دانلود بازی Apache Air Assault | بازی شبیه ساز هلی کوپتر نسخه ElAmigos

دانلود بازی Apache Air Assault | بازی شبیه ساز هلی کوپتر نسخه ElAmigos
5.0/5 امتیاز از 5 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Apache Air Assault حمله هوایی آپاچی برای کامپیوتر

دانلود بازی Apache Air Assault به طرفداران بازی های شبیه ساز پیشنهاد می شود. بازی حمله هوایی آپاچی یک بازی جذاب ویدئویی شبیه‌ساز برای کامپیوتر است. این بازی در سال 2010 توسط توسعه‌دهنده روسی Gaijin Entertainment ساخته شده و توسط Activision منتشر شده است. بازی در سبک شبیه ساز، اکشن و مبارزه ای ساخته شده است. در بازی Apache Air Assaul بازیکنان می توانند چندین نوع هلیکوپتر تهاجمی آپاچی را خلبانی کنند. هدف اصلی اکثر ماموریت ها، توقف حملات تروریستی در مناطق خیالی و نا آرام ویران شده از جنگ است. در این بازی چندین هواپیمای مختلف از جمله A-10 Warthog و هواپیماهای بدون سرنشین (پهباد) وجود دارد. تمام هواپیماهای قابل بازی را می توان با قابلیت ویرایش، سفارشی سازی کرد. علاوه بر این، بازیکن می تواند طرح های مختلف اتاق کنترل خلبان را مطابق با خواسته خود انتخاب کند. برای دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی با ما همراه باشید.

دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر

بازی هلی کوپتر جنگی در حالت چند نفره

دانلود بازی Apache Air Assault، نصب و بازی آن شما را در شرایط جنگی قرار می دهد. بازی آپاچی به طور کلی نقدهای متفاوتی دریافت کرد، به طوری که IGN و GameSpot هر دو نمره 7.5 از 10 را به بازی آپاچی دادند. Chace Frost (هفته نامه پلی استیشن) جایزه برنزی به حمله هوایی آپاچی اعطا کرد. آنها اظهار داشتن که گرافیک بالاتر از حد متوسط ​​بود، اما بازی در حالت چند نفره کمبودهایی داشت. بازی Apache Air Assault یک بازی شبیه سازی پرواز جنگی جدید است که بر اساس هلیکوپتر تهاجمی آپاچی AH-64D Longbow ساخته شده است. بازیکن نقش سه خدمه آپاچی متمایز را بر عهده می گیرد که هر کدام با چیزی که در ابتدا به نظر می رسد یعنی فعالیت دشمن بصورت محدود، سروکار دارند، اما در نهایت نشان می دهد که این حملات بخشی از یک نقشه بزرگ است. با افزایش حالت های اکشن بازی، گیم پلی بین سه خدمه به عقب و جلو می رود. دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر به طرفداران سبک شبیه ساز پیشنهاد می شود.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی برای کامپیوتر رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

داستان بازی Apache Air Assault حمله هوایی آپاچی

بازی Apache Air Assault دارای 16 ماموریت چند مرحله‌ای است که شامل عملیات هوایی و زمینی در سواحل آفریقا، کوه‌های خاورمیانه و جنگل‌های آمریکای مرکزی می‌شود که هر کدام با دقت و با استفاده از اطلاعات نقشه با وضوح بالا از عکس‌برداری ماهواره‌ای در دنیای واقعی ایجاد شده‌اند. هلیکوپترهای آپاچی برخی از پیچیده‌ترین هواپیماهای جنگی در زمین هستند. بازیکن می‌تواند انواع مختلفی از آنها را به پرواز درآورد که هر کدام دارای قدرت شلیک فوق‌العاده و قدرت تخریب با جزئیات بسیار زیاد هستند.

اولین نسخه کالاف دیوتی: دانلود بازی کالاف دیوتی 1 برای کامپیوتر

در کمپین اصلی، داستان های به ظاهر نامرتبط سه خدمه هوایی مختلف، خلبانان PMC در تازیرستان، خلبانان ارتش ایالات متحده در سالسدو و خلبانان بریتانیایی در جمهوری خلق لوالیا را دنبال خواهید کرد. همانطور که در کمپین بازی می کنید، داستان های جدیدی برای شما پیش می آید و یک توطئه کامل کشف می شود. نقطه قوت اصلی کمپین، سناریوهایی است که بازیکن را در آن قرار می دهد. هنوز برای دانلود بازی Apache Air Assault آماده نشده اید؟ پس ادامه دهید... این سناریوها عموماً سرگرم کننده هستند و چالشی را فراهم می کنند که با پیروزی احساس رضایت می کند. از تروریست های بیابانی، چریک های جنگلی و دزدان دریایی محصور در دریا، تقریباً با هر چیزی که یک هلیکوپتر تهاجمی می تواند درگیر شود، خواهید جنگید. پیاده نظام، تانک ها، APC ها، پناهگاه ها، پراکندگی شهری و هلیکوپترهای دیگر مانع از این کار می شوند و وظیفه بازیکن این است که آنها را شکست دهند. دانلود بازی هلی کوپتر جنگی حمله هوایی آپاچی را به شما دوستداران بازیهای شبیه ساز کامپیوتری توصیه می کنیم.

حالت چند نفره بازی شبیه ساز هلی کوپتر حمله هوایی آپاچی

دانلود بازی Apache Air Assault، نصب و بازی آن شما را به فضای جنگ جهانی دوم می برد. بازی چند نفره گزینه های زیادی برای بازیکن دارد. در نگاه اول به نظر می‌رسد که بسیاری از سناریوها فقط ماموریت‌هایی هستند که از کمپین حذف شده‌اند، اما با بررسی دقیق‌تر آنها را در یک شرایط کاملاً متفاوت پیدا میکنید. هر ماموریتی را می توان به صورت انفرادی انجام داد، با این حال هر کسی که به اندازه کافی شجاع باشد که به تنهایی وارد این ماموریت شود، با چالشی سخت مواجه می شود و گهگاه به دیواری برخورد می کند که در آن حالت کار برای شما سخت می شود.

این ماموریت ها به گونه ای طراحی شده اند که 2 تا 4 بازیکن در آن حضور داشته باشند. گاهی اوقات یک یا دو بازیکن یا چهار بازیکن در مکان های مختلفی حضور دارند. طیف گسترده ای از ماموریت ها شامل حالت مسابقه، بخش های شکارچی (قاتل) که در آن بازیکنانی که پهپادها را کنترل می کنند، اهدافی را برای بازیکنان در آپاچی ها علامت گذاری می کنند، آخرین جایگاه های دفاعی و حملات تمام عیار به پایگاه های دفاعی دشمن. دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر به طرفداران سبک شبیه ساز پیشنهاد می شود.

پرطرفدارترین نوستالژی: دانلود بازی مکس پین

بازی Apache Air Assault بازیکن را راحت می کند و حالت تمرین را برای مبتدیان توصیه می کند. در این حالت، هلیکوپتر دارای محدودیت‌هایی است، از جمله سرعت و ارتفاع هوا، جلوگیری از مانورهای خاص، اما به بازیکنانی که تازه وارد شبیه‌ساز هلیکوپتر می‌شوند، اجازه می‌دهد پروازهای اولیه را تمرین کنند و کمپین را به یک فرآیند قابل انجام برای همه تبدیل می کند. در سطوح بالاتر اجازه استفاده نامحدود از قدرت کامل آپاچی را می دهد و به بازیکن اجازه می دهد تا به حداکثر سرعت دست یابد و مانورهای پروازی را انجام دهد که ممکن است به توقف و همچنین هدف قرار دادن موقعیت دشمن منجر شود.

این سطح از شبیه‌سازی جایی است که بازیکنان می‌روند تا واقعی‌ترین تجربه را به دست آورند و بیشترین بهره را از بازی ببرند. البته این مسئله به این معنا نیست که از جهات دیگر در مورد سختی آموزش، موارد چالشی کمتری دارد. بازیکن همچنان مهمات محدودی خواهد داشت و آسیب های جدی را تحمل می کند. در حالی که شلیک اسلحه‌های کوچک ممکن است منجر به آسیب کلی شود، آرپی‌جی‌ها، AAA و سایر شلیک های قوی‌تر ممکن است منجر به از دست دادن رادار، یک یا هر دو موتور، یا از بین رفتن تمام نیمه عقب بدنه هواپیما شود. دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر را به طرفداران سبک شبیه ساز پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Apache Air Assault

تا آنجا که کنترل ها و HUD ها هستند، بازی نسبتاً بصری است. هر چه شبیه سازی بیشتر باشد، کنترل ها پیچیده تر خواهند بود و قطعات HUD اگر در بهترین حالت سلامت باقی نمانند، از بین می روند. گرافیک بازی قابل قبول هست. آپاچی‌ها به‌طور خارق‌العاده‌ای مدل‌سازی شده‌اند، و کابین خلبان به‌طور واقع‌گرایانه رندر شده است، که خوب است زیرا اینها مواردی هستند که بیشترین زمان را صرف تماشای آن خواهید کرد. محیط ها به خوبی مقیاس بندی شده اند.

برای شروع، حالت Co-op که در آن یک بازیکن خلبان و دیگری توپچی است یک مشکل بزرگ دارد و آن این است که آنها از یک دوربین استفاده می کنند. بازی Apache Air Assault امکان تقسیم صفحه نمایش در یک تلویزیون را فراهم می کند و در حین پخش زنده به هر دو اجازه می دهد دوربین جداگانه داشته باشند. این موضوع یکی از بازیکنان را در معرض ضرر قرار می دهد، زیرا توپچی نمی تواند دوربین را برای هدف قرار دادن پیاده نظام حرکت دهد، یا خلبان را آسیب پذیر می کند زیرا توپچی از حالت FLIR زوم شده استفاده می کند. دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر را به شما دوستداران سبک شبیه ساز پیشنهاد می کنیم.

جنگ با بومیان آفریقایی: دانلود بازی Far Cry 2

مسئله دیگر دشواری مقیاس‌بندی است. در حالی که بیشتر سناریوها ترکیب مناسبی از چالش‌ برانگیز و انجام شدنی هستند، گاهی اوقات زمانی پیش می‌آید که بازیکن با نبردی روبرو می‌شود که در آن نمی‌تواند آن را بدون مرگ کامل کند، معمولاً به دلیل کمبود مهمات یا شانس‌های بسیار زیاد که به طور واقع بینانه نیاز به یک جنگ دارد. اینجا منظور کل تیپ سربازان است، نه یک آپاچی تنها. تخریب های وارد شده به آپاچی تا حدودی با تعداد زیادی از احیاءها کاهش می یابد. بعضی از این تخریب ها مانع از ارتقای AAA از حالت عالی به حالت استادانه می شود.

نکات تکمیلی بازی شبیه ساز هلی کوپتر جنگی Apache Air Assault

بازی شبیه ساز هلی کوپتر جنگی Apache Air Assault با سناریوهای عالی و یک کمپین چند نفره، 10 تا 20 ساعت سرگرم کننده است که به بازیکن برای زمانی که می گذارد، پاداش می دهد. دانلود بازی Apache Air Assault هلی کوپتر جنگی برای کامپیوتر به طرفداران سبک شبیه ساز پیشنهاد می شود.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Apache Air Assault نسخه ElAmigos:

  • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
  • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
  • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
  • بر اساس کرک Trivium، توسط ElAmigos ریپک شده است.
  • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Apache Air Assault

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Microsoft Windows XP SP3
پردازنده : Intel Pentium 4 at 3.2 GHz
رم : 2 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce 8600 with 256 MB or ATI Radeon X1950 with 256 MB
رم گرافیک : 256 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 5 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، مبارزه ای، شبیه ساز
سال انتشار : 2010
رده سنی : 16 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم عامل پیشنهادی : Microsoft Windows XP SP3 with DirectX 9.0c. Vista SP2 or Microsoft Windows 7
پردازنده : Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTS 250 with 512 MB or ATI Radeon 4850 with 512 MB
رم گرافیک : 512 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 5 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 9
سبک بازی : اکشن، مبارزه ای، شبیه ساز
سال انتشار : 2010
رده سنی : 16 سال به بالا


برای کپی، کلیک کنید . پسورد : tamirpc.net

با ما همراه باشید

  • email
  • linkedin
  • instagram
  • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی