابل تخریب هستند. همچنین گاراژهای تعمیر در طول بازی قابل دسترس هستند. در نسخه اصلی سال 2005 تمرکز روی شهر Rockport قرار دارد. نسخه 2012 از سیستم رقابت Autolog نسخه Hot Pursuit استفاده می کند.

داستان بازی Need for Speed Most Wanted

قبل از دانلود بازی Need for Speed Most Wanted بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. از آنجایی که نسخه 2012 به نوعی ریبوت ماست وانتد محسوب می شود، به داستان نسخه اصلی می پردازیم. داستان در شهری شامل سه منطقه اصلی جریان دارد. مناطقی با مجتمع های صنعتی، حومه های مرفه نشین، محیط های کوهستانی، جاده های ساحلی و بزرگراه های اصلی. اعضای اداره پلیس شهر تلاش می کنند به مسابقات خیابانی غیر قانونی پایان دهند. یک گروه عملیاتی به فرماندهی جاناتان کراس ماموریت پیدا می کنند مسابقه دهندگان خیابانی را متوقف کنند. به ویژه رانندگان گروه لیست سیاه که به خاطر مهارت خود در فرار از دست پلیس شهرت دارند.

بازیکنان در نقش یک مسابقه دهنده خیابانی قرار می گیرند. آن ها با ماشین مدل BMW M3 GTR بازی را شروع می کنند و باید اعضای گروه لیست سیاه را به چالش بکشند. مسابقه دهنده ای به نام میا به بازیکنان در این راه کمک می کند. در مسابقه اول موتور M3 خراب می شود و بازیکن شکست می خورد. در همین حال پلیس ها با ماشین های خود فرا می رسند و بازیکن را به همراه دیگر مسابقه دهندگان خیابانی دستگیر می کنند. اما شواهد کافی وجود ندارد و پلیس مجبور می شود همه را آزاد کند.

بعد از آزادی، میا دوباره با گیمر همراه می شود و به او کمک می کند یک ماشین جدید به دست آورد. سپس گیمرها با شرکت در چالش ها و مسابقات خیابانی سعی می کنند به شهرت زیادی دست پیدا کنند. بازیکن در نهایت با افزایش سطح خود می تواند خودروی مدل M3 را که در ابتدای بازی از دست داد، پس بگیرد.

داستان جذاب برای یک بازی ریسینگ

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted یک تجربه هیجان انگیز را به گیمرها تقدیم می کند. یکی از اعضای گروه لیست سیاه به نام Razor حاضر نمی شود کلید ماشین M3 را پس بدهد. در این زمان شخصیت Mia به او حمله می کند و معلوم می شود که میا یک افسر پلیس است. در واقع میا ماموریت داشته است که به طور مخفیانه برای دستگیری گروه لیست سیاه به جاناتان کراس کمک کند. در حالی که مسابقه دهندگان دستگیر می شوند، میا کلیدها را به بازیکن می دهد و از او می خواهد که فرار کند.

به خاطر کمک میا، گیمر تبدیل به تحت تعقیب ترین مسابقه دهنده خیابانی می شود. تمام رانندگان اداره پلیس ماموریت پیدا می کنند که گیمر را دستگیر کنند. در حال تعقیب و گریز، میا با گیمر تماس می گیرد و به او خبر می دهد که نمی تواند به هیچ یک از نقاط امن برگردد. چرا که پلیس ها لوکیشن نقاط امن را می دانند. میا همچنین به یک پل متروکه در حومه شهر اشاره می کند. بازیکن با عبور از پل می تواند با موفقیت از دست پلیس فرار کند. اما پلیس اسم او را به فهرست بین المللی تحت تعقیب ها اضافه می کند. این رویدادها گیمرها را برای نسخه بعدی مجموعه یعنی Carbon آماده می کنند.

ویژگی های بازی Need for Speed Most Wanted

برای دانلود آخرین ورژن بازی ماشینی Need for Speed Most Wanted 2012 برای ویندوز 7 می توانید در انتهای همین پست در تعمیر پی سی مراجعه کنید. در نسخه 2012 طیف وسیعی از ماشین های مسابقه وجود دارند. با مراجعه به قسمت Easy Drive می توان لیست مدل های باز شده را مشاهده کرد. هر خودرو دارای عملکرد خاص خود است. این عملکرد بر اساس شتاب، حداکثر سرعت، کنترل، وزن، قابلیت های آفرود و عبور از جاده های سخت تعیین می شود. خودرویی که دارای عملکرد بهتر است با نوار سبز رنگ نمایش داده می شود. همچنین خودروی دارای عملکرد ضعیف تر با نوار قرمز نمایش داده می شود. خودروی هم سطح نیز با نوار آبی رنگ مشخص می باشد.

در حالت تک نفره بازی، می توان مدل های مختلف را به جز ماشین های تحت تعقیب، در نقشه شهر پیدا و باز کرد. بعضی از مدل ها مثل Dodge Charger SRT8 و Ford Focus ST برای باز شدن به قابلیت های ویژه ای نیاز دارند. خودروهای متعددی از برندهای آلفا رومئو، استون مارتین، آئودی، بی ام و، بوگاتی، شوِرلت، دوج، فورد، لامبورگینی، نیسان، پورشه و... در بازی دیده می شوند. بعضی از ماشین های قدرتمند و سریع ماست وانتد 2012 عبارت هستند از Porsche 918 Spyder Concept، Lamborghini Aventador،Bugatti Veyron Super Sports، Mercedes-Benz Sl 65 AMG و Lexus LFA.

ماست وانتد یکی از سه نسخه برتر مجموعه بازی های سریالی نید فور اسپید

ماست وانتد را می توان یکی از سه نسخه برتر مجموعه نید فور اسپید توصیف کرد. در بازی نکات جالبی نیز وجود دارد. برای مثال ماشین Porsche 911 Carrera S را می توان با پلاک بازی Burnout مشاهده کرد. بازی Burnout نیز به وسیله کمپانی Criterion Games ساخته شده است. همچنین پلاک بعضی از خودروها به تاریخ انتشار نسخه های مختلف ماست وانتد اشاره می کنند.

موسیقی بازی یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود. ماست وانتد از نظر آلبوم موسیقی یکی از بهترین نسخه ها در مجموعه نید فور اسپید می باشد. آهنگ های بازی سبک های مختلفی دارند و هیجان ریسینگ را به گیمرها منتقل می کنند. ماست وانتد یکی از بازی های ریسینگ برتر است که می توانید در کامپیوتر تجربه کنید.

سیستم مورد نیاز Need for Speed Most Wanted 2005:

 • سیستم عامل: Windows 2000 / XP
 • پردازنده: 1.4GHz
 • رم: 256 مگابایت
 • کارت گرافیک: 32MB VRAM (ATI Radeon 7500 or higher); ATI Radeon Xpress 200; NVIDIA GeForce2 MX / GTS or higher)
 • رم گرافیک: 32 مگابایت
 • فضای ذخیره سازی: 3 گیگابایت
 • دایرکتX: ورژن 9
 • سبک بازی: رانندگی، جهان باز
 • سال انتشار: 2005
 • رده سنی: 7 سال به بالا

سوالات متداول

✔️ چه نسخه هایی از بازی Need for Speed Most Wanted را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 & Remastered در 3 نسخه با لینک مستقیم قابل دانلود است. نسخه های Elamigos، Fitgirl و Dodi در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد.

💎 آیا این نسخه از Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 & Remastered بروزترین نسخه است؟

سایت تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی های قدیمی مانند بازی کامپیوتری Need for Speed Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 & Remastered در سایت بارگزاری شده است. نسخه 1 یا همان 2005 بازی ورژن 1.3 بوده و نسخه 2 بازی یا همان 2012 ورژن 1.5 می باشد. همچنین نسخه ریمستر Dodi نیز در این پست گنجانده شده است. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه 2005 بر اساس کرک Reloaded و نسخه 2012 بر اساس کرک machine، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه 2005 بر اساس کرک Reloaded و نسخه 2012 بر اساس کرک Plaza، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Need for Speed Most Wanted 2012 نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Plaza، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

گیم پلی بازی Need for Speed Most Wanted 2005

 گیم پلی بازی Need for Speed Most Wanted 2012

 آموزش تکسچر بازی Need for Speed Most Wanted 2005 Remastered

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows Vista (Service Pack 1) 32 bits
پردازنده : Core 2 GHz Dual (Core 2 Duo at 2.4 GHz or 2.7 GHz Athlon X2)
رم : 2 گیگابایت
کارت گرافیک : DirectX compatible with 512 MB of RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with the ATI Radeon 3870 or higher performance)
رم گرافیک : 512 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 20 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 10
سبک بازی : رانندگی، جهان باز
سال انتشار : 2012
رده سنی : 7 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 7 64-bit
پردازنده : Quad-core
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : DirectX 11 supports 1024 MB of RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
رم گرافیک : 1 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 20 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : رانندگی، جهان باز
سال انتشار : 2012
رده سنی : 7 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

مطالب مرتبط

دانلود بازی Need for Speed Hot Pursuit | نسخه ElAmigos - Fitgirl - Dodi دانلود بازی Need For Speed Shift 2009 | نید فور اسپید شیفت | ElAmigos - Reloaded دانلود بازی Elden Ring Deluxe Edition | نسخه KaOs - ElAmigos دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر در 2 نسخه دانلود بازی Need For Speed Underground 1 & 2 + نسخه ریمستر 2021 + 2022 دانلود بازی Assassins Creed Unity 1.5.0 | نسخه CorePack - Elamigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی اساسین کرید Liberation HD | نسخه Fitgirl - Elamigos - CorePack دانلود بازی اساسین کرید اوریجینز | نسخه Dodi - Fitgirl - Elamigos دانلود بازی اساسین کرید ادیسه برای کامپیوتر | Assassins Creed Odyssey کم حجم و فوق فشرده دانلود بازی اساسین کرید 1 برای کامپیوتر | ElAmigos | Dodi | CorePack | GOG دانلود بازی Assassins creed 2 برای کامپیوتر | Elamigos | Dodi دانلود بازی اساسین کرید Brotherhood | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Assassins Creed Revelations - نسخه CorePack - Elamigos - Dodi دانلود بازی اساسین کرید Syndicate | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی The Witcher 2 Assassins of Kings | بازی ویچر 2 | نسخه ElAmigos - GOG - KaOs دانلود بازی Sleeping Dogs GOTY 2012 به همراه نسخه Definitive Edition 2014 دانلود بازی The Witcher 1 Enhanced Edition | بازی ویچر 1 | نسخه GOG - ElAmigos - KaOs دانلود بازی Need for Speed Most Wanted 2005 & 2012 | نید فور اسپید ماست وانتد دانلود بازی Apache Air Assault | بازی شبیه ساز هلی کوپتر نسخه ElAmigos دانلود بازی need for speed pro street | نسخه R.G.Mechanics و Mr DJ دانلود بازی کراش برای کامپیوتر | نسخه Dodi - ElAmigos - Fitgirl - KaOs

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی