دانلود بازی Sleeping Dogs GOTY 2012 به همراه نسخه Definitive Edition 2014

دانلود بازی Sleeping Dogs GOTY 2012 به همراه نسخه Definitive Edition 2014
5.0/5 امتیاز از 14 رای

خرید آنتی ویروس نود 32 از سایت نود ایرانی

سفارش طراحی سایت

دانلود بازی Sleeping Dogs برای کامپیوتر در 3 نسخه

دانلود بازی Sleeping Dogs امکان تجربه یکی از بازی های اکشن و ماجراجویی را برای گیمرها فراهم می کند. این عنوان به وسیله استودیو United Front Games توسعه داده شد و کمپانی Square Enix آن را در سال 2012 برای کامپیوتر و کنسول های بازی منتشر کرد. بازی در شهر هنگ کنگ جریان دارد. جایی که یک افسر پلیس مخفی با تسلط بر فنون رزمی به یک سازمان خلافکاری نفوذ می کند. گیم پلی بازی روی فنون رزمی شخصیت اصلی، توانایی های مبارزه، تیراندازی، پارکور و ابزارهای خاص تمرکز دارد. بازیکنان باید ماموریت ها را برای باز کردن قفل محتوا و تجربه ادامه داستان با موفقیت پشت سر بگذارند.

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس نسخه ویندوز

دانلود بازی برای ویندوز xp دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 دانلود بازی برای ویندوز 8 دانلود بازی برای ویندوز 10 دانلود بازی برای ویندوز 11

دانلود بازی کامپیوتر بر اساس رم

دانلود بازی برای کامپیوتر رم 2 گیگابایت دانلود بازی رم 4 دانلود بازی برای سیستم ضعیف

به دستور کارگروه مصادیق رایانه ای لینک های این بازی حذف شد

دانلود بازی اسلیپینگ داگز برای کامپیوتر | دانلود بازی Sleeping Dogs 

نسخه بهبود یافته بازی با عنوان Definitive Edition در سال 2014 برای ویندوز و کنسول های نسل هشتم به انتشار رسید. این نسخه شامل تمام دی ال سی های منتشر شده برای بازی می باشد. همچنین مواردی مثل بهبود گرافیک و گیم پلی در آن دیده می شود. تنظیمات بازی نیز با توجه به نظرات بازیکنان نسخه اصلی، تغییر پیدا کرده اند. دانلود بازی Sleeping Dogs را به طرفداران بازی های اکشن و اکتشافی توصیه می کنیم.

بازی Sleeping Dogs به طور کلی نظرات مثبتی را دریافت کرد. بازی نامزد دریافت جوایز معتبری مثل بهترین بازی اکشن شد. سیستم مبارزه بازی مورد تحسین قرار گرفت و با سیستم مبارزه عناوین بزرگ مثل جی تی آی مقایسه شد. مواردی مثل هوش مصنوعی، صداگذاری، مقیاس نقشه و طراحی مراحل مورد تحسین قرار گرفتند. نسخه پی سی در متاکریتیک امتیاز 80 را دریافت کرد. شاید نقاط ضعف بازی را بتوان افت فریم، بارگذاری بافت ها و زاویه دوربین هنگام رانندگی در نظر گرفت.

مجموعه نوستالژیک: دانلود بازی سونیک (تمام نسخه ها) 

داستان بازی Sleeping Dogs

پیش از دانلود بازی Sleeping Dogs بهتر است با داستان آن بیشتر آشنا شویم. شخصیت اصلی Wei Shen نام دارد که به عنوان یک خلافکار خرده پا در یک معامله مواد مخدر دستگیر و راهی زندان می شود. در زندان، او یک دوست قدیمی به نام Jackie Ma را ملاقات می کند. پس از آزاد شدن، جکی او را به اعضای یک باند خلافکار معرفی می کند. بزودی معلوم می شود شخصیت اصلی یعنی شن یک پلیس مخفی است. در واقع دستگیری او بخشی از نقشه برای نفوذ به شعبه Water Street یک سازمان خلافکاری به نام Sun On Yee است. شن به باند خلافکار ملحق می شود و به وسیله رئیس آن برای انجام مأموریت ها و کارهای مختلف در برابر باند رقیب یعنی Jade Gang فرستاده می شود.

شن ماموریت دارد تأمین کننده مواد مخدر باند یعنی Popstar را دستگیر کند. پس از دستگیری، شعبه واتر استریت به شن مشکوک می شود. آن ها برای اینکه مطمئن شوند شن پلیس نیست، او را برای کشتن یکی از فروشندگان مواد مخدر به نام Dogeyes می فرستند. شن به جای کشتن، او را زنده می گیرد و به این ترتیب اعتماد رئیس باند را به دست می آورد. رئیس باند و نامزدش در مراسم عروسی به وسیله افراد باند 18K کشته می شوند. شن در مراسم، رهبر سازمان را نجات می دهد و به عنوان جایزه، ریاست شعبه واتر استریت به او داده می شود. او قاتل رئیس قبلی را تعقیب می کند و متوجه می شود که Dogeyes حمله را ترتیب داده است.

خاطره انگیز و همچنان پرطرفدار: دانلود بازی کراش (همه نسخه ها)

داستان مبارزه باندهای خلافکار

شخصیت اصلی به عنوان رئیس شعبه برای دستیابی به مقام رهبریِ سازمان با روسای شعبه های دیگر مبارزه می کند. قبل از انتخابات، شن یک پیام از جکی دریافت می کند. اما با جنازه جکی در یک کوچه مواجه می شود. او با یکی از اعضای سازمان روبرو می شود که می داند شن پلیس است. شن مورد شکنجه قرار می گیرد، اما موفق می شود فرار کند.

او به شعبه رئیس لی حمله می کند و در آنجا متوجه می شود که یکی از روسای پلیس به نام پندرو هویتش را برای باند فاش کرده است. شن در مبارزه لی را می کشد و به جنگ داخلی میان شعبه ها پایان می دهد. سپس اجازه می دهد یکی از رئیس ها به نام Jiang به مقام رهبری سازمان Sun On Yee دست پیدا کند.

با کشته شدن بسیاری از اعضای ارشد باند، شن به خاطر کارهایش ارتقا می گیرد، اما متوجه می شود که پندرو به بخش اینترپل ارتقا یافته است. شن شواهدی را از جیانگ دریافت می کند که نشان می دهند پندرو با استفاده از مواد شیمیایی کشنده رئیس قبلی سازمان Sun On Yee را کشته است. پس از افشای مدارک، شن موفق می شود به کار خود در نیروی پلیس برگردد. جیانگ به اعضای سازمان دستور می دهد به دلیل وفاداری شن کاری به او نداشته باشند.

اکشن و شوتر جذاب: دانلود بازی کانتر (همه نسخه ها) 

ویژگی های بازی Sleeping Dogs

بازی در یک محیط جهان باز جریان دارد و از دید سوم شخص روایت می شود. شخصیت اصلی می تواند از فنون رزمی برای شکست دادن دشمنان استفاده کند. پس از انجام ماموریت های ابتدایی، بازیکنان می توانند آزادانه در شهر هنگ کنگ به اکتشاف بپردازند و در ماموریت های جانبی شرکت کنند.

حرکاتی مثل دویدن، پریدن، بالا رفتن از موانع و رانندگی با وسایل نقلیه مختلف از جمله ماشین ها و قایق ها در بازی وجود دارند. یک نقشه کوچک اهداف، مکان های کلیدی و نقاط امن را نشان می دهد. این نقشه همچنین دو نوار را نمایش می دهد که یکی از آن ها نوار سلامتی و دیگری نوار Face نام دارد. با پر شدن نوار Face، قابلیت هایی مثل بازیابی سلامت، بهبود توانایی های رزمی و کاهش هزینه تجهیزات در دسترس قرار می گیرند.

بازی شامل عناصر نقش آفرینی بر اساس سه نوع امتیاز XP می باشد. این امتیازها Triad XP و Police XP و Face XP نام دارند. لباس ها، ماشین ها و لوازم خریداری شده برای کاراکتر شن موجب می شوند کاراکترهای غیر قابل بازی رفتار متفاوتی نسبت به او داشته باشند. اگر بازیکنان با کاراکتر شن مرتکب جرم و جنایت شوند، یک نوار به نام Heat نمایش داده می شود. در صورتی که این نوار به حد مشخصی برسد، پلیس به شدت شن را مورد تعقیب قرار می دهد. اگر شن در طول ماموریت ها به وسیله افسران دستگیر یا کشته شود، بازیکنان باید به آخرین چک پوینت برگردند. برای دانلود بازی اسلیپینگ داگز برای کامپیوتر می توانید به انتهای همین پست مراجعه کنید.

هنوز هم خواهان داره: دانلود بازی مدال افتخار هوابرد 

مکان های بازی و لحظات و اسلحه ها

دانلود بازی Sleeping Dogs گیمرها را در یک نقشه بزرگ قرار می دهد. لوکیشن اصلی بازی شهر هنگ کنگ است. از دیگر مکان های مهم بازی می توان به Central، North Point، Club Bam Bam، Old Prosperity Projects، Kennedy Town و Aberdeen اشاره کرد. وسایل نقلیه زیادی در بازی دیده می شود. از جمله مدل های مختلف ماشین و موتور از برندهای مشهور خودروسازی. بعضی مدل ها نیز در قالب بسته های الحاقی به بازی اضافه می شوند. وسایل نقلیه عمومی نیز دارای مدل های مشخصی هستند. همچنین می توان به وسایل نقلیه مخصوص آب مثل قایق های تندرو اشاره کرد که در مدل های مختلف قابل انتخاب هستند. فرمان ماشین ها درست مثل هنگ کنگ واقعی، در سمت راست قرار دارد. بسیاری از ماشین ها شبیه ماشین های ژاپنی هستند. چرا که این ماشین ها در آسیا طرفداران زیادی دارند.

دانلود بازی Sleeping Dogs را به طرفداران بازی های ماجراجویی و رزمی توصیه میکنیم. سلاح های بازی تنوع بسیار خوبی دارند. سلاح های سرد کاربرد بسیار زیادی در بازی دارند. می توان این سلاح ها را از دشمنان خلع کرد. سلاح های سرد به اندازه ای قدرتمند هستند که دشمنان قوی را نیز شکست دهند. استفاده از این سلاح ها امتیاز Triad XP را افزایش می دهد. به جز چاقوها و سلاح های تیز، می توان انواعی از اشیا را به عنوان سلاح سرد استفاده کرد.

سلاح های گرم نیز در بازی دیده می شوند. این سلاح ها دارای خصوصیات مختلفی از نظر دقت و میزان آسیب هستند. بعضی از سلاح های گرم دستی عبارت هستند از 9mm Pistol و Desert Eagle. سلاح های نیمه خودکاری مثل Heckler & Koch UMP45 و MP7 نیز دیده می شوند. همچنین می توان به شات گان ها از جمله Hawk Semi-Auto اشاره کرد. تفنگ های تهاجمی نیز قابل بازی هستند.

قابل قیاس با بازی های امروزی: دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 1

نکات تکمیلی بازی

در نسخه Definitive Edition پیشرفت هایی دیده می شود که موجب می شوند بازی بهتر به نظر برسد. بعضی از تغییرات این نسخه را فقط زمانی متوجه می شوید که نسخه اصلی را بازی کرده باشید. البته در این نسخه تمامی دی ال سی ها در اختیار بازیکنان قرار می گیرند. به جز ماموریت های اصلی، بازیکنان می توانند فعالیت های جانبی متنوعی را در بازی انجام دهند. برای مثال، شرکت در مسابقات خیابانی و سرقت ماشین. با انجام ماموریت های جانبی، جوایز مختلفی از جمله لباس ها و آیتم ها به بازیکنان داده می شود.

سیستم مورد نیاز Sleeping Dogs GOTY:

 • سیستم عامل: Windows Vista Service Pack 2
 • پردازنده: Core 2 Duo 2.4 GHz / Althon X2 2.7 GHz
 • رم: 2 گیگابایت
 • کارت گرافیک: ATI Radeon 3870 or higher / nVidia GeForce 8800 GT or higher
 • رم کارت گرافیک: 512 مگابایت
 • فضای ذخیره سازی: 15 گیگابایت
 •  دایرکت X: ورژن 10 یا 11 سازگار با کارت گرافیک
 • سبک بازی: اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
 • سال انتشار: 2012
 • رده سنی: 18 سال به بالا

سیستم پیشنهادی Sleeping Dogs GOTY:

 • سیستم عامل: Windows 7
 • پردازنده: Quad Core from Intel or AMD
 • رم: 4 گیگابایت
 • کارت گرافیک: nVidia GeForce GTX 560 / ATI Radeon 6950
 • رم کارت گرافیک: 512 مگابایت
 • فضای ذخیره سازی: 15 گیگابایت
 •  دایرکت X: ورژن 11 سازگار با کارت گرافیک
 • سبک بازی: اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
 • سال انتشار: 2012
 • رده سنی: 18 سال به بالا

سوالات متداول

چه نسخه هایی از بازی Sleeping Dogs را می توانیم دانلود کنیم؟

بازی کامپیوتری Sleeping Dogs در دو نسخه GOTY و Definitive Edition عرضه شده است. نسخه GOTY در یک ریپک ElAmigos در سایت تعمیر پی سی موجود می باشد. نسخه Definitive Edition در 4 نسخه Dodi، ElAmigos، Fitgirl و GOG با لینک مستقیم قابل دانلود است.

آیا نسخه های از Sleeping Dogs GOTY و Definitive Edition بروزترین نسخه هستند؟

تعمیر پی سی در همه حال سعی دارد که بروزترین نسخه بازی ها را در سایت قرار دهد. آخرین نسخه بازی کامپیوتری Sleeping Dogs GOTY و Definitive Edition در سایت بارگزاری شده است. نسخه GOTY آپدیت 2.1.437044 و نسخه Definitive Edition آپدیت 1 هست. همه بازی ها تست شده هستند. سایت تعمیر پی سی هیچگونه دخل و تصرفی در بازی های منتشر شده ندارد.

راهنمای نصب

راهنمای نصب بازی Sleeping Dogs GOTY & Definitive Edition نسخه ElAmigos:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • نسخه GOTY برا اساس کرک Skidrow/Steam006/sam2k8 و نسخه Definitive Edition بر اساس کرک 3DM و Codex، توسط ElAmigos ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Sleeping Dogs Definitive Edition نسخه Dodi:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک CODEX، توسط Dodi ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

راهنمای نصب بازی Sleeping Dogs Definitive Edition نسخه Fitgirl:

 • ابتدا قبل از استخراج فایل ها، آنتی ویروستان را غیرفعال کنید. (بسیار مهم)
 • فایل های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
 • با Setup.exe شروع به نصب کردن بازی کنید.
 • بر اساس کرک 3DM، توسط Fitgirl ریپک شده است.
 • لذت ببرید...

 گیم پلی بازی Sleeping Dogs Definitive Edition

رفع ارور بازی های کامپیوتر

دانلود نرم افزارهای پیش نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز نسخه Sleeping Dogs Definitive Edition
سیستم عامل : Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O / S not supported)
پردازنده : Core 2 Duo 2.4GHz or Athlon X2 2.7GHz
رم : 4 گیگابایت
کارت گرافیک : ATI Radeon 3870 or higher, NVIDIA GeForce 8800 GT or higher with 512MB graphics memory, Intel HD Graphics 2500 or higher
رم گرافیک : 512 مگابایت
فضای ذخیره سازی : 20 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 10 یا 11 سازگار با کارت گرافیک
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
سال انتشار : 2014
رده سنی : 18 سال به بالا


سیستم پیشنهادی

سیستم پیشنهادی نسخه Sleeping Dogs Definitive Edition
سیستم عامل پیشنهادی : Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O / S not supported)
پردازنده : Core i5-2300, Phenom II X4 940 or better
رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک : ATI Radeon 7750, NVIDIA GeForce GTX 560 or higher with 1GB graphics memory, Intel HD Graphics 4000 or higher
رم گرافیک : 1 گیگابایت
فضای ذخیره سازی : 20 گیگابایت
دایرکت X : ورژن 11
سبک بازی : اکشن، سوم شخص، نقش آفرینی، ماجراجویی
سال انتشار : 2014
رده سنی : 18 سال به بالا


با ما همراه باشید

 • email
 • linkedin
 • instagram
 • telegram
عضویت در خبرنامه تعمیرپی سی