دانلود بازی Hitman 3 برای کامپیوتر | دو نسخه ElAmigos - Dodi

دانلود بازی Hitman 3 برای کامپیوتر | دو نسخه ElAmigos - Dodi
5.0/5 امتیاز از 5 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی hitman 3 جدیدترین نسخه هیتمن

دانلود بازی Hitman 3 گیمرها را بار دیگر در نقش Agent 47 قرار می دهد. این بازی به عنوان هشتمین نسخه اصلی مجموعه هیتمن در سال 2021 برای پی سی، کنسول های نسل هشتم و نهم به انتشار رسید. سبک بازی مخفی کاری یا Stealth می باشد. این نسخه همچنین قسمت سوم سه گانه World of Assassination محسوب می شود. بازی به وسیله استودیو IO Interactive توسعه و انتشار پیدا کرد. در ساخت آن از موتور بازی سازی اختصاصی Glacier استفاده شده است. حالت چند نفره در بازی وجود ندارد و گیمرها می توانند به صورت تک نفره ماموریت های مختلف را انجام دهند. خط داستانی هیتمن 3 مامور 47 و متحدانش را دنبال می کند که در تعقیب رهبران سازمان مخفی Providence هستند.

به دستور کارگروه مصادیق رایانه ای لینک های این بازی حذف شد

 دانلود بازی Hitman 3 برای کامپیوتر | دانلود بازی هیتمن | دانلود بازی Hitman 3 Deluxe Edition

دانلود بازی Hitman 3 یک تجربه مخفی کاری خوش ساخت را به طرفداران مجموعه تقدیم می کند. بازی Hitman III توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جذب کند. بعضی از منتقدان آن را بهترین نسخه سه گانه در نظر گرفتند. نسخه پی سی در وب سایت متاکریتیک امتیاز بالای 87 را کسب کرد. وب سایت های معتبری از جمله IGN و GameSpot و Game Informer امتیاز بالای 9 از 10 را برای آن در نظر گرفتند. می توان گفت هیتمن 3 یک تجربه غنی و ارزشمند و یکی از عناوین خوش ساخت جدید در سبک مخفی کاری محسوب می شود. از جمله خصوصیات جذاب بازی می توان به محیط های قابل کاوش، طراحی مراحل و گیم پلی خلاقانه و ماموریت های سرگرم کننده اشاره کرد.

دانلود Hitman 3 به طرفداران مجموعه هیتمن و بازی های مخفی کاری توصیه می شود. این بازی علاوه بر فروش خوب، جوایز معتبری را از جمله بهترین بازی کامپیوتر از Golden Joystick Awards دریافت کرد.

مبارز واقعی: دانلود بازی Sifu

گیم پلی بازی بازی Hitman 3

بازیکنان در نقش مامور قاتل 47 قرار می گیرند و به مکان های مختلف بازی سفر می کنند. آن ها باید ترورهای قراردادی را انجام دهند. داستان بازی در ادامه داستان دو قسمت قبلی روایت می شود. چندین لوکیشن جدید در قسمت سوم دیده می شود. از جمله دبی، برلین، دارتمور، مندوزا، چونگ چینگ و رومانی. بازیکنان نسخه های اول و دوم می توانند نقشه ها و پیشرفت خود را وارد بازی هیتمن 3 کنند.

گیمرها با دانلود بازی هیتمن می توانند ماموریت های جدید و متنوعی را تجربه کنند. در هر ماموریت، راه های مختلفی برای کشتن اهداف وجود دارد. بعضی از این روش ها در قسمت چالش های بازی لیست شده اند، اما بعضی دیگر را باید خود بازیکنان بفهمند. هیتمن 3 یک بازی بزرگ با مراحل پیچیده و گسترده است. در سطوح مختلف بازی، میانبرهای دائمی وجود دارند که به بازیکنان اجازه می دهند راه کمتری را برای رسیدن به نقاط مورد نظر طی کنند. بازیکنان با کاوش در لوکیشن ها می توانند اطلاعات کلیدی زیادی را به دست بیاورند. برای مثال گاهی شخصیت های درون بازی در مورد ابزارها و سلاح هایی صحبت می کنند که می توان به وسیله آن ها اهداف را راحت تر ترور کرد.

دانلود بازی Hitman 3 امکان تجربه حالت های مختلفی را به طرفداران مجموعه می دهد. به جز حالت تک نفره، می توان به حالت های Sniper Assassin وHitman Contracts اشاره کرد. همچنین یکی از حالت هایی که اخیرا به بازی اضافه شده است Elusive Target Arcade نام دارد. امکان پشتیبانی از VR در نسخه پی سی نیز اضافه شده است. با استفاده از آپشن Instinct vision می توان اهداف را پشت دیوارها مشاهده کرد.

یک بازی به سبک GTA: دانلود بازی Sleeping Dogs

داستان بازی hitman 3

قبل از دانلود بازی hitman 3 بهتر است با داستان آن آشنا شویم. در طول وقایع قسمت دوم، مامور 47 و مدیرش دیانا برن وود از آژانس قرارداد بین المللی ICA جدا شدند. آن ها در قسمت سوم قصد دارند سازمان مخفی Providence را نابود کنند. این سازمان متشکل از مدیران شرکت ها و صنعتگرانی است که از نفوذ سیاسی، نظامی و اقتصادی زیادی برخوردار هستند. مامور 47 و دوستش لوکاس گری به این دلیل که به وسیله سازمان Providence به قاتل تبدیل شده اند، قصد انتقام از آن را دارند. دیانا نیز به دنبال انتقام مرگ والدینش است.

مأمور 47 و لوکاس گری در خلال افتتاح برج بلندی در دبی، دو تن از مقامات کلیدی سازمان را حذف می کنند. سپس یکی دیگر از مقامات را در دارتمور ترور می کنند. پس از حذف این افراد، کاراکتر ادواردز کنترل سازمان پروویدنس را بر عهده می گیرد. او مزدورانی را استخدام می کند تا گری و دیانا را دستگیر کنند. گری برای جلوگیری از دستگیر شدن مامور 47، خود را می کشد.

مامور 47 با هکری به نام اولیویا هال، تنها فرد مورد اعتماد گری، در برلین ملاقات می کند. با فهمیدن این موضوع که چندین مامور از ICA او را تعقیب می کنند، مامور 47 آن ها را می کشد. او و اولیویا هال تصمیم می گیرند با افشای جنایات سازمان ICA فعالیت آن را متوقف کنند. مامور 47 ناظران تاسیسات ذخیره سازی سازمان ICA را در چونگ چینگ ترور می کند. سپس به اولیویا اجازه می دهد تمام داده های عملیاتی ICA را بدزدد و منتشر کند. البته از اولیویا می خواهد تمام سوابق او و دیانا را حذف کند. با این کار، سازمان ICA نابود می شود. همچنین سابقۀ مامور 47 نیز به عنوان یک قاتل حرفه ای از بین می رود.

یکی از جذابترین نسخه های فارکرای: دانلود بازی Far Cry 5

یک داستان انتقامی و هیجان انگیز

دانلود بازی hitman 3 به طرفداران بازی های اکشن و شوتر سوم شخص توصیه می شود. بهتر است به ادامۀ داستان بازی اشاره کنیم. ادواردز تلاش می کند دایانا را به جانشین خود تبدیل کند و با افشای اینکه والدینش را مامور 47 کشته است، موجب خیانت او به مامور 47 شود. دایانا ظاهرا پیشنهاد ادواردز را قبول و مامور 47 را به گردهمایی اعضای پروویدنس در مندوزا دعوت می کند. در آنجا، هیتمن دستور می گیرد افراد مخالف با جانشینی دایانا را ترور کند تا دایانا کنترل سازمان را بر عهده بگیرد و بدین ترتیب سازمان پروویدنس را منحل کند.

در حالی که هیتمن دستورات دایانا را انجام می دهد، اعتمادش به او از بین می رود. چرا که دایانا برای انتقام مرگ پدر و مادرش هیتمن را با سم ناتوان می کند. هیتمن در یک رویا، تصوری از گری را می بیند که می گوید دایانا به او خیانت نکرده است. بلکه قصد داشته ادواردز را در دسترس او قرار دهد. مامور 47 در یک قطارِ در حال حرکت در کوهستان کارپات بیدار می شود. ادواردز نیز سوار قطار شده است. او دستور می دهد با تزریق سرم، حافظه مامور 47 را پاک کنند تا به یک قاتل برای سازمان پروویدنس تبدیل شود. مامور 47 آزاد می شود و پس از کشتن ادواردز به سمت کوهستان فرار می کند.

دایانا قدرت را به دست می گیرد و اعضای پروویدنس را از موقعیت های خود در سازمان های بزرگ به صورت قانونی خارج می کند. مدتی بعد مامور 47 و دایانا دوباره با هم متحد می شوند و دوباره در نقش قاتل و مدیر قرار می گیرند تا از اهداف خود محافظت کنند.

آخرین نسخه رزیدنت اویل: دانلود بازی Resident Evil Village

ویژگی های بازی hitman 3

هر چند یک تفنگِ بی صدا شده در تمام ماموریت ها در اختیار شخصیت اصلی قرار دارد، اما هدف این است که به عنوان آخرین راه حل از شلیک گلوله استفاده شود. در واقع بازیکنان باید اهداف را بدون اینکه نیروهای امنیتی متوجه آن ها شوند ترور کنند. وقتی دشمنان متوجه می شوند که شما یکی از آن ها نیستید، دیگر نمی توانید هویت خود را مخفی نگه دارید. معمولا اگر شخصیت اصلی با اسلحه دیده شود، دشمنان و افرادی که آن نزدیکی هستند به او مشکوک می شوند.

اگر به دنبال یک عنوان جدید و با کیفیت در سبک مخفی کاری هستید، بازی هیتمن 3 می تواند انتظار شما را برآورده کند. در بعضی مراحل، بازیکنان باید به صورت مخفیانه از کنار دشمنان عبور کنند و هیچ گزینۀ دیگری نیست. حتی اگر از لباس مبدلِ مناسب استفاده کنید، بعضی از دشمنان و کاراکترها متوجه می شوند که یک دغل باز هستید. در این صورت، یک علامت سفید بالای سر آن ها ظاهر می شود و این به معنای خطرناک بودن آن ها می باشد. در این مواقع می توانید از سیستم کاور بازی استفاده کنید. با استفاده از این سیستم، شخصیت اصلی به دیوارها یا اشیا می چسبد و از دید پنهان می شود.

سکه ها نیز نقش مهمی در گیم پلی بازی ایفا می کنند. با پرتاب سکه ها نزدیک شخصیت ها می توان حواس آن ها را پرت کرد. در صورتی که آن ها متوجه نشوند شما سکه را پرتاب کرده اید، برای بررسی این موضوع پست های خود را ترک می کنند. بنابراین بهتر است در ماموریت های مختلف حتما به همراه خود سکه داشته باشید. بعضی از اشیای کوچک نیز می توانند مثل سکه عمل کنند.

از بهترین های کالاف: دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2

مکان های بازی و لحظات و اسلحه های hitman 3

با دانلود بازی hitman 3 و بازی این مجموعه جذاب برای کامپیوتر طرفداران مجموعه را به لوکیشن های جدید می برد. لوکیشن هایی مثل Mendoza و Dubai و Berlin و Dartmoor و Chongqing و Carpathian Mountains. همچنین شخصیت های زیادی در بازی دیده می شوند. شخصیت های اصلی عبارت هستند از Agent 47 و Diana Burnwood و Lucas Grey و Olivia Hall.

تنوع سلاح ها یکی از خصوصیات جذاب بازی Hitman 3 است. یکی از سلاح های ابتدایی بازی Fiber Wire است که به راحتی پنهان می شود و در کشتن اهداف از پشت کاربرد دارد. خنجر The Black Almond یکی دیگر از سلاح های بازی است که برای کشتن از فاصله نزدیک استفاده می شود و مقداری سم نیز درون خود دارد. این خنجر را همچنین می توان پرتاب کرد. یکی از سلاح های پیستول بازی ICA19 Shortballer نام دارد که یکی از سلاح های مورد علاقه طرفداران محسوب می شود. این پیستول علاوه بر صدای کم هنگام شلیک، دارای دقت بالایی در تیراندازی می باشد. یکی دیگر از تپانچه های خاموش بازی Krugermeier 2-2 نام دارد که در ماموریت ها کاربرد زیادی دارد.

دانلود بازی hitman 3 به گیمرها اجازه می دهد سلاح های مختلفی را امتحان کنند. از جمله تفنگ های تک تیرانداز بازی می توان به The Majestic Sniper Rifle اشاره کرد. این تفنگ تک تیرانداز علاوه بر جذابیت ظاهری خود، دارای دقت و قدرت بالایی در شلیک به دشمنان و اهداف است. تفنگ تک تیرانداز Hackl Levithan Sniper Rifle Covert یکی از سلاح های درجۀ یک و قدرتمند بازی است که از نظر استفاده از راه دور تنها رقیب سلاح Sieger 300 Ghost محسوب می شود. در بازی هیتمن 3 شات گان هایی مثل ICA Tactical Shotgun Covert نیز قابل استفاده هستند.

جنگ با زامبی ها: دانلود بازی Days Gone

نکات تکمیلی بازی hitman 3

در این بازی چالش هایی وجود دارد که بازیکنان می توانند در طول مراحل مختلف آن ها را انجام دهند و جوایز خوبی را کسب کنند. این چالش ها دارای سطح دشواری هستند و در صورت انجام آن ها، جوایزی مثل سلاح های مختلف و تسلط بر ماموریت ها به عنوان جایزه به بازیکنان داده می شود. دانلود بازی hitman 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم در وب سایت تعمیر پی سی امکان پذیر است.

بازی هیتمن 3 یکی از بهترین نسخه های مجموعه محسوب می شود. محیط های این بازی از نظر جزئیات دارای طراحی بسیار خوب و چشمگیری هستند. گرافیک بازی در سطح بالایی قرار دارد. عناصر زیادی در محیط ها وجود دارند که شخصیت اصلی می تواند از آن ها برای پیشرفت در ماموریت ها استفاده کند. ماموریت های جانبی بازی در کنار ماموریت های اصلی به تدریج دشوارتر می شوند. گیمرها می توانند با انجام ماموریت های فرعی، آیتم های جذابی را کسب کنند. بازی از نظر تجاری فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. بازی hitman 3 یک عنوان هیجان انگیز در سبک مخفی کاری محسوب می شود. بازیکنان دو نسخه قبلی می توانند آیتم های خود را از جمله نقشه ها و پیشرفت ها به نسخه سوم اضافه کنند. همچنین جلوه های بصری بازی بهبود بسیار خوبی نسبت به نسخه های قبلی یافته است. برای دانلود بازی hitman 3 Deluxe Edition می توانید به وب سایت تعمیر پی سی مراجعه کنید.

بهترین بازی سال 2022: دانلود بازی Elden Ring

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Hitman III نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Hitman III نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک Codex، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Hitman III

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 10 64-bit
پردازنده : Intel CPU Core i5-2500K at 3.3 GHz | AMD Phenom II X4 940 CPU
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 660 | Radeon HD 7870
رم گرافیک : 2 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 80 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 12
سبک بازی : اکشن، شوتر، مخفی کاری
سال انتشار : 2021
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Windows 10 64-bit
پردازنده : Intel CPU Core i7 4790 at 4 GHz
رم : 16 گیگابایت
کارت گرافیک : Nvidia GPU GeForce GTX 1070 | AMD GPU Radeon RX Vega 56 8 Gigas
رم گرافیک : 8 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 80 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 12
سبک بازی : اکشن، شوتر، مخفی کاری
سال انتشار : 2021
رده سنی : 18 سال به بالا


مطالب مرتبط

دانلود بازی Thief در 2 نسخه | KaOS | GOG دانلود بازی Batman Arkham City | نسخه GOG - FitGirl - Dodi دانلود بازی Splinter Cell Chaos Theory | نسخه Dodi دانلود بازی اسپلینتر سل Double Agent | نسخه Dodi - ElAmigos دانلود بازی اسپلینتر سل 2002 | نسخه Dodi - GOG - ElAmigos دانلود بازی Splinter Cell Pandora tomorrow نسخه کم حجم Dodi دانلود بازی Assassins Creed Unity 1.5.0 | نسخه CorePack - Elamigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی اساسین کرید Liberation HD | نسخه Fitgirl - Elamigos - CorePack دانلود بازی اساسین کرید اوریجینز | نسخه Dodi - Fitgirl - Elamigos دانلود بازی اساسین کرید ادیسه برای کامپیوتر | Assassins Creed Odyssey کم حجم و فوق فشرده دانلود بازی اساسین کرید 1 برای کامپیوتر | ElAmigos | Dodi | CorePack | GOG دانلود بازی Assassins creed 2 برای کامپیوتر | Elamigos | Dodi دانلود بازی اساسین کرید 3 | Original & Remastered | CorePack | ElAmigos | Fitgirl دانلود بازی اساسین کرید Brotherhood | نسخه ElAmigos - Dodi دانلود بازی Assassins Creed Revelations - نسخه CorePack - Elamigos - Dodi دانلود بازی اساسین کرید روگ نسخه R.G.Mechanics - Elamigos - Fitgirl - Dodi دانلود بازی اساسین کرید Syndicate | نسخه ElAmigos - Dodi - Fitgirl دانلود بازی Assassins Creed Black Flag ✔️ بازی اساسین کرید بلک فلگ دانلود بازی Splinter Cell Blacklist | نسخه FitGirl - Dodi - ElAmigos - CorePack دانلود بازی Batman Arkham Asylum GotY | نسخه GOG - FitGirl - ElAmigos دانلود بازی Splinter Cell Conviction | نسخه R.G.Mechanics - Dodi - ElAmigos دانلود بازی Batman Arkham Origins | نسخه Dodi - GOG - ElAmigos دانلود بازی Batman Arkham Knight | نسخه Dodi - ElAmigos - GOG

با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی